Treść opublikowana przez ŁukaszK
-
Wymiana świecy żarowej
Plus remont głowicy. Wymień 4 i tyle!!!!!
-
Zmieniarka do E91 prosze o pomoc
Daj znać jak założysz może też sie skuszę bo instalacja jest.
-
Zmieniarka do E91 prosze o pomoc
Ile dałeś za zmieniarkę i gdzie?
-
[E9X] xxxx Realny przebieg opon.
Mam te opony ale Ci nie pomogę bo dopiero co kupiłem jeździ się bardzo fajnie. Konsultowałem się z moim kolegą który jest wulkanizatorem i bardzo polecał mi te opony ze swoich obserwacji. Ten sam rozmiar.
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
Świece bierz BERU sterownik też mozna Beru ja np. wziełem regenerowany ale nie że tańszy tylko ponoć trwalszy.
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
Pewnie to będą świece i sterownik bo on lub padać polecam sterownik od Rogera -Nysa u mnie po wymianie wszystko śmiga normalnie. Wcześniej świece wymieniłem nic to nie zmieniło.
-
e92 330xd telepanie (wibracje) na zimnym po odpaleniu
Najpierw świece pożniej sterownik świec. Poczytaj na forum jest masa o tym problemie.
-
Zamek klapy bagażnika nie otwiera z kluczyka.
Auto mam 1.5 riku nie mam i nie miałem problemów z aku mieszkam w Irlandii i tu akumulatory nie dostają tak w pupę jak w Polsce, nie ma tak niskich temperatur. Po prostu fajnie by było żeby działał w razie W. Kluczyk przekręca się tak z centymetr w jedną stronę ale klapy nie otwiera, Psikałem odrdzewiaczem i nic. A jak jest jak odłączę aku u mechanika i zamknę bagażnik to po podłączeniu do klem pod maską będę mógł otworzyć bagażnik? Dzięki
-
Zamek klapy bagażnika nie otwiera z kluczyka.
To ok to co zrobić z zamkiem teraz?
-
Zamek klapy bagażnika nie otwiera z kluczyka.
Witam, mam pytanie ponieważ a ni ja ani pewnie pierwszy właściciel nie otwieraliśmy bagażnika z kluczyka i ostatnio próbowałem i nie idzie. Jak to naprawić? Czy to problem samej wkładki? Czy w razie rozładowania bateri mogę podłączyć akumulator do klem w bagażniku i otworzyć auto z kluczyka? pozdrawiam Łukasz
-
e90 32od 163km problem z odpalaniem
Czujnik wałka.
-
e90 - problem z subwooferem
Musisz znaleźć ustawienie bassu w audio i tam kręcić.
-
Problem - nawiew E90
To pokrętło to bzdura na maxa powinno być wg temperatury.
-
[E90] Naprawa suwaków nawiewów
Świetnie widzę że udało Ci się to zrobić bez zdejmowania listwy i nawiewu.
-
Zakodowanie zasięgu samochodu
U mnie po włożeniu kluczyka pamięta co było wcześniej.
-
Kratki w nawiewach
Opisz i wrzuć kilka fotek nie powinno to być zbyt skomplikowane.
-
Problem z odpaleniem
Chyba bendix. Zrób tak spróbuj zapalić jak nie odpali to zmień biegi i jeszcze raz spróbuj u moje kolegi w innym wozie tak dawało rade i to był ten bendix.
-
Kratki w nawiewach
Opisz co wykombinowałeś sam spróbuje.
-
Kratki w nawiewach
Jak skleisz to suwak nie będzie regulował w górę i w dół.
-
Kratki w nawiewach
Mi się udało naprawić od pasażera. Zanim zaczniesz zamknij nawiew to nic nie wleci. Trochę to przekombinowane jak dla mnie. Żeby to naprawić musisz wyjąć całe kratki one na górze są zamontowane na śruby do listwy na dole chyba zaczepy tylko i trzeba mieść piencete (czy jak sie to pisze) ten plastik do sterowania ma takie haczyki i wskakuje na swoje miejsce, ale problem powróci jak u mnie jak ktoś ma rozwiązanie to proszę wrzucić fotkę.
-
nie grzeja lusterka e90
U mnie lusterka też grzeją jak mam wycieraczki załączone.
-
Kratki w nawiewach
Mi odpadł jeden ten plastik od kierunku wiatru już raz to naprawiałem ale chyba mu zakupić nowe bo wyrobione plastyki.
-
e90 kupno - jaki silnik wybrać
U mojego kumpla w aucie 320d od nowości świszczy i nic. Jeżeli pompuje dobrze i nie ma przeciągów to wszystko wporzo. Kolego poczytasz troche forum to nic nie kupisz.
-
JAK OTWORZYC TYLNA KLAPE W E93 ?
No u mnie jest zamek ale chyba nigdy nie używany i nie działa. Czy wd40 do środka da rade?
-
Wymiana żarówek H7 [E90-E91]
Nie wiem czy próbowałeś ale długie nie są takie łatwe w wymianie. Zresztą pozycyjne też. Odkręcasz koło/nadkole i masz dostęp do wszystkiego. Jak zdejmiesz nadkole to i owszem ale przez tą dziure to raczej słabo. Mijania łatwo się wymienia bo sa bliżej.