Skocz do zawartości

tora

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tora

  1. nie przykładałbym dużej wagi do spalania 525d czy 530d bo są w miarę oszczędne w stosunku jakie dają osiągi.Palą koło 10-12 w mieście i tyle Awaryjność kupisz zadbany egzemplarz ze wszystkim co się z tym wiąże czyli z ceną tez i będzie dobrze. hej
  2. tora odpowiedział(a) na riwa4444 temat w E60, E61
    jak silnik i osprzęt (przepływka) jest ok to bez trakcji ciężko sie jeździ nawet na 275.Mowa o dieslu który ma 500Nm hej
  3. oczywiscie że daja radę.Ale podłączenie do kompa plus oględziny samochodu weryfikuje wiele rzeczy. hej
  4. a co Ci nie pasuje? hej
  5. przebieg zapisany jest w kilku miejscach.Po podłączeniu w ASO do kompa powinny sie pokrywac ze sobą. hej
  6. w nowych jak temperatura sie zrobi za wysoka czyli niebezpieczna dla silnika sam wyłacza z odpowiednim komunikatem hej
  7. Zodiac ten hałas to łożysko na kolumnie kierowniczej. W E60 wymiana w ASO 1,500zł hej
  8. przycziśni dłużej przycisk Check ten na drzwigni kierunki i po chwili wypluje błąd na dole ekranu idrivu hej
  9. stojąca woda w bagażniku E60 :jawdrop:
  10. ja nie napisałem ze wszyscy handlarze to oszuści bo sam nie miałem czasu szukać swojego auta w CH.Jak będę chciał nastepny tez do niego zadzwonię.Teraz jest kurs $ jest sprzyjający sprowadzaniu z USA i wierze że ceny są atrakcyjne. hej
  11. gdzieś tkwi ta "dobra" cena hej
  12. ok ale napisz forumowiczom może się komus przyda gdzie i jak że jestes zadowolony hej
  13. tora odpowiedział(a) na bartolloo temat w E60, E61
    masz rację ale czasem jest tam taki harmider że lepiej w ciszy spokojnie zjeść samemu w aucie.Moze zjem raz na rok,tato zjedz do McDrive znacie to. A wogóle koledzy szkoda zdrowia na McDonaldsa lepiej bulke ze sklepu,jogurt woda mineralna mowie Wam hej
  14. tora odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    niech się walą na tej Słowacji,jak Ci sie spali xenon żarówka od długich udaje mijania hej
  15. tora odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    ja 2003 i jest spoko hej
  16. żaba zrób fajne zdjecia i pokaż te felgi na forum hej
  17. tora odpowiedział(a) na bartolloo temat w E60, E61
    co do uchwytów w aucie: nie wyobrażam sobie jazdy w trasie bez puszki Coca-Coli i dobrej muzy. A co do nie picia w aucie powiedz to swojej dziewczynie czy żonie że w samochodzie nawet łyka nie można hej
  18. prosze wsiąść i posiedzieć w X3 i RAV czy X5 a LandCr czy Patrol nawet nie uruchamiając silnika.Jechaliście Potrolem dieslem? Jest przepaść,bez obrazy jak ktos nosi plastikowy zegarek to nie zobaczy różnicy. Ale Q7 jest :cool2:. Nigdy piszę o samochodach których nie dotknełem. hej
  19. dobra troszke zmieniam segment proszę porównać X3 i Rav hej
  20. jeszcze raz powtórzę nie porównuję do E60. Są różne BMW 1,3,5,6,7,8 i Z,X sa inne marki inne modele też fajne. Ale czy E34 czy E39 kazdy wie to dla nas w skrócie piątki trudno mi to napisać,przekazać i nie potrafię tego opisać ale mam je chyba w DNA. hej
  21. witam! mmwmm mamy różne zdania na temat BMW z USA ale kupiłeś mnie swoim avarem z filmu epoka lodowcowa.Pamietasz jak te zwierzątko ma na imię?tylko nie szukaj w google :nienie: Mamy nawet stand od dystrybutora z tym zwierzakiem. A wracając do tematu zadbane E34,E39 sa nieporównywalne z dzisiejszymi nówkami.Oczywiście mają i zalety te nowiótkie autka np. GWARANCJA no i ten cały marketingowy cyrk. hej
  22. przepraszam wszystkich jak kogoś uraziłem z Białegostoku ale pocieszny jest ten Kononowicz hej
  23. Do nowego kolegi na forum do tego z Białegostoku a moje miasto to Białystok a moje życie to Białystok http://www.youtube.com/watch?v=2m1z5gQJ2Ok żeby nie było niczego Funflujesz się z nim? hej
  24. nic z mojego postu nie zrozumiałeś nie chodzi o porównanie do E60 tylko nawet z zadbanymi egzemplarzami np.E34 i tak dalej. Jesteś nowym na forum i odrazu zaczynasz od siurów,warszawki i inych epitetów.
  25. dzięki Paweł i wszystkim.I wtym momecie muszę coś o sobie napisać Jak zmieniałem liceum ze wzgledu na oceny i całokształt (dwa razy utrwalałem wiedzę) to pani od polskiego powiedziała mojej matce na ostatniej wywiadówce ze głupi jestem i nic ze mnie w życiu nie będzie. Matka jak wróciła do domu była załamana,pamiętam ten dzień jak dzisiaj,sąsiedzi też sie chyba dowiedzieli co mysli o mnie pani od polskiego bo "głośno" było w domu. Nie myślecie że jestem nieukiem,potem maturę zdałem w Reytanie a za chemię pani dyrektor wręczyła mi wyróżnienie na rozdaniu świadectw. Oprócz tego trzy rzeczy najważniejsze w życiu mężczyzny spełniłem: mam syna,zasadziłem drzewo i zbudowałem dom. Dlatego jak czasem usłyszycie o sobie jakieś dziwne opinie i to jeszcze z ust PEDAGOGA to zacytujcie im Agnieszkę Chylińską i najważniejsze nie bierzcie sobie tego do serca hej

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.