Treść opublikowana przez mch74
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
krzeszlu na spocie koledzy spożywali "lekarstwo", które napewno by Ci pomogło :D
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2012/2013/2014
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku dla fanów marki :D !!!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Z mojej strony grorące podziękowania za atmosferę :D Takie spotkania są bezcenne :cool2: Zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt !!!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A Wy jesteście pełnoletni, że się za alkohol zabieracie ? :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak coś, to Cię zabiorę :cool2:
-
Silnik po kapitalnym remoncie bierze olej!
Nie wiem jak jest w Porsche... http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0441345-zespol-napedowy-silnika
-
535d nie odpala
Dobra podpowiedź! Zdemonytuj pompe próżniową i wtedy będziesz widział czy łańcuch się przesuwa podczas kręcenia rozrusznikiem !!!
-
Silnik po kapitalnym remoncie bierze olej!
Bardzo dobrze napisane :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja na trzeźwo ! Ktoś musi Wam później opowiedzieć co wyrabialiście :D
-
Silnik po kapitalnym remoncie bierze olej!
wafeltom Ja również szanuję Twoje zdanie! Kupisz "słupek" okaże się że będzie zajechany.... Zrobisz generalny remont, to silnik juz nigdy nie bedzie tak chodził jak złożony w fabryce... Ile ja się nasłuchałem takich teorii :D Kolega co zrobił sobie generalny remont w swoiej E46 jest zachwycony ze swojej pracy :D Mi udało się trafić dobry "słupek" aftermarketowy i też jestem zadowolony :D Najważniejszy jest efekt końcowy!
-
Silnik po kapitalnym remoncie bierze olej!
Racja jes po obu stronach! Mój kolega ma warsztat. Kupił e46 i po jakimś czasie obróciły mu sie panewki na wale! Jako, ze samochodzikiem zamierzał jeszcze pośmigać, zrobił generalny remont. Robił dla siebie i nie oszczędzał na niczym. Autko trzaska masę kilometrów i kolega powiedział, że nie zamienił by swojej bawarki na zadną inną!!! Ja miałem przykrą niespodziankę ze swoim silnikiem. Ten sam kolega namawiał mnie na generalny remont silnika ... Nie kupuj używki bo nigdy nie wiesz co kupujesz! Pomyślałem, autko robię dla siebie, to wole remoncik i przynajmniej bedę wiedział czym jeżdżę... I tu sie bajka skończyła! Nowa głowica- 9 tysia Wałki rozrządu po 1 600... Komplet pierścieni na tłok 600 pln x 6 !!! Jak zacząlem to liczyć, to wychodził kosmos. Mój kolega przestał już mi doradzać :D Brałem już pod uwagę kupno nowego silnika w ASO za 40 tys...(bez osprzętu) Byłem w kropce. Doszedłem do wniosku że kupie słupek! Znajomy swoimi "kanałami" załatwił mi używkę po 50 000 km (sprawdzona) Zapłaciłem 7 tysia. Dziś wiem, że dobrze zrobiłem :D Remont silnika może się i opłaca, ale jak ja bym swój wyremontował tak jak trzeba, to by lepiej opłacało się kupić drugi samochód...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Do 20 XII jest jeszcze trochę czasu, to może ktoś jeszcze jakąś propozycję "podrzuci". Tak jak Wujekwadus nie będę pił więc jest mi obojętne jaki będzie plan. Cheeroki jak będziesz miał ochote na browarka, to ja Cię zabiorę i odtransportuje do domu :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Coś z tą miejscówką można pomyśleć... Ostatnio faktycznie trochę chłodnawo było... Jak coś, to obstawiam Twoją drugą propozycję Waldek :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Odwozimy Panią mikołajową, a to trwa... :D
-
[ E90 ] PDC
Dokładnie tak jak napisał arcisz! Nie wiem czy można je lakierować ? Mnie drażnił fiolet, kupiłem 8 szt. czarnych i jest :cool2:
-
E9.. ruchoma tarcza za obrotomierzem
Z tego co wiem, to nie ma możliwości włączenia tej tarczy .
-
Wypalanie chemiczne DPF
arcisz nie spinam się :D Podziękowałem prmax-owi , że wyręczył mnie w odpowiedzi na Twoje pytanie i zrobił to w jasny i przejrzysty sposób.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie próbuj Nas nabrać!!! Spóżnisz się bo charakteryzacja na Mikołaja trochę trwa :)
-
Wypalanie chemiczne DPF
Dzięki prmax :cool2:
-
Wypalanie chemiczne DPF
Żle zrozumiałeś... Jak bedziesz miał wszystko w porządku w aucie i bedą spełnione określone warunki, to komputer co jakiś czas sam będzie uruchamiał procedurę wypalania DPF-a. Nie ważne że wypaliłes go chemicznie. Podłączenie pod kompa i sprawdzenie kiedy ostatni raz była uruchomiona procedura wypalania pozwoli na określenie tylko tego czy ta procedura wogóle się u Ciebie uruchamia !!!
-
E91 lci światła dzienne wyłączenie tylnych lamp
Da się :D prmax "ogarnia' temat :D
-
Wypalanie chemiczne DPF
Powinien być zapisany stan licznika przy wypalaniu DPF-a i status czy procedura zakończyła się powodzeniem. Jeżeli DPF założony po wypalaniu chemicznym przeszedł przynajmniej raz procedure wypalania w samochodzie i zakończyła się ona powodzeniem, a mimo to wywala komunikat o zapchanym DPF-ie, to bym obstawał przy padniętym na amen DPF-ie.
-
Wypalanie chemiczne DPF
Podłącz się pod kompa i sprawdź kiedy DPF był ostatnio wypalany.
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Napisz do kolegi prmax On Ci pomoże. Mi wymieniał szczotki w pompie i wszystko jest :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Cheeroki jest :cool2: THX :D