Treść opublikowana przez J E L I T O
-
Jakie dobre opony na zimę?
Właśnie wywiązała sie kolejna dyskusja o oponach zimowych. Każdy swoje chwali, i ja też :norty: Polecam DUNLOP M2, jestem z nich bardzo zadowolony.
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
No i stalo się .... 250.000 na zegarze. Lecę po szampana i zapach do auta.
-
Ciepły nie jedzie na gazie
czyli norma w r6 :lol:
-
M5 stan kolekcjonerski
Ja bym ją trzymał w duzym pokoju na dywanie. Cudeńko.
-
Jak czasami czytam forum techniczne to opadam z sił :)
Mi grają bardzo dobrze.
-
DYLEMAT - LPG czy Diesel
Jeśli zakłada sie lipną instalkę to przepływomierze padają racja, instalacje na wtrysku to już inna bajka. Nigdy nie kupiłbym TDS'a.
-
Czy to silnik od BMW?
To że, BMW maczało palce w Roverze można poznac jeszcze po tym.. Przypomina Wam to coś :) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img429.imageshack.us/img429/3875/762464998sd.jpg
-
:::Kupno E39::: na co zwracać uwagę???
Mi nie chodziło o to że np 520 jest złe. Chodzi głównie o to żeby zawęzić obszar poszukiwań, kupując auto trzeba wiedzieć co się chce. Przecież kupując samochód nie jeździłeś za wszystkim co miało w nazwie e39. 528 i 540 to auta zazwyczaj bardzo bogato wyposażone.
-
CZY TO LUSTERKO PASUJE DO E39?
Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czy to lusterko pasuje do BMW e39 z 96 roku. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78341574
-
:::Kupno E39::: na co zwracać uwagę???
Masz tylko dwa wyjścia, już Ci kiedyś pisałem, 528 lub 540. Muszisz się określić czy uznajesz kompromisy czy nie. :8)
-
Czy to silnik od BMW?
Pewnie to wszystko było tyle warte. :lol:
-
klamka i zapalajaca sie lampka
Zaświecenie się światła po podniesieniu klamki kierowcy to norma, tak ma być.
-
E34 Prospekt serii EXECUTIV
Ty frank masz w zipie a ja mam je w ręce :P
-
Przyznajcie się...
Powiedz coś więcej hehe
-
gdzie kupić reflektorki
Xsilver, to był test żarówek h4. U nas są h1.
-
Przyznajcie się...
Musisz mieć dużą choinkę ;P
-
Wesołych Świąt!!!
Nie składam życzeń bo Emilka wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała ;)
-
Przyznajcie się...
No dobra , powiem. Dostałem pod choinkę nowego czipa którego sobie sam kupiłem. Żona się trochę wk.......a i nic mi nie kupiła ale czipa zapakowała naprawdę ślicznie, w mikołajki takie wzorki. Jestem zadowolony. Teraz bezie 307 KM i 436 Nm. Pozdrawiam żonę.
-
TOMTOM
Mam pytanie związane z nawigacją Tomtom, czy używał jej ktoś kiedyś? Jak jast dokładna i łatwa w obsłudze? Chodzi mi o model TomTom 300.
-
ASC - problem - samo się wyłącza po kilku kilometrach
ASC ma chyba swoją oddzielną pompę, nie jestem pewny. Pierwszą rzeczą którą powinieneś zrobić to pojechać i podłączyć auto pod komputer.
-
Zimny nadmuch ze środkowych kratek deski rozdzielczej
PARTYZANTKA
-
Przyznajcie się...
Kto z Was dostał nowy bulbulator albo nowy magnetyzer pod choinkę? :P
-
Żałoba po stracie E32 przed świętami
Nie bede ściemniał..... najpierw wyjął bym gościa przez szyberdach tej skody a potem bym się rozpłakał jak dziecko. Dobrze że przynajmniej macie drugą Betkę na pocieszenie.
-
klocki hamulcowe firmy ....
Wg mnie te klocki należą do najtańszych, ciężko znaleść jeszcze tańsze.
-
Coś szumi z tyłu...
Być może są to poprostu łożyska.