Treść opublikowana przez skrab
-
E90 320 VIN WBAVA71090PR94145
skrab odpowiedział(a) na robert202 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzecież to komis ,a tam wiadomo że kręcą szafę na potęgę, być tego świadomy bo Polak nie kupi jak jest więcej niż 150 tyś :wink:
-
BMW 320d E90 co o nim sądzicie? WBAVC31050VC74875
skrab odpowiedział(a) na mieshco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCienko Ex wygląda bez i-drive, typowy handlarz trzeba dokładnie sprawdzić historię auta
-
Różnica 318d a 320d.
Widocznie miałeś zła przeszłość z tymi silnikami co?
-
320d 163km klapki zawirowań
Wystarczy na biegu zdjąć nogę z gazu i też nic nie spala auto ,ale jest cały czas zapalone i na biegu dla bezpieczeństwa.
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
Bo wszyscy tylko mann i mann,nie wiedziałem już co o tym myśleć :wink:
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
A co myślicie o filtrze olejowym Bosch :?:
-
Różnica 318d a 320d.
Bo nie musi być poprawione M47,bo to jest niezawodna konstrukcja ,ja dalej tak twierdze i nie tylko ja jest masa ludzi co tak mówią :cool2:
-
Różnica 318d a 320d.
W końcu Ty jesteś (alfa i omega) koniec i.
-
Różnica 318d a 320d.
Ale brednie wypisujesz i w dodatku nie uzasadnione..ile takich przypadków było jeden,dwa :mad2: Nie jeden, dwa tylko dziesiątki. Znajomy doradca z ASO opisał to ja słowami ze turbiny w M47 wymienialo sie "wiadrami" (jak były na tyle młode ze serwisowalo sie je w ASO). Tam jest schrzaniona magistrala olejowa. Z czasem dochodzi do zakłócenia smarowania turbiny i jej zatarcia. Trzeba sie temu tematowi przyjrzeć przy okazji wymiany turbiny (i stosownie częściej po) by szybko nie zniszczyć wymienionego turbo. chyba u Ciebie tak jest ,ale u mnie nie.........
-
Różnica 318d a 320d.
- Łańcuch rozrządu N47
Moim zdaniem nie jest to możliwe ,bo płukanka jest do wypłukanie zbędnego nagaru(syfu) po np. zalaniu wcześniejszym 10w40- Pożyczanie prądu z mojej e91
ale na zapalonym silniku można podpiąć kable czy na zgaszonym :?:- Różnica 318d a 320d.
Ale brednie wypisujesz i w dodatku nie uzasadnione..ile takich przypadków było jeden,dwa :mad2:- Różnica 318d a 320d.
Dokładnie :cool2: ,ale co niektórzy mówią że to jest bardzo awaryjna konstrukcja ,śmiechu warte :lol:- Różnica 318d a 320d.
To pokarz mi na forum tematy z awariami silników M47TU2 318d 122km ( bo przecież Ty masz takie pojecie na temat tych silników ) .......- Różnica 318d a 320d.
Wiedziałem że na mnie nasiądziecie ,ale jeżdżę już półtora roku 318d i nic jeszcze się nie zje..ło (odpukać w niemalowane) chociaż może ,... i powinno :D a na forum nie znalazłem dużo przypadków awaryjności silników M47TU2 , co nie powiem o N47 bo jest tego multum ...itd- Różnica 318d a 320d.
Bierz 318d z silnikiem M47TU2 ta jednostka jest bez awaryjna :wink: od N47 i zawsze możesz podnieść moc :cool2:- Problemy z odpalaniem e 90 320 d
a jak się do tego ma DPF ?? czy aby nie był to dla niego wyrok śmierci ?? Chłopaki mają Dpf i dolewają ,nic się nie dzieje, ja dolewałem do auta bez Dpf-a ponoć lepsze smarowanie wtrysków ,były lepsze parkometry wtrysków po podłączeniu Vag-a :norty:- Problemy z odpalaniem e 90 320 d
- Łańcuch rozrządu N47
Możesz rozwinąć temat ? Scianka w tym miejscu ma okolo 5mm miedzy cylindrami. Pekniecie jest na tyle malo widoczne ,ze nie odroznia sie od rysek wystepujacych na calej plaszczyznie po zdemontowaniu glowicy. Dopiero dobre wyczyszczenie wrecz wyglaskanie ukazuje co jest pod spodem.Co ciekawe pekniecie postepuje od dolu bloku.Czyli jak splanujemy blok pekniecie bedzie jeszcze wieksze.Dla mnie ten silnik jest jednorazowy przy zlej eksploatacji. Pewnie wiekszosci z uzytkownikow to nie bedzie dotyczyc ale co widzialem to widzialem i ciezko mnie bedzie przekonac ze bedzie to dobry silnik na dluzsza mete. Takie to są n47 :duh: materiał jest do bani i chodzby był przegrzany to takiego pęknięcia nie powinno być,mówcie co chcecie :nienie:- Łańcuch rozrządu N47
no to ciekawe w jaki sposób ten obieg oleju jest podtrzymywany? :shock:- Łańcuch rozrządu N47
Nie wiem skąd to wytrzasną :?: :norty:- Łańcuch rozrządu N47
Ale gdzie w e9x nie jest silnik bmw :?:- Wymiana żarówki w schowku pasażera
Masz trzy BMW i nie umiał byś jednej Żarówki wymienić :?:- Łańcuch rozrządu N47
Tylko mnie w a Audi B7 2.0tdi łańcuch kompletny wyniósł na org.częściach nie całe 3tyś (ten sam silnik co w pasku) to nie wiem skąd ty te ceny bierzesz ? :norty: - Łańcuch rozrządu N47
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.