Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Byłem,widziałem i co zauważyłem... Otóż autko pod względem utrzymania jest bardzo dobrze utrzymane.Skóry na siedzeniach (skóry "węża")jak i kierownica nie wytarte.Boczki w drzwiach jak i plastiki są także bardzo dobrze utrzymane. Lekko (minimalnie) podtarte siedzenie kierowcy-boczek przy wsiadaniu,ale jak piszę minimalnie Tapicerka dolna,dywaniki także w ładnym stanie,podsufitka czarna-wiadomo-M Pakiet. Blacharka także nie wzbudziła moich zastrzeżeń oprócz tylnego prawego błotnika,gdzie widać pryszcz wielkości 50-cio groszówki (fotka).Takie pryszcze mam i ja (po jednej i drugiej stronie) w mojej E39 co nie jest skutkiem napraw blacharskich ale to przypadłość o której mówią i piszą użytkownicy BMW.Wszystkie szpary równe,zderzaki,drzwi także.Drzwi otwierają się tak jak trzeba. Koła M 18 cali (wg.mnie bardzo ładne) :cool2: Opony ZR tylne do wymiany,przód jeszcze na około 2 sezony,może 3 - wszystkie letnie. Mechanicznie - po przekręceniu kluczyka pali się lampka płynu chłodniczego,która po kilku minutach gaśnie-otóż jest jakaś nieszczelność chyba przy zbiorniczku wyrównawczym,gdyż jest lekko mokry.Po schyleniu się pod silnik widać mokrą osłonę-jest to płyn chłodniczy (zbadałem organoleptycznie).Płynu trochę mało bo pływak się schował poniżej poziomu-trzeba dolać. Samochód odpaliłem jako zimny-do wymiany wiskoza,gdyż jest załączona na stałe,nawet po kilku minutach pracy silnika nie wyłączyła się. Praca silnika nie wzbudziła moich zastrzeżeń,minimalnie dający się słyszeć popisk paska (ale nie z powodu luzu)po prostu... :?: Po zdjęciu korka wlewu oleju praca silnika nie wzrosła i nie zmalała.Korek bez żadnych oznak "masła". Elektryka auta sprawna. Zaparowany prawy halogen. Odpinany hak. W bagażniku gumowy dywanik-rynna. Nie mogłem autkiem się przejechać i sprawdzić skrzyni biegów. Ja osobiście auto podłączyłbym pod INPĘ. Jeśli byłby to sedan-wziąłbym je - ale po przejechaniu się i jak piszę po podłączeniu pod komputer i wizytę na stacji diagnostycznej. SĄ TO TYLKO MOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIA Życzę powodzenia :cool2: http://static.pokazywarka.pl/i/2700500/971825/17-02-2014-15-37-22.jpg
  2. daski odpowiedział(a) na kamilo240989 temat w E39
    Użyj wyszukiwarki :search: były takie tematy.
  3. Ile w kwestii finansowej Cię to wyniosło? Ja chcąc mieć klimatyzację-zmieniłbym auto na auto z klimatyzacją. :clap: :clap: :clap:
  4. Kup Siemensa - abyś później nie żałował :nienie:
  5. Są to błędy sporadyczne,nie wystęoujące stale więc nie masz się co nimi przejmować.
  6. Najlepiej jakbyś stworzył nowy temat tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44 tylko musisz podać VIN auta.
  7. Przejadę się w poniedziałek do tego komisu,obejrzę i popytam. Dam znać.
  8. Zasada jest taka:jeden temat jedno auto,a Ty robisz zamieszanie :nienie:
  9. Oj,może nie. Wtedy może założy chińszczyznę za 200 zł. :mrgreen:
  10. daski odpowiedział(a) na wieja91 temat w E39
    :duh: :cool2:
  11. Czerwony wykrzyknik może być objawem uszkodzenia układu hydraulicznego hamulca lub uszkodzeniem czujnika hamulca ręcznego przy zwalnianiu. Co do czujników ABS to jest mnóstwo tematów.Poszukaj :search:
  12. Ja takie retuszowane fotki - oferty od razu olewam :nienie:
  13. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Rzeczywiście dawno tam nie byłem i nie wiedziałem o jego śmierci. Był bardzo miłym i uczynnym człowiekiem,pomógł mi w kilku sprawach z moją BMW :cry2:
  14. Dzisiaj rano sprawdziłem jak jest u mnie. Otóż światła nie poziomują się przy nie włączonym silniku-gdy załączę silnik wtedy zaczynają się poziomować. Wymień regulatory i wtedy zobaczysz - zaczynasz kombinować.
  15. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Mogę polecić Wam Jacka Orzecha na ul.Turystycznej,nie pamiętam dokładnego adresu. Jest to boczna Turystycznej po prawej stronie przy lustrze dla wyjeżdżających z ul.chyba Hajdowskiej naprzeciwko fotoradaru.
  16. A taka, że nie pobidowski napisał(a):Kierownica po lifingu., a normalna sport kiera wkładana od 2000. A dołożone multi nie znaczy wymienianej w całości kierownicy Nie piszę,że kierownica wymieniana w całości,tylko,że nie zgadza się z VIN.
  17. Ciekawe,czy były do końca serwisowane :mrgreen:
  18. Jaki przebieg deklaruje sprzedawca? Można autko podłączyć np.pod INPĘ i pojechać na diagnostykę?
  19. daski odpowiedział(a) na danon_d temat w E39
    Są to regulacje reflektorów.W razie przekraczania granicy kraju,w którym ruch jest po innej stronie,np.Anglia odpowiednio przesuwa się dżwignie pod korkiem by zmienić kąt padania światła.
  20. http://imageshack.com/a/img30/4046/osc.gif Chłopaki znowu się zapomnieli...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.