Skocz do zawartości

puzonn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzonn

  1. puzonn odpowiedział(a) na savater temat w E46
    ło matko co to za potwor, nie zasne w nocy Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  2. puzonn odpowiedział(a) na pawelst3c temat w E46
    jak zwal tak zwal, wiadra te same, bez dna Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  3. puzonn odpowiedział(a) na pawelst3c temat w E46
    3.0d w xdrive za takie pieniadze to bedzie wiadro bez dna Odpusc sobie naped 4x4 w bmw, do niczego tego nie potrzebujesz Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  4. moja mimo ze prawie 2005 to objęta jest akcją jak ktos wymieniał w wawie niech pisze które aso odwiedzić, nie chce być ich pierwszym doświadczeniem ;)
  5. @Faliszewice o widze ze i Tobie cierpliwość sie skonczyła hehehe a pamietam jak kiedys pisałes ze jestes na takie przypadki mocno uodporniony, ten wychodzi poza skalę :cool2:
  6. nie mylisz sie
  7. puzonn odpowiedział(a) na Finare temat w E46
    dlatego lepiej wymienic oba i miec spokoj na lata
  8. puzonn odpowiedział(a) na Finare temat w E46
    zmien oba i bedziesz mial spokoj łatwiej sprawdzic termostat egr bo jest na gorze, głowny to jak wyciagać do sprawdzenia to wkładac nowy
  9. puzonn odpowiedział(a) na RadziuMlawa temat w E46
    Taki to mechanik ze sam za klientami wydzwaniac musi Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  10. jesli srebrne to tylko alu silver cube a nie jakies malowańce...
  11. nie załamuj mnie, wiesz co to google ? tam sie dowiesz czym sie co rożni zapalniczka ma 2 przewody, brązowy masa i czerwony zasilanie, obawiam sie ze sobie nie poradzisz wywal te ringi do kosza, nic w tym fajnego nie ma
  12. Zapalniczka ma stale nap mimo wyl zaplonu i auta Dc prad staly Vdc napiecie stale Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  13. Z prawej strony na gorze Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  14. Jest to ograniczenie idioto-odporne co by nie gazowali na postoju Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  15. niczym mnie nie zaskoczyles, napisalem ze w tym wypadku ma te 120k :) Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  16. hehe bo taki to ona miala oryginalny przebieg ;) w bmw zużycie wnętrza nastepuje duzo pozniej niz w passeratti i ich pochodnych (audi, itp) wiec handlarz ma duze pole do popisu no ale nie w tym przypadku, ten ma 120k.... :duh:
  17. @darek19993 marna reklama synu, jeszcze gorszego g owna co stasiu kupił ja napisze swoją wersje - przestrzegam nie kupujcie zderzaka od uzytkownika allegro autotipLubin (ul lublinska, miasto lublin - gdyby zmienili nick na allegro) dziadostwo, szkoda gadac, odlew nie pokrywający sie z oryginałem, nic nie pasuje, strata kasy i nerwów, robią problemy ze zwrotem, klient sie nie liczy pozdr. :nienie:
  18. Oj stachu, koc na dach i po zdejmujesz, co ma sie stac z lakierem pod kocem ? Wiadomo czym grubszy tym lepiej, zalezy jaki ten grad pada. Taka modelke szykujesz, ze bez koca to nie robota :) Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  19. dobra sciema nie jest zła ;) kupił to miała skręcone 150tys i przez 3 lata dobił do 160 (w języku staszka nabił)
  20. puzonn odpowiedział(a) na seba1x temat w E46
    czasy sie zmieniły, teraz lata się audi funkiel nówka nie smiegana, przez trzy lata od blacharza nie ruszana... :cool2:
  21. tak stasiu, tak ten super zamiennik z krk to ori, jest on nawet lepszy jak ori
  22. puzonn odpowiedział(a) na seba1x temat w E46
    tylko sie nie utop ! http://kwajk.pl/static/post/87/0c/870cc621f9dff2fef802b3393014d379i.jpg?iact=rc&uact=3&dur=5697&page=1&start=0&ndsp=18&ved=0CEAQMygLMAs
  23. na jakich ori ? zderzak to abs czy inne dziadostwo, nadkola tez.... hehe dobrego rzeźbiarza szukaj by to spasował ;p
  24. Nic jest dozywotnie :) Oleju w automatach tez ponoc nie trzeba zmieniac ehehe Raz na 60-80tys km nie zaszkodzi zmienic W dieslu co 50zmieniam Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  25. puzonn odpowiedział(a) na seba1x temat w E46
    Czy w wiosce masz jednego mechanika ? Jesli tak to zmien na tego z sasiedniej wioski... Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.