Treść opublikowana przez puzonn
-
jak dobrze podłączyć ringi smd
ło matko co to za potwor, nie zasne w nocy Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
- e46 330xd
- e46 330xd
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
moja mimo ze prawie 2005 to objęta jest akcją jak ktos wymieniał w wawie niech pisze które aso odwiedzić, nie chce być ich pierwszym doświadczeniem ;)
-
Mocowanie zderzaka e46 lift m47n
@Faliszewice o widze ze i Tobie cierpliwość sie skonczyła hehehe a pamietam jak kiedys pisałes ze jestes na takie przypadki mocno uodporniony, ten wychodzi poza skalę :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie mylisz sie
-
BMW E46 320d TERMOSTAT
dlatego lepiej wymienic oba i miec spokoj na lata
-
BMW E46 320d TERMOSTAT
zmien oba i bedziesz mial spokoj łatwiej sprawdzic termostat egr bo jest na gorze, głowny to jak wyciagać do sprawdzenia to wkładac nowy
-
E46 M47N Pompa wspomagania
Taki to mechanik ze sam za klientami wydzwaniac musi Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
wewnetrzne listwy ozdobne zamienie
jesli srebrne to tylko alu silver cube a nie jakies malowańce...
-
Ringi - efekt stroboskopowy, skoki napięcia ?
nie załamuj mnie, wiesz co to google ? tam sie dowiesz czym sie co rożni zapalniczka ma 2 przewody, brązowy masa i czerwony zasilanie, obawiam sie ze sobie nie poradzisz wywal te ringi do kosza, nic w tym fajnego nie ma
-
Ringi - efekt stroboskopowy, skoki napięcia ?
Zapalniczka ma stale nap mimo wyl zaplonu i auta Dc prad staly Vdc napiecie stale Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
320D M47 Gdzie dolać olej do skrzyni.
Z prawej strony na gorze Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW E46 320D. - pytanie odnośnie obrotów.
Jest to ograniczenie idioto-odporne co by nie gazowali na postoju Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
niczym mnie nie zaskoczyles, napisalem ze w tym wypadku ma te 120k :) Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
hehe bo taki to ona miala oryginalny przebieg ;) w bmw zużycie wnętrza nastepuje duzo pozniej niz w passeratti i ich pochodnych (audi, itp) wiec handlarz ma duze pole do popisu no ale nie w tym przypadku, ten ma 120k.... :duh:
-
[e46] zderzak m-pakiet ori czy zamiennik i co jeszcze?
@darek19993 marna reklama synu, jeszcze gorszego g owna co stasiu kupił ja napisze swoją wersje - przestrzegam nie kupujcie zderzaka od uzytkownika allegro autotipLubin (ul lublinska, miasto lublin - gdyby zmienili nick na allegro) dziadostwo, szkoda gadac, odlew nie pokrywający sie z oryginałem, nic nie pasuje, strata kasy i nerwów, robią problemy ze zwrotem, klient sie nie liczy pozdr. :nienie:
-
e46 320 m47n Gradobicie-zabezpieczenie auta
Oj stachu, koc na dach i po zdejmujesz, co ma sie stac z lakierem pod kocem ? Wiadomo czym grubszy tym lepiej, zalezy jaki ten grad pada. Taka modelke szykujesz, ze bez koca to nie robota :) Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
dobra sciema nie jest zła ;) kupił to miała skręcone 150tys i przez 3 lata dobił do 160 (w języku staszka nabił)
-
kolo pasowe jakie? 320d
czasy sie zmieniły, teraz lata się audi funkiel nówka nie smiegana, przez trzy lata od blacharza nie ruszana... :cool2:
-
[E46] nadkola przód zamienniki ?
tak stasiu, tak ten super zamiennik z krk to ori, jest on nawet lepszy jak ori
-
kolo pasowe jakie? 320d
tylko sie nie utop ! http://kwajk.pl/static/post/87/0c/870cc621f9dff2fef802b3393014d379i.jpg?iact=rc&uact=3&dur=5697&page=1&start=0&ndsp=18&ved=0CEAQMygLMAs
-
[E46] nadkola przód zamienniki ?
na jakich ori ? zderzak to abs czy inne dziadostwo, nadkola tez.... hehe dobrego rzeźbiarza szukaj by to spasował ;p
-
Wymiana filtru paliwa e46 problem 2 rodzae filtrów
Nic jest dozywotnie :) Oleju w automatach tez ponoc nie trzeba zmieniac ehehe Raz na 60-80tys km nie zaszkodzi zmienic W dieslu co 50zmieniam Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
-
kolo pasowe jakie? 320d
Czy w wiosce masz jednego mechanika ? Jesli tak to zmien na tego z sasiedniej wioski... Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2