Treść opublikowana przez DW1225
-
2 bledy e90
Inpa to zrobic
-
2 bledy e90
Nikt sie nie wypowie Dodam ze czasem przy dodawaniu gazu dlawi sie delikatnie
-
2 bledy e90
witam dzis takie bledy zczytalem 3EC0 Nockenwellengeber, Signal 4530 ladedruckregelung regelabweichung ktos wie o o co kaman? pozdr
-
INPA
witam inpa mi zrywa polaczenie wyskakuja takie komunikaty ktos wie o co choszi? pozdr
-
Sciagajaca sie folia
Siema Postanowilem okleic listwy dekoracyjne w aucie. Po moze kilku dniach ciepla folia sie sciaga w czym przyczyna. Plastiki umylem i odtluscilem przed oklejaniem Pozdr
-
E90 nierownosci na tarczy hamulcowej?
Siema Od czego pojawiaja sie nierownosci na tarczy jakies 12 tys temu zamonzowalem klocki ate ceramiczne moga miec cos wspolnego? Pozdr
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Wiec Pierw byly zielone sprezyny potem niebieskie gdzie na stronie 7 bylo ez juz dziala bez problemu niestety po jakims czasie jak klapy nie otworzylo sie raz dziennie to sama nie podnosila sie. Teraz zalozylem jedna czerwona i jedna stara niebieska, czerwona bez podkladek ta sama dlugosc jak niebieska klape zamyka sie normalnie .zobaczymz jak dlugo czerwona wytrzyma.i nie jest potrzebny odbojnik za chore 80 zl
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Moze w zamian takich odbojnikow magnesy neodymowe zamontowac. Tylko pytanie jak przeliczyc sile ktora unosza do sily odpychania. Jak by zamontowac je na klapie i dolnej czesci karoserji wzamian odbojnika moglo by dzialac podobnie. Odbojniki nowe od e93 tanie nie sa ok 20€ sztuka tam tez jest sprezyna ciekawe na jak dlugo ona starczy. A magnesy nie straca wlasciwosci. Magnes srednicy 70mm 10 wysokosci ma ponad 230 kilo ktore uniesie ile kilo potrafi odpchnac ? Wtedy mozna by mniejsze magnesy np 30 -50kg uzyc. W 2 lub 3 miejscach co wy na to?
-
Montaz kolektora
Ok dzieki Przy okazji jesli egr juz wyczyscilem to ta gruba gumowa rure tez nalezalo by wyczyscic? Dla tych co chca wyczyscic kolektor i nie wiedza jak i czym. Ja oddalem do punktu czyszczenia dpfa tam przy pomocy myjki ultradzwiekowej wyczyscili i jest jak nowy cena to 1/10 ceny czyszczenia filtra dpf. Czyli idzie.
-
Montaz kolektora
Chodzi o kolektor dolotowy
-
Montaz kolektora
Witam z jaka sila dokreca sie kolektor, w sam naprawiam nic nie ma. Pozdr
-
Wymiana swiec zarowych
Witam Nigdzie w sieci nie znalazlem momentu dokrecania i ukrecania sie swiec boscha, od beru mam beda to te same wartosci czy jednak inne? Pozdr
-
Rodzynki z niemec i nie tylko(przekrecone liczniki)
Jeszcze raz przyklad i przestroga dla tych co uwazaja ze kupuja 3-5 letnie auta z przebiegiem zedu 100tys. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1dad5d5670b1.png120 tys w rok i nie na taxi. W polsce pewnie bedzie do kupienia z przebiegiem 80tys. :norty:
-
Podlaczenie 2 silniczkow pod wieksze napiecie?
Witam Czy idze podlaczyc 2 silniczki 12v pod 24v, czy podlaczajac je szeregowo beda dzialac czy sie spala? Pozdr
-
Zamtowienie tworzywa sztucznego
Tylko jakim papierem uzyskac ladna matowa powierzchnie bez drobnych rys?
-
Zamtowienie tworzywa sztucznego
Witam Da rade papierem na mokro czarne tworzywo ABS tak zmatowic bay nie bylo rys tylko zeby mat powstal Jakimi papierami to zrobic Pozdr
-
wytrzymalosc skrzyni manualnej/automatycznej i sprzegla ??
Pelno o tym w sieci prosze pierwsza strona w google na fraze wytrzymalosc skrzyni dsg https://www.google.de/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://autokult.pl/6239,skrzynia-dsg-usterki-trwalosc-koszty-eksploatacji&ved=0ahUKEwiogLnXw4TLAhUjJJoKHeHeBxAQFggbMAA&usg=AFQjCNEiMDatdgu1KLcKzb04782wO34cew&sig2=w1VSeCFrttZqD6VyQWV1YA
-
wytrzymalosc skrzyni manualnej/automatycznej i sprzegla ??
witam zalozmy ze pacientem bedzie f11 z 2012 520d 184ps ile wytrzyma skrzynia manualna i ile automatyczna? i koszty wymiany jej na nowa i koszty wymiany sprzegla w obu przypadkach. pytam bo szukam czegos w kombi przez moment zastanawialem sie nad passatem z 2012 ale skrzynie DSG sytrzymuja 150-200 tys km a koszt nowej to okolo 25 tys sprzeglo ok 8tys. jak wyglada to w f11? pozdr
-
auto na kobylkach jak odstawic
witam mam maly problem chcialem podniesc dupe auta do gory aby ustawic reczny w obu kolach , jedno kolo mniej lapie . auto uniesc do gory nie problem ale gdzie podstawic kobylke ,nie widze miejsca dla niej ma ktos rozwiazanie? pozdr
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Sie meczycie dalem wam przepis na gotowe rozwiazanie ktore dziala a wy nadal kombinijecie. Tylko po roku silowniki stracily troche na mocy, dlatego kupilem tym razem nieco drozsze od tych wspomnianych w poscie wczesniej.http://www.ebay.de/itm/321665586175?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Pozdr
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
leb se wytnij :!:
-
Zabezpiecz swoje auto !!! OSTRZEŻENIE !!!
ja bym zaproponowal alarm z 2 mega glosnymi syrenami jadna w srodku auta. druga pod maska
-
Dym spod korka oleju M47 :(
DPF wymieniony? Jezeli nie masz odpowiedz dlaczego traci moc... Albo wycinasz albo nowy ;-) Ja bym osobiscie bral opcje 1 bedzie wiecej mocy ;-) U mnie to samo robi. I jakos do dzis wszystko smiga 295.000km ^^ za kraty bym cie wsadzil za to wycinanie , mozg sobie wytnij albo pozostalosci po nim :twisted: kur.. zeby wam sie wkoncu do dupy zabrali za te wycinki kupuja auta za kilkadziesiat tys bo BMW musze miec a jakfiltr sie zapycha to chuj wytne przeciez kasy nie mam. debile kupujcie benzyne a nie diesla
-
Wymiana świec żarowych i klapek kolektora
Miroy jaka nasadka jest do wykrecenia swiec i wystarczy krotka czy musi byc dluga.
-
(e90) wymiana świec żarowych
siema ile osob wymienialo juz swirce samemu lub u mechanika i ukrecila sie swieca w m47 pytam bo czytalem w sieci ze sie ukrecaja i trzeba glowice sciagac.