Treść opublikowana przez Hejner1993
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
To moze cos pewniejszego? http://olx.pl/oferta/bmw-e36-325i-coupe-bbs-skora-m-pakiet-igla-CID5-ID6TOtF.html
-
318i Temperatura urosła w chwile
dobra pompa z metalowym wirnikiem okolo 120-160zl wymiana nie jest trudna. gdybym mial to zrobic wzialbym z 50-70zl
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
na 9'' opona 195/40 lub 205/40 na 8'' opona 185/40 lub 195/40 nie rozumiem po co ludzie robią taki naciąg? podoba wam sie to?
-
318i Temperatura urosła w chwile
Pompa wody do wymiany
-
Moje BMW E36 323 Cabrio 1997r
Lampy won bym zrobił. Oryginal najladniejszy
-
Swap z 1.8is na 2.3 , 2.5 ?
silnik 2.5 vanos z 1800zl dobry kompletny caly swap. Do tego dyfer itd.. to wszysto powiedzmy z 2,5k no i 1k robota. dlatego napisalem 3,5k
-
Swap z 1.8is na 2.3 , 2.5 ?
nie ma silnika 2.3 w e36. Jest oznaczenie 323 ale jest to 2,5 tyle ze ma 170km. a co do swapa to trzeba przelozyc silnik kompletny, wiązke, tlumik, dyfer, wał, Stabilizator przedni. Oczywiscie dobrze bylo by i ulepszyc hamulce. Byle jaki swap czyli wymiana samego silnika to koszt okolo 2000zl za lepszy trzeba jednak juz zaplacic cos okolo 3,5 tysia
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
no jak 700 to w kij tanio i sie oplacalo... a co do e39 2.0... to dostala by baty od is'e bez problemowo;)
-
Bmw E36 318tds Touring. migająca czerwona kontrolka
klocki na żółto ? to chyba w e46... bo w e36 jest czerwona kontrolka.
-
e36 coupe jaka butla lpg
Kolega do cabrio teraz pakowal gaz... i ma butle w ktora wchodzi mu 45l gazu
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
na sekewncji mozna latac smialo. Tym bardziej ze to oszczędność i to nie mała. Tyle ze te is'y lubią sobie pofalować jak coś im nie podpasuje.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
noo ogarnij komore. napewno poczujesz roznice na is'ku czy dobrze widze? po prawej stronie reduktor gazu? jezdzisz na gazie?
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
Pierwszy raz widze takie cos.... sorry ja nie pomoge. Tutaj musialbys wywalic nagrzewnice wsadzic druga.. no i pewnie przewodu od klimy tez drugie bo te są inne. odpusc sobie skoro masz zimno w samochodzie.
-
318.Zmiana kierownicy
powiem Ci ze to jest troche kosmos. tez mialem taka kierownice. Napewno musisz kupic nowe manetki bez tych styków łączących kierownice z manetkami. a jak podlaczysz poduszke? przeciez w kierownicy z dioda airbag jest odrazu caly ten sterownik/sensor airbag... jak zrobisz kontrolke od poduszek na liczniku? ja odpuscilem szkoda zachodu
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
nie narzekaj bo 15l/100km po miescie to nie jest duzo... bynajmniej jest tak u mnie a ze moj m50 jest troche bardziej paliwo pijący od Twojego m52 to u Ciebie pewnie jeszcze mniej wychodzi a na trasie smialo 8l i ponizej zejdziesz. Przy tej pojemnosci i tych osiągach to jest nic. Kolega teraz kupil mlodsza koleżankę e46 318 w turasie i zdziwiony ze jego pali wiecej od mojej... W BMW nie oszczedza sie na pojemnosci bo czy kupisz 318is czy 328 i tak bedzie palic tyle samo. jednak róznica jest w dźwieku no i oczywiscie jak chcesz wyprzedzic to redukować tez nie trzeba;) Pucuj pucuj BADA :)
-
E36 318is Reaktywacja czy żyd
Skoro mowimy juz o poprawnym et no to do e36 nie ma ladnych kół. Jedynie to motorsporty i tylko te spelniaja kryteria. Co do naciagu tez jakos mi to nie podchodzi. A znowu gdy zalozymy koła np et 20-25 to fajnie wypelniają one nadkola. oczywiscie bez przesady. Jak ktos wklada et15 10... czy juz wgl mniej ... to jak dla mnie mija sie to z celem... i do tego na felge 10'' naciagnie opone 205/40.
-
Przeróbka klimy manualnej na klimatronik e36 328
jak masz zwykla klime 2 strafowa na te male pokretla to przerobienie na klimatronik to pryszcz. Zwalic trzeba deske wyjąć stara nagrzewnice wlozyc nagrzewnice klimatronika skladac wszysto do kupy zakladac panel klimatronik odpowietrzyc uklad, nabic klime i wszystko smiga.
-
nowy zakup :D
Rozkoduj vin pokaz troche szczegółów... wiecej fotek no i historie... oryginal/swap itd itp
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
IS fajny motorek napewno odczujesz przypływ mocy i z drugiej strony swap nie jest wcale trudny do ogarniecia.. to samo jak bys mial wymienic silnik na taki sam jak masz;)
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Jak to idzie BMW? Bede Marce Wierny. Zostaje przy tym samym modelu i nawet przy tej samej pojemnosci i kolorze. Jest okazja wziac z niemca w cabrio naprawde w rewelacyjnym stanie od jednego wlasciciela 107 tys przebiegu do konca ksiazka serwisowa. Kupie hardtopa i bede mial coupe na zime i cabrio na lato. Nie mam parcia na sprzedanie ale jak trafi sie chetny to w dobre rece oddam. Napewno po zakupie nikt na mnie zlego slowa nie powie dlatego tez za psie pieniadze jej nie oddam. U mnie z tej gumy az kort wylazl to wymienilem. a co do recznego to powiem Ci ze u mnie jest jeszcze silny wiec narazie nie dotykam.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Widze po zdjeciach ze w tym samym czasie to samo nam sie sypie;D 2 tygodnie temu tez wymienialem ta gume;)tyle ze nie na oryginal ale tez cos z górnej półki. Ja swoja za miesiac jak wróce z Chorwacji też wystawiam na allegro. Jak pójdzie to ktoś bedzie sie cieszył a ja mam na oku juz cos innego. a jak nie to bede dalej inwestowal i dalej jezdzil.
-
318.Sprzęgło Sachs vs Luk
Osobiscie zawsze wybieram Sachs i tą firme polece. Sprzedawca równiez mówi ze na sachs'a jest mniej reklamacji niz na Luk'a
-
318.Silnik grzeje się na zamkniętym ogrzewaniu.
skoro zatrzymujesz visco palcem to visco do wymiany. Dlatego sie gotuje.
-
328.Rozrusznik w aucie nie kręci,a na krótko działa.
Immo w bmw odcina iskre paliwo i rozrusznik. To vw odpala na chwile i gasnie ale nie bmw. W sklad immo wchodzi: Sterownik silnika, Sterownik EWS za schowkiem, Antena przy stacyjce i pestka w kluczyku
-
bmw e36 m50b25 vanos 1994 rok skrzynia biegów
Jest ktos w stanie odpowiedziec mi na moje pytanie?