Treść opublikowana przez olo46
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Tworzę listę osób, które wykupują śniadanie/obiad: 1.Joozek - 4 porcje - śniadanie/ obiad?-do ustalenie 2.Wlodi - 2 porcje - śniadanie / obiad?-do ustalenia 3.Robi69 - 1 porcja - śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad/sobota 4.Olo46 = 2 porcje -śniadanie/sobota, śniadanie/niedziela, obiad uzależniony od planu dnia, zależy o której grill i czy jest jakaś alternatywa poza obiadem hotelowym Lista grilla: 1.Joozek 4 os. 2.Wlodi 2 os. 3.Dominiator 2 os. 4.Robi69 1 os. 5.Olo46 2 os.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
:mrgreen: :cool2: mistrz jakaby odpowiedź nie padła to pijemy, także mi się podoba p.s. w takim razie obiecuję że nie będę biegał nago ;)
-
Gdzie umieszczacie wasze cb?
bardzo fajnie, ja też często tylko słucham radia, sporadycznie się udzielam. Jak masz potrzebę można kabel przytrzasnąć podłokietnikiem i też mu się nic nie stanie. p.s kurde muszę porządek w podłokietniku zrobić jak patrzę na te zdjęcia
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Teraz nie mówi się pedał tylko waginosceptyk. Mod :cool2:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
ja jestem po pierwszym myciu wczoraj chyba i na bezdotykowej poszło ok. Mam do poprawki tylne nadkola, bo mimo że dokładnie suszyliśmy kompresorem i opalarką to woda pod uszczelkami w tych miejscach jeszcze wypłynęła. Generalnie z daleka wygląda dobrze, z bliska efekt już nie jest taki dobry i tak jak mówi Karol nie dotykać mimo że u mnie było chyba 8 warstw :!: . Gąbką bym auta nie mył bo powłoka jest jak papier ścierny. Mi koła też średnio pasują, ale nie mam czasu i pomysłu na nie. Co do krytyki to się nie obrażam :cool2: inaczej nie byłoby galerii.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
kurde to był mój popisowy numer.... :shock: Wymalujemy plastidipem na różowo jak złapiemy ;) Ja się opalam na różowo. Nie zobaczysz różnicy. .. :mrgreen:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
kurde to był mój popisowy numer.... :shock:
-
test silnika N47 po 120 tys. km
mój umysł nie ogarnia takich wartości, stąd moje niedowierzanie. Jak samochody będą paliły 2l to ja dopiero przyswoje że potrafią spalić 4albo poniżej :mrgreen:
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Ale mają inne poczucie prędkości i szybciej nie mogą. Nie rozumiem po co chip w takim razie.
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Dla mnie to nie jest frustracja. Frustracją jest jazda żeby takie spalanie osiągnąć. Ja potrafiłem osiągnąć spalanie rzędu 5-5.5 l/100km ale na drodze z małym natężeniem ruchu gdzie mogę ze stałą prędkością 100 km jechać jednostajnie, a nie na naszych drogach gdzie w terenie zabudowanym trzeba wyhamować do 50 albo nawet 40 km/h po czym znów przyspieszyć. Po prostu nie wyobrażam sobie takiej trasy na odcinku 700 km.
-
Gdzie umieszczacie wasze cb?
żebyś za bardzo nie żałował, to radio ma pare wad.... nie włącza się razem z zapłonem i za każdym odpaleniem trzeba radio włączyć. i przyciski na gruszcze są wielofunkcyjne(przełączanie kanałów głoścność i coś tam jeszcze), trzeba się przyzwyczaić do obsługi.
-
Gdzie umieszczacie wasze cb?
ja mam tak http://imageshack.us/a/img32/7322/dsc0513eq.jpg ogólnie polecam radyjko Lafayette Venus bo wszystko łącznie z wyświetlaczem jest w gruszce. Centralka z drugim głośnikiem może być w bagażniku, pod kanapą lub pod fotelem.
