Treść opublikowana przez baklazan1
-
Problem z m50b20
a sprawdziłeś wogóle czy tak ci pali czy sugerujesz się tym co pokazuje komp ?
-
M3 oryginalne E36
Coupe w wersji M to naprawde coś pięknego :8) chociaż ładnie zrobiony sedan też przykuwa uwage :D
-
BMW 328i Problem...
puki nie podłączysz pod kompa i nie napiszesz co ci wyszło to można tak gdybać bez przerwy może to a może tamto
-
318i Źle wykonane kasowanie inspekcji
kasowałem w ten sposób inspekcje u kolegów z różnymi silnikami za każdym razem z pozytywnym skutkiem :)
-
E36 Coupe 325 - opinie
moim zdaniem poniżej 320 nie ma się co rozglądać. a spalanie faktycznie nie będzie się róznić zbytnio od 320 czy 328. słyszałem tez opinie że spala mniej niż 320 przy umiarkowanej jeździe
-
E36 M52b20 ciężko zapala jak zimny
kręci dobrze tylko nie chce załapać tak ?
-
320i Dziwny objaw z obrotami przy ruszaniu i zatrzymaniu
Myśle że ten FAQ powinien wam pomóc przy problemach z obrotami viewtopic.php?f=15&t=119731
-
M3 oryginalne E36
Cabrio, Coupe i Sedan
-
E32 740i BBS Shadow
Bardzło ładna sztuka :cool2:
-
E36 328i 96r. Chorzów
baklazan1 odpowiedział(a) na baklazan1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażostatnio kolega "znawca" stwierdził że 10tys za 2.8 to dużo. już mu nic nie mówiłem ale jak bym miał być nie obeznany w tych sprawach i z nim jechać gdzieś coś odlądać to jak by mi doradził to bym pewnie potem co miesiąc coś nowego musiał naprawiać :D
-
E36 328i 96r. Chorzów
baklazan1 odpowiedział(a) na baklazan1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażznaczy myśle ze gdyby po obejżeniu wszystko było tak ładnie jak na zdjęciach i wszystko było w porządku to nawet do 20tys za takie 328 było by w miare
-
E36 328i 96r. Chorzów
baklazan1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicie o tej perełce: http://otomoto.pl/bmw-328-mpakiet-climatronic-zadbana-C23445081.html troche cena wysoka ale wygląda bardzo ładnie. 2.8 ciemny metalik chętnie bym ją do swojego garażu przyjął :norty:
-
[Coupe] e36 323 --> by Cholo
elegancko... piękna jest, nic więcej jej już nie potrzeba. :cool2:
-
Lubelskie
Potrzebuję jakiegoś fachowca który znał by się na e36 najlepiej jak najbliżej janowa lubelskiego. kraśnik, lublin, stalowa wola, biłgoraj. mógł by mi ktoś coś polecić?
-
m50b20 zwykły gaz na sekwencje.
O to właśnie chodzi. Jak się trafi na dobrego gościa to można dobrze i za nie dużo zrobić. I dużo daje to że właśnie nie trzeba sobie już zawracać gitary tym żeby w dowodzie był gaz
-
m50b20 zwykły gaz na sekwencje.
Kolega powiedział że tak z 500 600zł będzie chciał za część. Jak postawie dobra finlandie to na opuścić :p więc gdybym miał jakiegoś dobrego fachowca który tak w granicach tysiąca by mi to zrobił to myślę że lepiej bym na tym wyszedł niż jak bym miał wszystko od nowa zakładać po demontażu starej.
-
m50b20 zwykły gaz na sekwencje.
Czyli ze wszystkim pewnie ponad 2 koła bym się musiał liczyć :/
-
m50b20 zwykły gaz na sekwencje.
Witajcie Mam w swojej buni zamontowany zwykły gaz. To że nie jestem z niego zadowolony to mało powiedziane... Kolega ma w swoim rozbitku sekwencje 4 gen BRC. Wiem że da się przerobić zwykły gaz na sekwencje że nie trzeba wszystkich gratów nowych montować więc moje pytanie to co musiał bym od niego kupić żeby przerobić swoją instalacje na 4 gen a co mógł bym zostawić żeby zaoszczędzić, ile taka przeróbka by kosztowała(pytam jak narazie o robociznę bo niewiem ile mi wyjdzie za części bo musze wiedzieć co mi potrzeba żeby od niego kupić, napewno nie dużo po najomości), no i jak bunia by odczuła tą zmiane. Czy poprostu opłacało by się tą przeróbkę zrobić... to mój gaz: http://img15.imageshack.us/img15/8228/img0002aol.jpg a to gaz kolegi: http://img805.imageshack.us/img805/3613/img0001me.jpg
-
E36 320i M50B20 1991r. sedan ;)
właśnie chce zmieniać, tylko narazie nie mam kasy bo mam inne wydatki i dlatego chce na razie jakaś końcówke założyć tak aby było na jakiś czas. nie musi być to niewaiadomo co żeby całe życie była, wystarczy żeby z pól roku posiedziała ;)
-
E36 320i M50B20 1991r. sedan ;)
Co myślicie o takiej końcóweczce: http://allegro.pl/chromowana-nakladka-koncowka-tlumika-644-a64401-i2035787809.html Opłaca się na to wydać kase?
-
E36 320i M50B20 1991r. sedan ;)
agrotuningowi akurat jestem przeciw ;) ale ringi akurat tak w miare mi się podobaja ;D a tłumik chyba będe musiał i tak za jakiś czas zmienić bo już troche ten jest przepalony a nie lubie jak mi głośno buczy tak
-
E36 320i M50B20 1991r. sedan ;)
no mi w sumie mi to jakieś 22zł wyszło ;) blenda, brewki, lampy i końcówka były takie jak kupiłem. Nad lampami myślałem od m3 na tył a do przodu jakieś z ringami bo mam tanio do kupienia i bym zdjął wtedy brewki. końcówka właśnie niezbyt wygląda. myślałem o tłumiku końcowym całym ale narazie mnie nie stać ;D zamówić mam narazie końcówke ładną podwójną i narazie musi wystarczyć...
-
[E36 316i] Dławienie się silnika na deszczu
Kolega miał taki sam problem w audi 80. jak padał deszcz to nie było mowy o wyjechaniu z domu. wymienił kable i poprawiło sie wszystko
-
E36 320i M50B20 1991r. sedan ;)
A tu jeszcze porównanie przed i po pomalowaniu nerek na czarno: przed: http://img684.imageshack.us/img684/7933/imagesthumb955268800800.jpg po: http://img822.imageshack.us/img822/4104/1007313s.jpg Sam malowałem i polecam tym którzy chcą niepotrzebnie pchać się w koszta i kupować nowe czarne nerki które sporo kosztują. mnie wyniosło to niecałe 30zł. piszcie czy waszym zdaniem ładniej wygląda. dla mnie jest lepiej.
-
E36 320i M50B20 1991r. sedan ;)
O to moje BMW E36. Zimowa 'sesja' :D na początek ;) http://img21.imageshack.us/img21/8929/1007292w.jpg http://img208.imageshack.us/img208/8522/1007293.jpg http://img813.imageshack.us/img813/9045/1007300.jpg http://img507.imageshack.us/img507/2707/1007302q.jpg http://img710.imageshack.us/img710/2166/1007307k.jpg http://img256.imageshack.us/img256/9069/1007313z.jpg