Treść opublikowana przez DW1225
-
E90 naprawa zasiegu anteny (naprawione)
Dla tych co smuca sie ze zasieg pilota jest za krotki. Odpowiedz brzmi da sie zasieg zwiekszyc . dzis wyprowadzilem 2 kable jeden do bagaznika drugi do przedniego slupka. Zasieg na parkingu przed marketem przod ponad 30m tyl ponad 20. Pozdrawiam
-
E90 naprawa zasiegu anteny (naprawione)
szukam w tis szukam w wds i nie moge znalezc opisu wejsc anteny diversity moze ktos sam zerknac i wskazac ktore wejscie jest odpowiedzialne za antene od pilota centralnego?
-
E90 naprawa zasiegu anteny (naprawione)
Inne pytanie robilem test anteny w rheingold Wyszlo ze albo mam zdiac folie z tylnej szyby albo naprawic antene AM. Czy ktos z forumowiczow probowal po przyciemnieniu szyb wyprubowac wyprowadzic kabel od szyby od anteny pilota ,AM albo FM. Mysle ze powinno to byc rozwiazanie. Teoretycznie wystarczlo by znalezc odpowiedzialna antene odpiac ktoras z anten na szybie i owy miedziany kabel gdzies wyprowadzic np. Pod auto przez schowek w podlodze w bagazniku. Co wy na to?
-
obd rozkodowanie pinow
Dzieki w tym. Ic nie znalazlem. Pogrzebalem troche w wds i tam znalazlem rozwiazanie
- obd rozkodowanie pinow
-
obd rozkodowanie pinow
witam w mojej e90 maj 2007 wedlug WDS piny jakie powinny byc zajete to sa 1,4,5,6,9,14,16 patrzac na to rozmieszczenie http://forums.pelicanparts.com/uploads2/OBDII%20port1070929671.jpg obd idzie po can. u mnie jednak zajete sa piny 1,4,5,7,9,16 kabel ktorego uzywam jest dcan o cochodzi 1.wedlug mojego rozmieszczenia pinow mam obd motowane do marca 2007 jak to mozliwe? czyli bez can? 2. w takim razie przeciecie ktorego kabla uniemozliwi odpalenia auta nie majac klucza ktory jabel idzie do CAS`?
-
E90 naprawa zasiegu anteny (naprawione)
Dodam ze radio gra w miare normalnie. Ile bedzie miec wpelni naladowany akumulatorek w pilocie? Nie mozna zastosowac jakiegos wzmacniacza lub zewnetrznej anteny?
-
Słaby zasięg kluczyka
Czy po wylutowaniu i wlutowaniu dziala bez problemy kodowac nie trzeba?
-
E90 naprawa zasiegu anteny (naprawione)
Witam nagle oba piloty otwieraja z odleglosci max 2m. Wczesniej bylo kilkanascie metrow. W pilotach sa akumulatorki dzis po przejechaniu 1000km zeropoprawy napiecie na pastylce 3,02 v czy tak ma byc czy powinno byc wiecej. Gdzie sieznajduje antena w e90. Czy przyciemnione szyby mogly zmniejszyc zasieg pare dni temu przyciemnilem szybki tyko teraz niepamietqm czy zasieg sie przed porypal czy po. Pozdr
-
320d słaby zasięg pilota od centralmego
Witam u mnie tez nagle oba piloty otwieraja z odleglosci max 2m. Wczesniej bylo kilka metrow. W pilotach sa akumulatorki dzis po przejechaniu 1000km zeropoprawy napiecie na pastylce 3,02 v czy tak ma byc czy powinno byc wiecej. Gdzie sieznajduje antena w e90. Czy przyciemnione szyby mogly zmniejszyc zasieg pare dni temu przyciemnilem szybki tyko teraz niepamietqm czy zasieg sie przed porypal czy po. Pozdr
-
Tis wersja z 2007
Mam niby w necie jest wielojezyczna np na chomiku problem w tym ze instalujac na polskim win i wybierajac wersje de i tak instaluje angielska. No coz kupilem plytke i nawet instalacja na 64bit lata :mrgreen:
-
Przerobienie oswietlenia tylniej kanapy
moze mi ktos podac opis pinow tej lampki http://images.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fthumbs.picclick.com%2F00%2Fs%2FMTA2NlgxNTk5%2Fz%2FsPQAAOSwoudW7wcl%2F%24%2FBMW-E90-3er-Innenleseleuchte-Hinten-_57.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fpicclick.de%2FBMW-E90-3er-Innenleseleuchte-Hinten-191831599064.html&h=1066&w=1599&tbnid=KIAPzWrFL3pj8M%3A&vet=1&docid=VvVx9W-absEnWM&itg=1&ei=015NWIOAHMHSgAbe3a64BQ&tbm=isch&client=firefox-b&iact=rc&uact=3&dur=2253&page=0&start=0&ndsp=29&ved=0ahUKEwjDtbihqezQAhVBKcAKHd6uC1cQMwg8KBkwGQ&bih=775&biw=1708 pozdr
-
NCs Expert
witam nie mam w ncs experttool modelu e90 inpa byla instaloana z profilu mlodzika co mam zrobic aby dalo rade cos zakodowac?
