Skocz do zawartości

orkwisz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez orkwisz

  1. a czym sie w ogole różni jeden od drugiego? i czy wystepowaly rozne?
  2. orkwisz odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    wiec tak: -lampy kupilem na allegro oryginalne Hella po lifcie z przetwornicami i żarówkami 1900zł -nerki kupilem w ASO 290zł/komplet -kupilem tez nowy znaczek na maske bo stary byl juz porypany (nowy aso 60zł) ale jeszcze go nie zalozylem Najwiekszy problem w tym ze wszystkie wtyczki są inne niz przed liftem, pasuje tylko wtyczka do xenonu. Reszte trzeba dokupic (łącznie w aso koło 60zł) potem trzeba stare wtyczki poodcinać i w ich miejsce podłączyć nowe. Lampy pasują idealnie uchwytami takze nic nie trzeba przerabiac, jeden uchwyt tylko nie pasuje, ale na 3 uchwytach trzyma sie świetnie, a tego 1 nie widac wcale bo to jest ten dolny. Czas przeróbki ok. 3 godzin przy umiejętnościach bardzo podstawowych. Tylne lampy mam z bialym kierunkiem ale jeszcze stare, narazie nie mam kasy zeby je wymienic. Zderzak przedni tez zostawiam stary. Jesli chodzi o lifting auta to mam tez zalozoną navi 16:9 z TV, oraz chromowane ramki w zegarach
  3. orkwisz opublikował(a) temat w E39
    W weekend nadszedł długo oczekiwany lifting Jak wam sie podoba??? http://img224.imageshack.us/img224/8144/dscn7246ru5.jpg http://img518.imageshack.us/img518/6779/dscn7249et3.jpg http://img515.imageshack.us/img515/3875/dscn7250kp7.jpg
  4. Mam taki kabelek, jak to podłączyć do wiązki od navi zebym mogl podłączyć odtwarzacz DVD lub cos innego?????? (poniżej fotka) http://img183.imageshack.us/img183/6076/dscn7220mb2.jpg
  5. no właśnie, słuchajcie, czy w mk4 w widoku 3d da się zrobic skale poniżej 2km? bo gdzies slyszalem ze mozna tylko skale od 2km w gore i nie widac trasy tylko ogolny widok trasy????
  6. kurde to ja nie wiem, sciagnalem mapke, wypalilem, ale w Mławie nie ma nazw ulic żadnych, jest kilka ulic, nawet sporo, ale kilka w połowie poucinane, myslalem ze to poprawią jestes pewien ze w Mławie masz nazwy ulic???
  7. na mk3 dziala, wypalalem programem "alcohol" ale.... czy ktos zauwazyl jakies zmiany??? dla mnie to jest ta sama mapa co mialem z 2006 roku juz jakis rok temu, moze sie myle? zauwazyliscie jakies zmiany?
  8. wiesz co bo tam jest jakis limit dla takich darmowych wyjadaczy jak my i odstep miedzy jednym plikiem a drugim jest 200min, ja pierwszy juz sciagnalem z 20 minut temu, czekam teraz na drugi
  9. a czy te same mapki dzialaja na mk2, mk3, mk4??? wiem ze mk4 jest na dvd, ale to jest ta sama mapa? mozna wlozyc normalna mape na CD z mk3 do mk4?
  10. a w mk4 co jest nowego oprocz widoku 3d?
  11. ale piszesz o e39 czy e60?
  12. mam pytanko, jesli komus dziala, zerknijcie w Polsce na na miejscowość Mława (w navi bedzie Mlawa) zobaczcie czy w tej miejscowości są nazwy ulic??? nie wiem czy sciagac do przetestowania , czy ja juz takiej nie mam chodzi oczywiscie o 2007
  13. orkwisz odpowiedział(a) na baktome temat w E39
