Treść opublikowana przez baklazan1
-
318is ??? JAKI MAM SILNIK?
nie ma za co :cool2:
-
Dziwna część.
napewno dobrze numer spisałeś? szukałem w kilku katalogach i w żadnym nie znajdywało nic
-
318is ??? JAKI MAM SILNIK?
jaki mam silnik ??? no nie to było dobre :duh:
-
e36 316 Zatrzasniety bagaznik i butla za siedzeniem.
kolega wyżej dobrze radzi. sam raczej nic nie zdziałasz jak to centralka możesz co najwyżej coś zepsuć jedź z tym do kogoś co sie na tym zna żeby ci otworzył. może jakiś czujnik sie zepsuł albo coś w zamku bagażnika
-
nie mam wtyczki przy halogenie
http://allegro.pl/wtyczki-halogenow-bmw-e36-halogen-wtyczka-i2345993671.html tego ci brakuje tak jest ?
-
nie mam wtyczki przy halogenie
a drugi działa ? jak tak to gdzieśna szrocie znajdz wtyczke żeby ci pasowała do halogena z kawałkiem kabla i złącz to do wtyczki drugiego halogena
-
nie mam wtyczki przy halogenie
chodzi o to że nie masz wtyczki tej na kablu którą się wsadza w halogen tak ?
-
przestaje pracowac na wszystkie cylindry
tytuł! ludzie czy wy nie czytacie regulaminu...
-
Nie działający ekonomizer, nie łączy się z komputerem.
ten reset przez złączenie klem to chyba pic na wode. nie wiem jak u niektórych ale ja pare razy próbowałem i nic mi to nie dało
-
E36 316i brak katalizatora (duże spalanie, spadek mocy)
jak założysz go to powiedz jaki efekt
-
E36 316i brak katalizatora (duże spalanie, spadek mocy)
może dobrym rozwiązaniem bylo by kupic jakis uzywany katalizator
-
Problem z obrotami
byles na kompie? byly bledy
-
320 m52b20 - spala ok 1l oleju na 1000km - remont
dużo roboty i do tego droga sprawa u mechanika. sam musialem przez to przechodzic niecały rok temu. Więc tak jak Kolega Taifun pisze zrób najpierw uszczelniacze a jak nie pomoze to wezmiesz sie za pierscienie. jak po zrobieniu pierscieni bedzie dobrze to mozesz sie cieszyc, a i przy okazji masz zmienione uszczelniacze ;)
-
E36 316i brak katalizatora (duże spalanie, spadek mocy)
ale co wyciąłeś kata i wspawales zwykly kawalek rurki czy strumienice jakas. czytalem rozne wypowiedzi i ponoc po wspawaniu rury pogarszaja sie osiagi no i dzwiek jest glosniejszy, taki metaliczny a ze strumienica z kolei niszczy silnik po jakims czasie a z drugiej strony ze ze zwykla rurka np jest duzo lepsza moc. dlatego najlepiej nie pchac lap tam gdzie nie trzeba bo wszytko zalezy od auta. to "cos" z linku moglo by byc dobre bo przypomina kata wiec na przegladzie by sie nikt nie przyczepil ze go nie masz ale jak za taka cene to czy bedzie spelniac swoje zadanie to loteria
-
318is trzesie przy hamowaniu
właśnie, jeśli masz możliwość to podjedz do kilku mechaników i zobaczy co ci każdy na to powie
-
318is trzesie przy hamowaniu
skoro podczas jazdy tez troche telepie to moze kola nie wywazone. Podjez na wasrsztat, tam sie wszystkiego dowiesz
-
E36 316i guma przeplywomeirza pasuje od e46?
oj chyba nie za bardzo. nie lepiej załozyc od e36 ?
-
318i Elektryczny szyberdach Szybka Pomoc !
no z wymianą całego szybera może być troche cięzko. niewiem jak oceniasz swoje możliwości. moim zdaniem jest to do zrobienia ale to od ciebie zależy czy się tego podejmiesz czy nie. gdyby za stówke ci ktoś to zrobił to spoko ale za 3 to bym wolał sam się pomęczyć. może masz jakiegoś kolege kumatego który by ci pomógł
-
Problem z m50b20
przepływka, sonda, silniczek krokowy, czujnik położenia wałka rozrządu... niewiem, może na kompie by coś pokazało
-
Problem z m50b20
a jakieś objawy jak falowanie obrotów, spadek mocy jest ?
-
318i Elektryczny szyberdach Szybka Pomoc !
no bardzo dobry zestaw. jest wszystko co potrzeba. troche czasu i chęci i zrobisz sam za darmo. za te 3 stówy lepiej zatankowac. a chcesz całą uchylną cześć dachu zmienić czy tylko mechanizm ?
-
318i Elektryczny szyberdach Szybka Pomoc !
Silniczek: http://allegro.pl/bmw-e36-316-318-320-325-silniczek-szyberdachu-i2289247725.html Kable: http://allegro.pl/wiazka-szyberdachu-bmw-e36-silniczek-przycisk-i2286587003.html Przycisk: http://allegro.pl/bmw-e36-wlacznik-szyberdachu-oryginal-i2253768917.html Taki komplet potrzebujesz. Mozesz też na innych aukcjach popatrzeć 150zl sie wyrobi. A tu masz opis jak zmienic: -ustawiamy szyberdach na zamkniety -odkręcamy obudowe z rączki -zdejmujemy zaślepkę tapicerki -wykręcamy mechanizm szyberdachu -przeciągamy kable(jak podepniesz pod akumulator zasilanie będzie się otwierał bez kluczyka, jak podłączysz pod moduł komfortu bedzie ci się domykał z szybami z kluczyka w drzwiach lub pilota) -uruchamiamy silniczek na krótko żeby tylko go dobrze ustawić. ma on przekaźnik z 3 rozłączeniami w których szyber robi stop. jedno na uchylenie do końca 2. na dokniecie a 3. na otworzenie na maxa. ustawiamy aby było na 2. czyli środkowym rozłączeniu ( poprostu naciskamy guziczkiem najpier na maxa w którąś strone jak już dalej nie będzie szedł to dajemy 2 pstrykniecie czyli środkowa faza "dach zamkniety") -wkręcamy silniczek -zakładamy tapicerkę z guziczkiem Wystarczyło poszukać na forach. Mam nadzieje że pomogłem
-
320iA nagly wzrost spalania
no właśnie takie są mniejwiecej
-
318i Elektryczny szyberdach Szybka Pomoc !
Cały zestaw szyberdachu możesz na aledrogo znaleźć. Musisz mieć cały mechanizm szyberdachu, silniczek, przełącznik i kable. Potem podesle ci parę linkow z aukcji i jak chcesz to cały opis jak to bez problemu wymienić bo teraz nie mam czasu
-
320iA nagly wzrost spalania
pytałeś o parmetry przepływomierza. na ciepłym silniku to powinno być jakieś mniejwiecej ~15kg/h