-
Przerobienie oswietlenia tylniej kanapy
Dzieki
-
Przerobienie oswietlenia tylniej kanapy
Witam Skad idzie wiazka do tylniego oswietlenia.znalazlem lampke tam jest podajze 8pinowy kabel skad pociagnac ten kabel z przedniego oswietlenia? Chodzi o mozliwosc osobnego wlaczania oswietlenia. Ktos to przerabial?
-
Tis wersja z 2007
Witam Mam tisa wersja jak wyzej.jak zmienic jezyk na niemiecki? Podczas instalacji chyba 2 razy pytalo ojezyk wybralem niemiecki po.odpaleniu jest angielski. Wersja z chomika wazy okolo 1,5gb Pomoze ktos? Pozdr
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Dzięki , chyba zaczynam już coś kumać:) czyli musze kupić : http://allegro.pl/u-dimension-glow-8-bmw-dedykowane-e60-e90-f10-wwa-i5331972616.html i np. http://www.caraudiosklepy.pl/excursion-hxa-20-wzmacniacz-samochodowy-p1875.html hmm troche kasy w to pójdzie a co z tańszą opcją ( kabel do bagażnika z głośnika i jakiś sub z wzmacniaczem ( chociaż nie lubie miec takich wynalazków w bagażniku) co o tym myślicie ? Chcesz abas wywal radio wstaw jakies z filtrami. Do tego wzmak i glosniczek. Bez kodowania. Czytaj str. 36-39 skrzynir nawet zmniejszylem podajze do 22 litrow
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Mam inpe od mlodzika z modelem e90 potrzebuje sprawdzic e46 z silnikiem n42 co musze dograc aby oba auta diagnozowac?
-
cisnienie doladowania niskie pomocy
wiec wczoraj wkrecilem srube od sztangi o jakies 2 -3 obroty auto ciagnie wczesniej juz od 1800 moze 2000 osiaga 220 pewnie by dalej poszlo musialem hamowac. 4500 obrotow osiaga tez bez problemu tak jest tak bylo chyba nie ma sensu wiecej wkrecac sruby widze ze momentami mam wiecej mierzonego powietrza niz miec powinienem co wy na to ??
-
BMW Rheingold
dzieki tu chyba byl blad mialem ho icom enet isis zmienilem na ediabas tylko chwilowo nie moge wyprubowac bateria nowa nie daje sie ladowac. jak dostane nowa to wyprobuje ale ,mysle ze tu byl blad dzieki
-
BMW Rheingold
Wiec tak ediabas jest na c i instalowany z instalatora. Drugiego obd.ini pod windowsem nie ma jest tylko w ediabas. A co z tym brakujacym tag nie jest tu przyczyna?
-
BMW Rheingold
dziwne jest jeszcze to ze na lapku z win 81 gdzie rheingold dziala i inpa tez w ediabas ini mam Interface =ENET i dziala
-
BMW Rheingold
inpa pobrabna juz dawno od mlodzika hula na win 8.1i na 7. inpa i ediabas sa zgodne z rheingoldem porty sie zgadzaja z tgo co widze w obd setup brakuje mit TAG tak wyglada reszta tu mam hardware usb powinno byc wedlug opisu obd tylko dziwne na drugim lapku tez mam usb i dziala na win7 inpa z tymi ustawieniami tez dziala
-
BMW Rheingold
Nie czaje pytania?
-
BMW Rheingold
ista 3.41 rzecz w tym ze ok 2 tygodnie ntemu na prywatnym instalowalem i dziala do dzis, teraz przygotowalem sobie osobnego lapka tylko do diagnostyki