Treść opublikowana przez DW1225
-
E90 dolozenie centralnego glosnika pytanie
Zcz w tym ze chce centralny uzyc jako glosnika do czujnika parkowania a tylnie chce pod radio podlaczyc. Chcwilowo po zmianie radia mam tylko przednie podlaczone , stare radio tez jest podlaczone aby czujniki dalej dzialaly.
-
E90 dolozenie centralnego glosnika pytanie
Siema Czy ktos z was przeciagal kabel ze centralnego w kierunku radia? Latwo trzeba cos rozbierac?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Tzn?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
No robra tylko ze te glosbiki beda juz grac od 100-130Hz a wiec dosyc nisko
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Jak po co zeby dzwiek nie uciekal
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Odnosnie wygluszania drzwi .to napewno boczek do oklejenia i potem przed szyba czy za szyba? Ten w niemczech okleil przed http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160720/80c45dda2ea8636acdb7d2bb7938753c.jpg http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160720/da7912fb818a05aae3910a5491e1884f.jpg
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Wsadzil ktos jakies fajne 13 w drzwi ? Cos niedrogiego a spelniajace zadanie moze byc pod wzmak?
-
Dcan czy k-line?
no tak tylko ze kilka razy pisano o tym ze e90 od marca 2007 to dcan a to g. prawda
-
Dcan czy k-line?
Jedno i drugie juz dawno mam chcialem mic cos gdzie na telefonie moge w kazdej chili parametry sprawdzic bez targania non stop laptopa
-
Dcan czy k-line?
Dziwne auto z maja 2007 a nie posiada dcan.
-
Deep obd bmw
Ktos mit pomoze ustawic pokazywanie korekcji wtryskow . Preskosc . Temperature prace turbiny nawet Temperature dpf i czy regeneruje widze itd tylko korekcji brak Wiek ktos Jak zmodyfikowac ten kod <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> live Motordrehzahl [u/min]: Geschwindigkeit [km/h]: Kühlmitteltemperatur [°C]: Oeltemperatur [°C]: Ladedruck ist [mbar]: Ladedruck soll [mbar]: Tastverhältnis Ladedrucksteller [%]: HFM-Luftmassenstrom [kg/h]: Abgasgegendruck [mbar]: Einspritzmenge ist [mg/hub]: Einspritzmenge soll [mg/hub]: Ladelufttemperatur [°C]: Strecke seit letzter Regeneration [km]: Durchschnitt zw. Regenerationen [km]: Regenerationsanforderung: Russmasse [g]: Aschemasse [g]: Abgastemperatur vor KAT [°C]: Abgastemperatur vor DPF [°C]: args_first="JA;IPLAD;SPLAD;IALDS;ILMKG;IMEIA;INMOT;IVKMH;ITLAL;IDSLRE;ITAVO;ITAVP1;IKMZWREG;IREAN;IMRUP;IMASOEL;SMEIN;ITKUM;ITOEL;IPDIP" args="NEIN;IPLAD;SPLAD;IALDS;ILMKG;IMEIA;INMOT;IVKMH;ITLAL;IDSLRE;ITAVO;ITAVP1;IKMZWREG;IREAN;IMRUP;IMASOEL;SMEIN;ITKUM;ITOEL;IPDIP"> </p><p> class PageClass</p><p> {</p><p> public string FormatResult(JobReader.PageInfo pageInfo, Dictionary<string, EdiabasNet.ResultData> resultDict, string resultName)</p><p> {</p><p> string result = string.Empty;</p><p> bool found;</p><p> </p><p> switch (resultName)</p><p> {</p><p> case "STATUS_MESSWERTBLOCK_LESEN#STAT_STRECKE_SEIT_ERFOLGREICHER_REGENERATION_WERT":</p><p> result = string.Format(ActivityMain.Culture, "{0,6:0.0}", ActivityMain.GetResultDouble(resultDict, resultName, out found) / 1000.0);</p><p> if (!found) result = string.Empty;</p><p> break;</p><p> }</p><p> return result;</p><p> }</p><p> }</p><p> Pozdr
-
Deep OBD for BMW android
Ja mam skolei pytanie jak ustawic korekcje wtryskow aby poprawnie pokazywala?
-
Deep OBD for BMW android
Ja klade tablet na zegarach i moge jechac i obserwowac :mrgreen:
-
Deep OBD for BMW android
http://gallery.internetcash.ws/albums/userpics/10001/20170322_072151.jpg Nie potrzeba excela mozna na bierzaco ogladac parametry
-
Dcan czy k-line?
