Treść opublikowana przez DW1225
-
(e90)m47 320d jak szybko sie nagrzewa?
witam jak szybko sie nagrzewa auto po nocy stania w garazu temp silnika . wskazuje 10 stopni. jadac odrazu autostrada do 120kmh, 2000 obrotow auto potrzebuje przy +3,5 10-12 km czy jest to normalny wynik? jak wyglada to teraz u was? wracajac z pracy dzis po 16tej ciecz wedlug czujnika tez miala 10 stopni, do osiagniecia 50 stopni potzrbowalem 1,5km. po 7 dopiero bylo 70. pozniej troche miastem tez okolo 11 km potzrbowalem do 90 stopni.
-
E90 - Wymiana termostatu (-ów)
Zeby8 odkrecic chlodniczke egr potrzebny jest torx 45. Teraz pytanie którym kluczem podejdę 1/2zoll czy 3/8 albo 1/4
-
[e90]jaki klucz do sruby spustu oleju?
Tak bylo i u mnie
-
320d wymiana termostatu EGR
Panowie jak często padają termostaty co ile km albo lat? Możliwe żeby po 2 latach któryś już źle działał? Dziś rano na dworze 4 stóp ie auto wyjechało z garażu 20 stopni po 10km autostrada 120kmh 1900 obrotów temp 78 trochę mało jak sprawdzić który to? Oba 2 lata temu wymieniane.
-
[e90]jaki klucz do sruby spustu oleju?
dzieki
-
[e90]jaki klucz do sruby spustu oleju?
witam zanim pod domem podniose auto i okaze sie ze na darmo zapytam tu jaki klucz jest potrzebny? w instrukcj sam naprawiam nie widze danych jest to imbus ? jaki rozmiar jak nie imbus to jaki klucz? pozdr
-
Nowe zimowe opony problem
Witam Auto crx z letnich 215 zmiana na nowe 175. Auto pływa delikatny ruch auto jedzie w lewo lub prawo. Wszystkie drążki gumy sworznie wymienione. Na letnich można powiedzieć bez zarzutu. Czy na prostej równej drodze wąskie zimowe opony są bardziej podatne na niesprawność w układzie kierowniczy lub zawieszeniu? Prosze szybka podpowiedź nie wiem czy reklamować opny Opony to interstate duration 30 z tego roku
-
Czarny i szary dym z rury i na zimnym falowanie obrotow
Witam Podepne się czytam i można w bezynie sprawdzić stan wtryskow i wtryskiwaczy? Inpa czy ista do tego zabiegu?
-
N43b20 170koni awaryjnosc??
Witam Hallo z awaryjnoscia Tej jednostki i zywotnoscia.? Czy silnik z przebiegiem ok 100 tyś. wymaga wkladu finansowego Ogólnie powiem że brakuje w każdym dziale tematu gdzie użytkownicy mogli by wpisywać usterkę przebieg i koszt naprawy. Wtedy nie powstawały by tego typu pytania
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Chemie nie uzyjecie Deep obd BMW for android Nic nie kosztuje a Rezepte pokazuje rozne wartosci. Kiddy wypalanie dpa Mitnahme bledy skasowac Kirche podejzec ist.
-
E90 m47 wymiana czujnika polozenia walka rozrzadu
Juz wyminione bledu brak.
-
E90 m47 wymiana czujnika polozenia walka rozrzadu
Witam Ktos przerabial w tis i rheingold nic nie znalazlem. Czy od czujnika wystarczy odczepic wtyczke odkrecic srubke i wyciaga sie czujnik? I analogicznie sklada? Bede go wymienial bo inpa wywala blad i czasami przy delikatnej jezdzie potrafi delikatnie szarpnac.
-
e90 Zwiekszenie zasiegu pilota
Oscara prosze
-
Tis wyszukiwanie frazy tematu?
siema jak w tisie przeszukac tematy po frazie da sie cos takiego?
-
Jak osusza sie parownik
tak tez zrobilem tylko przy liquy moly
-
Jak osusza sie parownik
Dzieki bede wiedzial na przyszlosc musialrm klime zdezynfekowac . Bo ozonowanie o kant mozna.. Bede tez po kazdym uzyciu osuszal ciekawe czy smrodek po roku sie pokaze ponoc nie .
-
Czujnik położenia wału i wałka rozrządu - jakie objawy ?
Mozesz mi pokazac oba czujniki polozenia walka rozrzadu ?
-
Jak osusza sie parownik
Witam parownik osusza sie poprzez puszczenie goracego powietrza na nogi. Klima ma byc przy tym wlaczona czy wylaczona?
-
530D - regulacja sztangi Turbo
Juz zakrecilem sie czytajac jesli chce aby turbo szybciej sie zbieralo to ten kielich na gwincie wkrecam czy wykrecam?
-
E90 nawiew buczy
Ok dziek to ktoredy wlecialy 3 liscie do wiatraka?
-
E90 nawiew buczy
Zobione po zdieciu filtra kabinowego w wentylatorze odkrylem az 3 liscie.kto ma nie za grubr i zwinne dlonie wyciagnie od gory. Ale jak one sie tam dostaly? Przy zawiasach od maski lewo i prawo sa male kratki plastikowe ok.8*4cm czy jak tam sie lisc przedostanie podczas podnoszenia kratki laduje w wrntylatorze?
-
E90 nawiew buczy
Jest jeszcze drugi wentylator pod filtrem przeciwpylkowym jak piszr kolega wyzej?
-
E90 dolozenie centralnego glosnika pytanie
Po zdiciu listwy nawiewu bezproblemu mozna przeciagnac kabel. Zrobione i dziala. Pytanie czy w standardowym audio glosniki przod tyl sa takie same ? Podlaczylem teraz tez tylnie glosniki pod seryjny kabel idacy do radia.przy podobnym podlaczeniu z przodu . Roznica przod tyl jest kolosalna. Te same ustawienia w radiu tyl gra ciszej i zaczyna harczec. Czy pzeciagniecie nowego kabla rozwiaze problem ? Jesli glosbiki byly by nadpalone to omomierzem wyjdzie czy cewka spalona?czy moza koncowka w radiu jest spalona na tylnich glosnikach?
-
E90 nawiew buczy
To jest podejzewam wideo do tego
-
E90 nawiew buczy
Witam Od jakiegos czasu nawiew przy naj mocniejszym ustawieniu zaczyna buczec. Ktos zna przyczyne? Pozdr