Skocz do zawartości

DW1225

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DW1225

  1. witam jak szybko sie nagrzewa auto po nocy stania w garazu temp silnika . wskazuje 10 stopni. jadac odrazu autostrada do 120kmh, 2000 obrotow auto potrzebuje przy +3,5 10-12 km czy jest to normalny wynik? jak wyglada to teraz u was? wracajac z pracy dzis po 16tej ciecz wedlug czujnika tez miala 10 stopni, do osiagniecia 50 stopni potzrbowalem 1,5km. po 7 dopiero bylo 70. pozniej troche miastem tez okolo 11 km potzrbowalem do 90 stopni.
  2. Zeby8 odkrecic chlodniczke egr potrzebny jest torx 45. Teraz pytanie którym kluczem podejdę 1/2zoll czy 3/8 albo 1/4
  3. Tak bylo i u mnie
  4. Panowie jak często padają termostaty co ile km albo lat? Możliwe żeby po 2 latach któryś już źle działał? Dziś rano na dworze 4 stóp ie auto wyjechało z garażu 20 stopni po 10km autostrada 120kmh 1900 obrotów temp 78 trochę mało jak sprawdzić który to? Oba 2 lata temu wymieniane.
  5. witam zanim pod domem podniose auto i okaze sie ze na darmo zapytam tu jaki klucz jest potrzebny? w instrukcj sam naprawiam nie widze danych jest to imbus ? jaki rozmiar jak nie imbus to jaki klucz? pozdr
  6. Witam Auto crx z letnich 215 zmiana na nowe 175. Auto pływa delikatny ruch auto jedzie w lewo lub prawo. Wszystkie drążki gumy sworznie wymienione. Na letnich można powiedzieć bez zarzutu. Czy na prostej równej drodze wąskie zimowe opony są bardziej podatne na niesprawność w układzie kierowniczy lub zawieszeniu? Prosze szybka podpowiedź nie wiem czy reklamować opny Opony to interstate duration 30 z tego roku
  7. Witam Podepne się czytam i można w bezynie sprawdzić stan wtryskow i wtryskiwaczy? Inpa czy ista do tego zabiegu?
  8. Witam Hallo z awaryjnoscia Tej jednostki i zywotnoscia.? Czy silnik z przebiegiem ok 100 tyś. wymaga wkladu finansowego Ogólnie powiem że brakuje w każdym dziale tematu gdzie użytkownicy mogli by wpisywać usterkę przebieg i koszt naprawy. Wtedy nie powstawały by tego typu pytania
  9. Chemie nie uzyjecie Deep obd BMW for android Nic nie kosztuje a Rezepte pokazuje rozne wartosci. Kiddy wypalanie dpa Mitnahme bledy skasowac Kirche podejzec ist.
  10. Juz wyminione bledu brak.
  11. Witam Ktos przerabial w tis i rheingold nic nie znalazlem. Czy od czujnika wystarczy odczepic wtyczke odkrecic srubke i wyciaga sie czujnik? I analogicznie sklada? Bede go wymienial bo inpa wywala blad i czasami przy delikatnej jezdzie potrafi delikatnie szarpnac.
  12. siema jak w tisie przeszukac tematy po frazie da sie cos takiego?
  13. tak tez zrobilem tylko przy liquy moly
  14. Dzieki bede wiedzial na przyszlosc musialrm klime zdezynfekowac . Bo ozonowanie o kant mozna.. Bede tez po kazdym uzyciu osuszal ciekawe czy smrodek po roku sie pokaze ponoc nie .
  15. Mozesz mi pokazac oba czujniki polozenia walka rozrzadu ?
  16. Witam parownik osusza sie poprzez puszczenie goracego powietrza na nogi. Klima ma byc przy tym wlaczona czy wylaczona?
  17. DW1225 odpowiedział(a) na polowiec temat w E39
    Juz zakrecilem sie czytajac jesli chce aby turbo szybciej sie zbieralo to ten kielich na gwincie wkrecam czy wykrecam?
  18. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w E90, E91, E92, E93
    Ok dziek to ktoredy wlecialy 3 liscie do wiatraka?
  19. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w E90, E91, E92, E93
    Zobione po zdieciu filtra kabinowego w wentylatorze odkrylem az 3 liscie.kto ma nie za grubr i zwinne dlonie wyciagnie od gory. Ale jak one sie tam dostaly? Przy zawiasach od maski lewo i prawo sa male kratki plastikowe ok.8*4cm czy jak tam sie lisc przedostanie podczas podnoszenia kratki laduje w wrntylatorze?
  20. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w E90, E91, E92, E93
    Jest jeszcze drugi wentylator pod filtrem przeciwpylkowym jak piszr kolega wyzej?
  21. Po zdiciu listwy nawiewu bezproblemu mozna przeciagnac kabel. Zrobione i dziala. Pytanie czy w standardowym audio glosniki przod tyl sa takie same ? Podlaczylem teraz tez tylnie glosniki pod seryjny kabel idacy do radia.przy podobnym podlaczeniu z przodu . Roznica przod tyl jest kolosalna. Te same ustawienia w radiu tyl gra ciszej i zaczyna harczec. Czy pzeciagniecie nowego kabla rozwiaze problem ? Jesli glosbiki byly by nadpalone to omomierzem wyjdzie czy cewka spalona?czy moza koncowka w radiu jest spalona na tylnich glosnikach?
  22. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w E90, E91, E92, E93
    To jest podejzewam wideo do tego
  23. DW1225 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam Od jakiegos czasu nawiew przy naj mocniejszym ustawieniu zaczyna buczec. Ktos zna przyczyne? Pozdr

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.