Witam jak sprawdzic ktore posiadam. Mam adapter obd i ni moge polaczyc sie z autem. Auto z 05/2007 informacja pojawia sie w aplilacji ze dcan jest od 03/2007. Podlaczylem do mlodszego e87 i wykrywa. Czy moze byc ze , moim modelu jeszcze k-line wystepowalo aplikacja to deep obd bmw
-
[E81] szyba nie dzia
Niee ciekawi mnie ze inpa i rheingold bledu nie wykrywa. Ue nie mozna zresetowac czy nowej adaptacji zrobic
-
(e90) czujnik położenia wału korbowego-gdzie się znajduje?
Moze mi ktos podac numer dokumentu w tisie odnosnie wymiany za cholere nie moge znalezc.
-
BMW Rheingold
Ktos powie jak zainstalowac rheingolda na ipad https://youtu.be/FJX5rLFAOak
-
(e90) czujnik położenia wału korbowego-gdzie się znajduje?
witam jak wyzej gdzie ons sie znajduje ? wymiana od spodu auta czy od gory? pozdr
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Jakie teleskopy masz standardowe czy na mocniejsze wymienione?
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Dokladnie taki ogranicznik sprawia ze klapa nie buja przy koncu
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Ale niektórych korci aby dalej montowac podkladki, odbojniki tylko po co. Juz prawie rok smigam na czerwonych bez odbojnikow bez dodatkowych podkladek i smiga.problem lezal po stronie zielonych i potem niebieskich sprezynek z czasem sie nie rozciagaly do pierwotnego stanu czerwona daje rade Wiec nie ma co juz tu udoskonalic. Chcecie zrobic lepiej to wymyslcie jak zrobic z silownikiem aby bylo otwieranie i zamykanie z pilota. Czyli wystarczy teleskop jak juz wsponiany i czerwone sprezynki plus ogranicznik otwierania co by klapa nie bujalo pod koniec.
-
[E81] szyba nie dzia
Witam Paciet to e81 z2007. Byla priba otwrcia szyby przy mrozie nie udalo sie pojawila sie kontrolka z szyba i wykszykniekie i komunikat klemmschutz ausgefallen prosze odwiedzic warsztat. Znalazlm tematy gdzie klemmschutz byl deaktywowany albo aktywowany ale zeby wogole przestal dzialac. Bledu o dziwo ista nie pokazuje FRM modul nie ma zadnego bledu gdzie jest ten klemmschutz inicjalizacja reczna i w iscie nie daje sie przeprowadzic. Przy wciskaniu przelacznika slychac jak frm prscuje slychac tykniecie. Acha probaa odlaczenia akku na 30 tez bie pomaga .Co robic
-
E90 naprawa zasiegu anteny (naprawione)
a tu instrukcja z montazu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=314717&p=2318596#p2318596
-
e90 Zwiekszenie zasiegu pilota
witam pokaze jak zwiekszyc zasieg pilota np po przyciemnieniu tylniej szybie. zdejmujemy tylnia oslone 3 swiatla stop. odkrecamy 2 torx sruby od wzmacniacza antenowego kabli nie musimy odpinac od wzmacniacza. odchylamy troche wzmacniacz i cienkim srubokretem delikatnie do okola podwazamy oslone schodzi bez peoblemu. gdy mamy juz otwarte widoczne bedzie zlacze tasmy elastycznej patrzac od lewej 2 nozka jst odpowiedzialna za zasieg pilota. jesli ktos ma niepewne dlonie moze odlaczyc akumulator ja dalem rade dolutowac kabelek bez odlaczania. potem ciagniemy kabelek miedzy szyba a podsufitka do slubka i z nad slubka lecimy pod uszczelka pod uszcelka w okolicy znaczka AIR BAG dolutowujemy drugi kabelek ktory powedruje za oparciem do bagaznika. dalej ta szcelina puszczamy kabel dalej az dojedziemy do przedniego slupka zadnych oslon tapicerki nie musialem zdiac ladnie kabel mozna wepchanc ja w moim przypadku dociaglem kabel do dolnego naroznika przedniej szyby oslone wzmacniacza sklkadamy i przykecamy do karoseri drugi kabel co ma isc do bagaznika idziemy slupiem w dol i w okolicy pasa przechodzimy do baGAZNIKA widac jak kabel idzie przy gornej krawedzi oslony filcowej kolor niebieski . idziemy w zdlug tapicerki az dojdziemy do uszczelki klapy potem idziemy sobie kabelkiem pod uszczelka ja doszedlem az do drugiej lampy czyli z e strony pasazera do strony kierowcy. uzylem kabel 0,5mm z przodu mam zasieg okolo 30m z tylu 20 zwazajac ze bylo 2 metry jest calkiem niezle. pozdrawiam