Treść opublikowana przez skrab
-
320d wymiana silnika
nie wiem czy ktoś z forum kupi :wink:
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
skrab odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA spalanie jeszcze lepsze 5,4-6L ON/100KM ale bzdety i jeszcze w automacie :duh:
-
Prośba o zmierzenie odległości delfinka od szyby
Niestety ale ze zdjęcie w necie się nie da zmierzyć , a koledze chodziło o dokładny wymiar ,nic, może ktoś podpowie jak ma e90
-
Prośba o zmierzenie odległości delfinka od szyby
Z tego co widzę to masz na sprzedaż e90 to mógł byś koledze zmierzyć i podać wymiar ,a nie się mądrzyć :wink:
-
Prośba o zmierzenie odległości delfinka od szyby
Ale myślę że w E90 i E91 jest taka sama odległość
-
Prośba o zmierzenie odległości delfinka od szyby
Nie kolego to jest mierzone w kombi od tylnej klapy bagażnika :wink:
-
e91 318d '06 kilka pytań
chodzi na zimnym silniku? Tak dokaldnie jak odpalasz i ruszasz do ilu krecicie?bo nie rozumiem co wafelton mial na mysli ze jestesmuy w bledzie jak do 2tys obrotow W każdym dieslu czy to na PD czy CR na zimnym silniku nie kręcimy powyżej 2000tyś obr,a jak silnik uzyska temp.roboczą to wtedy można zasuwać :wink:
-
Prośba o zmierzenie odległości delfinka od szyby
13,5 cm :wink:
-
e91 318d '06 kilka pytań
do czego ty to piszesz :?: Chodzi mi oto że na jałowym to tylko turbo ma smarowanie ,a jak dodasz gazu to wtedy ma więcej barów
-
e91 318d '06 kilka pytań
Ale i tak turbo pompuje później :norty:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Cały czas myślałem że przy dodaniu gazu turbo wstaje ,a tu na jałowym też chodzi w b5 ,ale nie wiem czy w e9x też tak jest bo to już silniki na szynie CR :wink: Pracuje cały czas, ale na obrotach poniżej pewnego zakresu tylko po to, żeby było smarowane, a nie, żeby spełniać swoją podstawową funkcję, ponieważ wtedy działa tylko turbina, bez sprężarki. Czyli temat rozwiązany :wink:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Cały czas myślałem że przy dodaniu gazu turbo wstaje ,a tu na jałowym też chodzi w b5 ,ale nie wiem czy w e9x też tak jest bo to już silniki na szynie CR :wink:
-
[e90] Jaki olej?
A jak bym zastosował taki SHELL HELIX ULTRA EXTRA 5W30 dobry by był :?:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Zastanawiałbym się, czy to tylko atut. W zimę na nierozgrzanym silniku do jakich obrotów kręcisz? [OT] Ale czy to ma większe znaczenie, skoro turbo tak czy tak "kręci się" zawsze jak silnik pracuje, nawet na "luzie" przy tych ok. 8xx obrotach/min? Sent from my GT-I9300 Myślec że na jałowym się turbo nie kreci tylko jak jest powyżej 1500 obrotów :wink:
-
[e90] Jaki olej?
Chłopaki a jaki polecacie olej do silnika 318d bez DPF-a silnik M47TU2 :wink:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Ciężko jest odpowiedzieć jaka jest temperatura turbo i w jakim czasie, myślę że dużo zależny od temp.na zew. tak jak kolega wyżej zaznaczył :roll:
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
No i wlasnie do tego samego dazymy! O tym caly czas mowie, ze niektorzy sa tak zaslepieni znaczkiem bmw, ze poza tym nie widza innych "opcji" :D :D Ale czy to wada? Może i to nie wada ,ale każdy chwali to czym jeździ :wink: myślę ze i tak lepiej się jeździ e9x niż alfą 159 :D
-
Sparco -->> E90 318D "full red lift mode" :D
ciekawe skąd ten pomysł :mad2: . Przypominaja mi się czasy kiedy wyrzucano dla przyrostu mocy katalizatory, dodawano filtry stożkowe i naklejke Turbo hehe Dobre :duh: skąd to znamy :?:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Zastanawiałbym się, czy to tylko atut. W zimę na nierozgrzanym silniku do jakich obrotów kręcisz? Jak w każdym moim dieslu do 2000tyś :wink:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Bo Belgowie mają tak że chyba ich nie obejmują emisje spalin ,czy coś takiego :wink:
-
Sparco -->> E90 318D "full red lift mode" :D
Fajny pogratulować tylko poproś moderatora niech przeniesie do galerii bo nie ten dzieł i zrób autentyczne dzecie ,no i mody też na :cool2: nie wiem czy jest bezpiecznie z 122km zrobić 180km moim zdaniem trochę za dużo: :wink:
-
e91 318d '06 kilka pytań
Mam ten silnik318D M47tu2 122km radzi sobie spoko jak na te koniki ,wcześniej turbo wstaje niż w 320d mogę powiedzieć jedno jest bezawaryjny jeżeli jest z Belgi to nie ma DPF-a ani klapek w kolektorze, jak jest udokumentowany przebieg i nie mocno puknięty to nic tylko brać :cool2:
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
Tu zawsze będą pisać że bmw jest lepsze bo wszyscy tym jeżdżą najlepiej spytaj tam http://a4-klub.pl/forum.php będą mieć inne podejście :cool2:
-
e90 330xi od niemca 2007 r
To jest nic na takie auto i taki przebieg ,a dobrze piszesz że w Pl by miało 150tyś jak autostradowy przebieg to jeszcze dwa razy tyle zrobisz i będziesz zadowolony :cool2:
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Kolego nie musisz kopiować tych samych postów z jednego wątku do drugiego :duh: Właśnie czytałem to winnym dziale :mad2: