Skocz do zawartości

puzonn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzonn

  1. a skąd taka informacja :)??? mi bardziej przed lifty się podobają ładniejsze światła i zderzaki z przodu mają ale to kwestia gustu. co sie komu podoba to kwestia gustu, dla mnie przedlift jest tak paskudny ze patrzec nie moge ;) w polifcie m pakiet ratuje sytuacje i jako tako to wygląda.... a logiczne jest ze producent wprowadzając lifting tej samej budy ulepsza/poprawia drobne czy większe błędy o których w okresie przeprowadzenia liftingu wie, stąd zawsze lepiej kupic polifta, chyba ze ma sie ograniczony budżet, to nie polecam z motyką na księżyc wyskakiwać, chyba ze chce sie forumowego staszka zastąpić....
  2. Proponuje lotnisko w białej podlaskiej. Obiekt bardzo duzy, głowny pas ma szerokosc chyba 60m i długosc ponad 3km, nawierzchnia bardzo przyczepna.Miejsca aż nadto, spokojnie można zrobić szybką trasę na czas oraz 1/4 z miejscem na wyhamowanie itp
  3. puzonn odpowiedział(a) na evo5555 temat w E46
    jesli ktos ma pod reką parametry pod zawias S226A niech zapoda, przyda sie niejednej osobie ;)
  4. x w automacie to troche jak kupic tykająca bombe za żadne skarby bym tego nie kupił, szybko mozna stracić miłość do marki jak sie coś posypie ;p bmw to rwd i tego szukaj a nie ma sie czego bać, no chyba ze jeździć ktos nie umie ale to wtedy nic nie pomoże a napęd x da tylko pozorne bezpieczeństwo...
  5. mozna zjdac bez sciagania zderzaka, nie ma w tym ani grama filozofii i podejrzewam ze nie tylko ja tak potrafię ;) ale dyskusja na ten temat nie ma sensu, szkoda zaśmiecać Twoj temacik :D
  6. błotnik demontujesz bez zdejmowania zderzaka itp osłony, nadkola, slizg, kierunkowskaz, wyciagasz listwe z zatrzasku, odkrecasz błotnik i zdejmujesz sciagajac ze slizgu, 30min roboty, nic sie nie łamie
  7. mozesz
  8. puzonn odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    dlatego napisałem sprawnie działający - co logiczne jest, doprowadzić do stanu działania i wtedy ograniczyć moze byc tym spowodowane, zawieszony w pozycji otwartej egr dopuszcza spaliny nawet gdy silnik ich nie potrzebujepow 2tys obr egr jest automatycznie zamykany, przy przyspieszaniu również, niewłasciwy sklad mieszanki - czarny dym, brak mocy.... 7l w trasie to nie wiem jak musialbym zapierdalac aby tyle spalić, tyle ze u mnie jest manual 6b, nigdy 6,5l nie przekroczyłem nawet zimą, codziennie robie wlasnie trase 100km gdzie 90kilometrow to jazda 110-140km/h
  9. puzonn odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    ja bym nie zaslepiał tylko sprawnie działajacy egr ograniczył disem egr tez wplywa na spalanie, oczywiscie je zmniejsza, szczegolnie zimą wiadomo ze odpinajac czy zaslepiajac będzie miał zawsze czyste powietrze ale za to bedzie pracował twardo i głosno.... co kto lubi
  10. mimo ze e46 to pospolity model to poliftowy czarny wypudzowany m pasztet zwraca uwagę bardzo wielu osob, widać to aż za często.... a ścigać chcą sie zazwyczaj passertti w tdi ;p oczywiscie
  11. puzonn odpowiedział(a) na kuker84k temat w E46
    Jaki masz przelot ? Budzik czyli licznik.... Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  12. Nie, kierownica z m paka a tutaj nie ma nic z m pakietu z wyjatkiem kiery ktora ktos zmienil Daj vin i bedzie wszystko jasne Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  13. to "łapaj" po pl
  14. lipna ta gałka z e90, nie pasuje jakos
  15. Ladnie siadla, ja bym dal minimalnie tyl w dol jeszcze Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  16. puzonn odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    Luksus automatu kosztuje, w 6b manualu 6l jest do zrobienia bez ograniczania sie w sposobie jazdy. Mowa o trasie bo miasto to inna bajka, 7l+ Na zbiorniku paliwa 1000km w trasie w 6b manualu to norma (trasa oczywiscie) Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  17. Do sprawdzenia przeniesienie napedu z naciskiem na zawieszenie tylnego wozka i slynnej 9'tki. Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  18. Bo stachu mysli ze ktos napisze tutaj ze jak kolo ma pekniecia to mozna jezdzic, ursusem tak, 320d nie Wniosek - kupic ursusa Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  19. Kolega wyzej dobrze pisze Jak ktos nie widzi roznicy miedzy silnikiem opla a bmw to po co przeplacac.... Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  20. puzonn odpowiedział(a) na Greguar temat w E46
    wlej LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG na caly bak paliwa zatankuj kilka razy do pelna paliwo lepszej jakosci, sprawdz korekty po 500km/1000km, powinno byc lepiej takie korekty to jeszcze nie tragedia, wiadomo idealne nie są ale zaleza tez od jakosci paliwa itp jak dolejesz LIQUI MOLY DIESEL SPULUNG, lepszej wahy to jest nadzieja ze korekty zmniejszą sie i obejdzie sie bez wymiany
  21. jak zwał tak zwał ;) zimą jedno i drugie pęka bez powodu :D
  22. dokladnie tak jak wyzej ;p to pozniej troche siatki ogrodowej, plasteliny i jakos sie ulepi a co ale m pak z przodu jest hahah, pal licho ze pasuje to jak kur wie majtki bo reszta auta goła i wesoła :mad2:
  23. puzonn odpowiedział(a) na wjot1 temat w E46
    zakładam ze nie mylisz testu silniczków które ma kazde e46 z prawdziwym samopoziomowaniem wiec jesli masz spryski i czujniki samopoziomowania na wahaczach to powinienes miec tez lampy xenonowe -> czyli był dzwon i ktos wstawił zwykle lampy -> daj 7 ostatnich cyfr vinu i powiem Tobie czy auto miało xenony jak wyjechało z fabryki bmw
  24. puzonn odpowiedział(a) na s3booo temat w E46
    na czas pracy sprężarki powinien sie włączyć, czyli odpalasz klimę i razem ze sprężarka załącza sie wentylator klimy
  25. puzonn odpowiedział(a) na psoko_89 temat w E46
    eh daleko, w lubelskim bym Wam to ogarnął raz dwa za free

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.