Treść opublikowana przez J E L I T O
-
[e30] nie moge uruchomić auta !! ratunku :(
Wydaje mi sie że poprostu akumulator Ci padł. Miałem tak w seicento kiedyś.
-
Podgrzewane fotele
Wiem, że w e46 cała elektryka związana z fotelami jest w nich samych.... czyli wystarczy podjączyć tylko napięcie.
-
[E32] ILE OLEJU DO 5HP18 ????
zadzwoniłem do BMW w Rzeszowie, lecz tam Pan chciał wyjątkowo szybko skończyć rozmowę, poprostu mnie olał. Zadzwoniłem do pracownika tego serwisu (kolegi) i sie dowiedziałem: trzeba zalać DEXTRON 3 a idzie niby 3 litry ale radził kupić własnie 4.
-
[E32] ILE OLEJU DO 5HP18 ????
WIELKIE DZIĘKI... hmm... ale nie wiem, kupić tylko 3 czy 4 tak na wszelki wypadek??
-
[E32] Dużo roboty jest w wydarciem silnika?
pytam ponieważ dzisiaj zaglądnąłem pod silnik i jest mokro, pojawiły sie małe kropelki chyba oleju. Jakiś czas temu wymieniałem uszczelki pod pokrywą zaworów bo ciekło ... teraz już nie wiem skąd leci. A co ciekawe oleju nie ubywa. nie wiem co to.
-
[E32] Dużo roboty jest w wydarciem silnika?
zapomniałem dodać .. mam 3,0 v8
-
[E32] Dużo roboty jest w wydarciem silnika?
Witam.. Mam może takie nie typowe pytanie... czy dużo pracy wymaga podniesienie silnika z samochodu??
-
[E32] ILE OLEJU DO 5HP18 ????
Witam.. mam zamiar wymienić olej w skrzyni automatycznej (5hp18). Może ktoś wie ile oleju idzie na wymianę w tej skrzyni?? W instrukcji wyczytałem, że 3 litry... ale po rozmowie z mechanikiem wydaje mi się że idzie więcej... nie wiem ile kupić. PYTANIE NR 2 JAKI OLEJ IDZIE DO TEJ SKRZYNI ????
-
[E32] 740i M60 93r. - problem z automatyczną skrzynią biegów
A JAKI WLAŁEŚ TEN OLEJ.
-
[E32] 740i M60 93r. - problem z automatyczną skrzynią biegów
JAKI DOKŁADNIE I ILE IDZIE TEGO OLEJU DO SKRZYNI?? ILE KOSZTUJE TEN FILTR?? MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZY TAK MNIEJ WIĘCEJ JAK ZMIENIA SIE OLEJ W SKRZYNI BEZ BAGNETU?? JEST TAM KOREK SPUSTOWY??
-
[E34] Rozpórka na kielichy
podepnę się do tego tematu... Może ktoś wie czy dostępne są rozpórki do e32 v8?? Może ktoś ma w swojej rozpórkę... czy warto do seryjnego zawieszenia???
-
[E30] BMW na krótkich dystansach - zakładać gaz?
Witam.. ja też nie mam gazu i żyję... też nie jeżdże dużo.
-
[E32] komputer oszukał :(
u mnie rezerwa pali sie wcześniej niż poziome kreski.... na tych kreskach można zrobić jeszcze u mnie 15 km.
-
[E32] komputer oszukał :(
WITAM.. Mnie też parę razy niemilo zaskoczył komp.... i też dolanie 5 litrów paliwa nic nie załatwiło :( nawet nie chciał odpalić. Może ktoś wie na jakiej zasadzie komputer nalicza te kilometry?? Wydaje mi się że nie jest to bardzo zależne od średniego spalania ponieważ komp nalicza ponownie po każdym odpaleniu silnika. Wczoraj zauważyłem że kiedy smochód stał na wzniesieniu nagle zrobiło sie z 79 168 km. NIGDY NIE UFAJ KOMPUTEROWI :pray:
-
[E34] PROBLEM z dmuchawą i ogrzewaniem (PAROWANIE)
szyby mogą parować także dzięki wilgoci w samochodzie... sprawdź np. czy masz sucho pod dywanikami. Ale i tak upieram sie przy tym że to jest wszystko winą mikrofiltra.
-
[E32] 740i M60 93r. - problem z automatyczną skrzynią biegów
:!: :!: :!: CZY KTOŚ W KOŃCU SENSOWNIE ODPOWIE NA TEN POST ????? :!: :!: :!: Jestem nim wyjątkowo zainteresowany...
-
[E32] Lepsza praca silnika a styl jazdy???
U mnie nie działa :(
-
[E32] 740i M60 93r. - problem z automatyczną skrzynią biegów
To, że skrzynia biegów przechodzi w tryb awaryjny objawia się przez: -wyświetlenie komunikatu na zegarach "GETRIBE PROGRAM" -samochód startuje z 2 biegu -skrzynia działa tylko w zakresie od 2do 4 biegu. Wszystko znika po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu samochodu.
-
[E32] 740i M60 93r. - problem z automatyczną skrzynią biegów
W v8 nie ma bagnetu oleju skrzyni. Ciężko jest sprawdzić olej. Ja też mam problem ze skrzynią.. w zasadzie wszystko działa ok ale przy szybkiej jezdźie przy redukcji wchodzi tryb awaryjny... i już po zawodach :(. Także zastanawiam sie nad wymianą oleju i filtra.
-
[E34] PROBLEM z dmuchawą i ogrzewaniem (PAROWANIE)
wymień filtr i już...
-
E32 v8 I SPRĘŻYNY SUPLEX
Mam skrzynię automatyczną. Do tej pory wydawało mi się że wszystkie e32 mają takie same sprężyny i ich osadzenie. Może dlatego poprzedni właściciel twierdził że "mu nie pasowały w mocowanie". Nie wiem czy wymieniać czy nie... napewno będą lepsze niż te co teraz są.. przynajmniej są nowe.
-
E32 v8 I SPRĘŻYNY SUPLEX
czyli co?? kupiłem standardowe sprężyny???
-
E32 v8 I SPRĘŻYNY SUPLEX
Witam.. Mam pytanko. Kupiem na Allegro sprężyny SUPLEX 06080 do mojej E32 z 1993r v8. Sprzedający twierdził, że próbował zamontować je do swojej 7 i nie pasowały mu w gniazda. Tu jest link do Aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31439526 Kupiłem je ponieważ znalazłem poprostu w Googlach katalog suplexa; http://www.avial.ru/list.jhtml?file=prugina.xls http://www.chaynik.ru/11.html i tam pod tym nr katalogowym 06080 pisze że to są sprężyny do E32 przód (?). Jednak, poza tym że są nowe, sprężyny wydają mi sie bardzo wysokie (45 cm). Zastanawiam sie czy będą pasować.. jak myślicie?? Zastanawia mnie też kolor tych sprężyn- czarny czy to coś oznacza, czy to są zamienniki oryginalnych sprężyn, czy może obniżają auto i o ile? Może ktoś mi pomoże... nie wiem czy zakładać czy nie??
-
[e28] samodzielna wymiana czołowej szyby czy jest to realne
hmmm.. Ja bym sie za to sam nie brał.
-
Ogrzewanie przedniej szyby E32
ogrzewanie tylnej szyby włącza sie automatycznie przy 0 st. C