    wy macie automaty czy manuale? mi po miescie ogarnia 12-13 litrow, natomiast na trasie: predkosci ok.170-180km/h - 8,5litra predkosci 130-140km/h 7,3litra predkosci 100-120km/h spokojnie ponizej 7 litrow, moj rekord w nocy przy predkosci 100km/h to 5,8 litra!!!!!!!! na odcinku 120km ja mam automat
  14. u mnie czynnik uciekl z dnia na dzien. Teraz juz wiem jaka byla przyczyna, popsuł mi się wiatrak na chlodnicy klimy, przestal odprowadzac cieplo, cisnienie w ukladzie wzroslo i puścił przewód w ktorym znajduje sie czynnik, musialem wymienic przewod klimy. W kazdym zakladzie sprawdza szczelnosc ukladu klimatyzacji
  15. ewentualnie zeby te dlugie nie byly takie żółte to mozna zapodac philips bluevision, nawet jak oslepiaja z naprzeciwka to nie szkodzi bo dlugie i tak sie uzywa tylko jak jestes sam na drodze, albo jak chcesz komus mignąć.
  16. ja w tym tygodniu zmieniam swoje xenony przed liftem na oryginalne, po lifcie, jak nie zapomne to wrzuce jakies fotki
  17. na jakiej zasadzie dziala elektroniczne ściemnianie?
  18. orkwisz odpowiedział(a) na orkwisz temat w E39
    tak wynik do 100km/h jest dobry, ale ten start wolałbym zeby byl żwawszy, bo nie chodzi o wyscigi, tylko zawsze troche jak trzeba szybko wyskoczyć z podporządkowanej na główną. Szwagier kupił E60 530d i wystarczy lekko puknąć stopą w pedał a on aż podskakuje :) szkoda ze e39 tak nie ma, chyba ze może jak była nowa też tak było. Ale czuję ze to jakas inna skrzynia juz jest bo znajomy w Mercu E320 2003r. też ma taki zrywny start
  19. wlasnie te ringi podobno są zaprojektowane jako swiatla do jazdy dziennej i swieca duzo mocniej. A u nas... oczywiscie bedzie to zależało od tego jak bedzie uwazal policjant.
  20. ciekawa rzecz, przydaloby sie
  21. Widziałem w e39 podwójne szyby, grube chyba z 10mm. Po co są takie szyby? czy one są pancerne czy jakies kuloodporne, czy poprostu antywlamaniowe? Po opuszczeniu szyby, rant jest pokryty czymś czarnym, jakby guma
  22. orkwisz opublikował(a) temat w E39
    Moja 530d automat jak ruszam i np. odrazu z postoju dam gaz do dechy, to rusza pomalu jakby troche przymulony i dopiero po paru metrach czuc ze dostaje kopa. Osiągi ok. 8s-100km/h wiec wszystko ok. Jechałem E60 530d i ona odrazu z miejsca wyskakuje jak z procy. Czy mam coś nie tak? czy powinna ciagnac odrazu jak E60? Moje auto ma 8 lat i ok.300tys km przebiegu, moze dlatego juz nie jest taka żwawa? Jechałem też ostatnio 525tds z 97 roku i tamten jest jeszcze mniej zrywny
  23. jesli chodzi o ringi z X5, to najnowsze beemki maja takie specjalne ringi które zastępują światła pozycyjne!!! czyli np. jak u nas jest nakaz jazdy z włączonymi światlami w dzien to mozna jezdzic tylko na ringach. To jest dopiero wypas!
  24. no wlasnie tak jak pisal kolega dajan mozna stare listwy z chromem u gory przelozyc w nowy zderzak i tak chce zrobic bo narazie nie styknie mi kasy zeby wymienic wszystkie chromy dookola samochodu. zreszta szczerze mowiac bardziej mi sie podoba chrom u gory czyli przed liftem, tylko dla znawcow troche koli w oczy hehe
  25. zeby wyjac wiatrak trzeba chyba sciagnac zderzak

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.