Treść opublikowana przez daski
-
e46 330xi LUBLIN VIN:WBAEP51080PF17762
daski odpowiedział(a) na maciek.3c temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem,widziałem i co zauważyłem... Otóż autko pod względem utrzymania jest bardzo dobrze utrzymane.Skóry na siedzeniach (skóry "węża")jak i kierownica nie wytarte.Boczki w drzwiach jak i plastiki są także bardzo dobrze utrzymane. Lekko (minimalnie) podtarte siedzenie kierowcy-boczek przy wsiadaniu,ale jak piszę minimalnie Tapicerka dolna,dywaniki także w ładnym stanie,podsufitka czarna-wiadomo-M Pakiet. Blacharka także nie wzbudziła moich zastrzeżeń oprócz tylnego prawego błotnika,gdzie widać pryszcz wielkości 50-cio groszówki (fotka).Takie pryszcze mam i ja (po jednej i drugiej stronie) w mojej E39 co nie jest skutkiem napraw blacharskich ale to przypadłość o której mówią i piszą użytkownicy BMW.Wszystkie szpary równe,zderzaki,drzwi także.Drzwi otwierają się tak jak trzeba. Koła M 18 cali (wg.mnie bardzo ładne) :cool2: Opony ZR tylne do wymiany,przód jeszcze na około 2 sezony,może 3 - wszystkie letnie. Mechanicznie - po przekręceniu kluczyka pali się lampka płynu chłodniczego,która po kilku minutach gaśnie-otóż jest jakaś nieszczelność chyba przy zbiorniczku wyrównawczym,gdyż jest lekko mokry.Po schyleniu się pod silnik widać mokrą osłonę-jest to płyn chłodniczy (zbadałem organoleptycznie).Płynu trochę mało bo pływak się schował poniżej poziomu-trzeba dolać. Samochód odpaliłem jako zimny-do wymiany wiskoza,gdyż jest załączona na stałe,nawet po kilku minutach pracy silnika nie wyłączyła się. Praca silnika nie wzbudziła moich zastrzeżeń,minimalnie dający się słyszeć popisk paska (ale nie z powodu luzu)po prostu... :?: Po zdjęciu korka wlewu oleju praca silnika nie wzrosła i nie zmalała.Korek bez żadnych oznak "masła". Elektryka auta sprawna. Zaparowany prawy halogen. Odpinany hak. W bagażniku gumowy dywanik-rynna. Nie mogłem autkiem się przejechać i sprawdzić skrzyni biegów. Ja osobiście auto podłączyłbym pod INPĘ. Jeśli byłby to sedan-wziąłbym je - ale po przejechaniu się i jak piszę po podłączeniu pod komputer i wizytę na stacji diagnostycznej. SĄ TO TYLKO MOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIA Życzę powodzenia :cool2: http://static.pokazywarka.pl/i/2700500/971825/17-02-2014-15-37-22.jpg
-
silnik
Użyj wyszukiwarki :search: były takie tematy.
-
E39 montaż klimatyzacji
Ile w kwestii finansowej Cię to wyniosło? Ja chcąc mieć klimatyzację-zmieniłbym auto na auto z klimatyzacją. :clap: :clap: :clap:
-
kontrolka abs/asc i czerwony wykrzyknik
Kup Siemensa - abyś później nie żałował :nienie:
-
E39 tds interpretacja błędów inpa
Są to błędy sporadyczne,nie wystęoujące stale więc nie masz się co nimi przejmować.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Najlepiej jakbyś stworzył nowy temat tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44 tylko musisz podać VIN auta.
-
e46 330xi LUBLIN VIN:WBAEP51080PF17762
daski odpowiedział(a) na maciek.3c temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzejadę się w poniedziałek do tego komisu,obejrzę i popytam. Dam znać.
-
e46 330xi LUBLIN VIN:WBAEP51080PF17762
daski odpowiedział(a) na maciek.3c temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZasada jest taka:jeden temat jedno auto,a Ty robisz zamieszanie :nienie:
-
BMW 3 E46 328i WBAAM51020EZ48307
daski odpowiedział(a) na skala92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj,może nie. Wtedy może założy chińszczyznę za 200 zł. :mrgreen:
- jakie alufelgi do BMW E39
-
E46 318i,1998 Poznań WBAAL31030JJ17655
daski odpowiedział(a) na Franek193 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCuda się nieraz zdarzają... :mrgreen:
-
[E46] 330 2002 Giżycko WBAEL91060PA27050
daski odpowiedział(a) na Karuul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to jest "złom" bez dna :nienie:
-
kontrolka abs/asc i czerwony wykrzyknik
Czerwony wykrzyknik może być objawem uszkodzenia układu hydraulicznego hamulca lub uszkodzeniem czujnika hamulca ręcznego przy zwalnianiu. Co do czujników ABS to jest mnóstwo tematów.Poszukaj :search:
-
E46 318i,1998 Poznań WBAAL31030JJ17655
daski odpowiedział(a) na Franek193 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa takie retuszowane fotki - oferty od razu olewam :nienie:
-
Lubelskie
Rzeczywiście dawno tam nie byłem i nie wiedziałem o jego śmierci. Był bardzo miłym i uczynnym człowiekiem,pomógł mi w kilku sprawach z moją BMW :cry2:
-
[E39] 530dA Touring - Regulacja świateł
Dzisiaj rano sprawdziłem jak jest u mnie. Otóż światła nie poziomują się przy nie włączonym silniku-gdy załączę silnik wtedy zaczynają się poziomować. Wymień regulatory i wtedy zobaczysz - zaczynasz kombinować.
-
Lubelskie
Mogę polecić Wam Jacka Orzecha na ul.Turystycznej,nie pamiętam dokładnego adresu. Jest to boczna Turystycznej po prawej stronie przy lustrze dla wyjeżdżających z ul.chyba Hajdowskiej naprzeciwko fotoradaru.
-
E46 320CI Mosina k.Poznania WBABN11080JV48933
daski odpowiedział(a) na patrykos01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA taka, że nie pobidowski napisał(a):Kierownica po lifingu., a normalna sport kiera wkładana od 2000. A dołożone multi nie znaczy wymienianej w całości kierownicy Nie piszę,że kierownica wymieniana w całości,tylko,że nie zgadza się z VIN.
-
bmw 320d e90 163KM WBAVU31000KZ17483
daski odpowiedział(a) na wisnia1485 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZasada jest taka:jeden temat jedno auto.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ciekawe,czy były do końca serwisowane :mrgreen:
-
E46 320CI Mosina k.Poznania WBABN11080JV48933
daski odpowiedział(a) na patrykos01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli jaka?Według VIN właśnie nie taka :nienie:
-
BMW 3 E46 328i WBAAM51020EZ48307
daski odpowiedział(a) na skala92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki przebieg deklaruje sprzedawca? Można autko podłączyć np.pod INPĘ i pojechać na diagnostykę?
-
528 - Pytanie o przednie lampy
Są to regulacje reflektorów.W razie przekraczania granicy kraju,w którym ruch jest po innej stronie,np.Anglia odpowiednio przesuwa się dżwignie pod korkiem by zmienić kąt padania światła.
-
e46 320d 1999 Gorzów Wlkp WBAAL71020KE58999
daski odpowiedział(a) na Man1ek17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKto ma być zainteresowany jak nie TY? :duh:
-
E90 320i VJ43393
daski odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://imageshack.com/a/img30/4046/osc.gif Chłopaki znowu się zapomnieli...