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
Dzięki jadę na miasto szukać znaków na niebie; )
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
poszło 7 litrow + 3 rozpuszczalnika, plus dotatkowo 1+1 na poprawki (miało być na koła). Przy tych kosztach to można zmieniać kolor co tydzień, poza tym zawsze mi się podobał czarny mat i jest. Szukam teraz stroju Batmana :mrgreen: kolor faktycznie jak z fotoszopa i to mi się w nim podoba. Może będzie okazja zobaczyć na zlocie jak dotrwa, dziś pierwsze mycie i w miarę ok, ale powierzchnia mocno chropowata
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
jakby co krótka fotorelacja za zmiany koloru. Auto malowane Plastidipem https://plus.google.com/photos/113697869772970125092/albums/5897586383249681969
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
do tej kiery to w zasadzie pasuje ///M ;) kiera z M-ki ale potem jeszcze obszywana bo jak zwykle przyszła "igła" z allegro. Ale do rzeczy uaktualnie galerię Ostatnio trochę walczę z paskami najpierw zerwał się od wspomagania, wymienili mi pasek, napinacz, teraz jeszcze rolki i koło pasowe http://imageshack.us/a/img841/4606/b7pf.jpg ale dalej coś popiskuje i delikatnie mówiąc mnie wq.....wia :evil: a z każdą wizytą pół dnia w plecy albo lepiej. Ale w międzyczasie przyjemne rzeczy wpadły: Kierownica od ///M (mimo że ostatnio wysyp eM ek na forum mi starczyło tylko na kiere i czapkę w promocji od kolegi Arnolda) Przy okazji montażu kierownicy przydały się zdjęcia kolegi Fatgrandma bo zdjęcie starej wcale nie było bułką z masłem :cool2: http://imageshack.us/a/img690/4250/8jr2.jpg no i najważniejsze czyli zmiana koloru auta: http://imageshack.us/a/img534/3575/6zk5.jpg http://imageshack.us/a/img442/2190/ujk3.jpg http://imageshack.us/a/img198/8236/izlv.jpg http://imageshack.us/a/img838/5453/4bqb.jpg http://imageshack.us/a/img35/4886/b5j8.jpg http://imageshack.us/a/img9/6001/aby1.jpg http://imageshack.us/a/img5/9241/amsd.jpg http://imageshack.us/a/img827/6400/s6vv.jpg http://imageshack.us/a/img823/9462/djap.jpg
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
najpierw popróbuję trochę plastidipem, ale podobno trwałość tego na felgach jest mocno dyskusyjna. Nie jestem jeszcze przekonany czy ten czarny połysk będzie pasował, także jak szybko się pojawi tak może szybko zlecieć
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
czas na chyba już ostatnie mody (przynajmniej tak mi się wydaje:) Kiera długo jeździła w bagażniku, w końcu trafiła na właściwe miejsce. Powinienem w zasadzie od tego zacząć, bo to chyba najlepsza zmiana w aucie. http://imageshack.us/a/img197/144/l3ud.jpg no i w końcu kolor... długo nie mogłem się zdecydować biały mat, czarny mat czy może pomarańczowy mat... ten ostatni chyba jednak na kombi byłby lekkim przegięciem i padło na czarny. http://imageshack.us/a/img845/4251/f4g.jpg kolor raczej na pewno zmienią felgi, i na 99% będzie to czarny połysk, ale to wkrótce. Podziękowania dla chłopaków z forum http://BMW-3city.pl za pomoc w ogarnięciu zmiany koloru. Zdjęcia lepszej jakości pojawią się wkrótce, na razie dwa robione kalkulatorem o 3.30 :mrgreen:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
wybiera się ktoś z okolic Trójmiasta?
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
I co chyba go zmotywowalismy....:grin: Wysłane z mojego GT-N7100
-
BMW E91 - KAMILOO98
wygląda znajomo :wink:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
chyba zginął jak chciał. Mam nadzieję że nie narodziło się za dużo naśladowców jego talentu.
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
I tak lepiej niz na Ducati. ... poza tym kto jak kto ale on juz nic nie musi udowadniać.
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
Duży plus za nr na klapie :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
ja również dziękuję za rezerwację. @Exide ja tym warunkowałem wyjazd i znalazłem opiekę na weekend także mój młody zostaje w domu. Pozdr