Treść opublikowana przez Jarek15
-
Wciskam pedał sprzęgła ---> zapalają się światła STOPu ??
czuje że w tym bierze udział masa ale musisz się dokładnie wszystkiemu przyjrzeć od początku a morze wina tego że wnet zbliżaj się święta i choinka się robi :cool2:
-
[E30] regulacja świateł
nic mi nie wiadomo o płynie są tam silniczki elektryczne od regulacji pokrętłem o na płynie jeszcze nic nie wiedziałem :cool2: POZDRO
-
podgrzewane lusterka - da się zrobić?
u mnie są oryginalne i do tej pory hulają bez problemowo
-
Woda w paliwie
bodajże bak jest po obu stronach morze być problem ze spuszczeniem wiem że z jednej połowy idzie spuścić wężykiem a z drugiej to nie powiem ci :?: :cool2:
-
zna ktoś tego touringa?
Z zdjęć nawet ładne ale naprawdę ci nie powiem ja to wygląda bo to drugi koniec polski prawie :cool2:
-
Dylemat z zimówkami...
za szerokie jak na zimę a obcierać nie powinny
-
Witam, dopiero zamierzam kupić BMW
moje okolice jedyne 70km do ciebie mam dobry wybór BMW :cool2:
-
Gdzie i jak kupiliscie swoje BMW - porady kupna
swoją kupiłem na blachach celnych byłem w Niemczech był jedna ładna ale Niemiec nie chciał nam jej sprzedać żeby ją wziąć musiał bym wziąć jeszcze bmw 520 na części bo zobaczył ze byliśmy z lawetą i kupiłem w Polsce jak narazie jestem zadowolony :cool2:
-
Auto z allegro
Powiem tylko tyle znajomy tez kiedyś sprzedawał BMW 525 TDS Kombi ale starszy rocznik bodajże 93 w podobnej cenie stan malina i co tu mówić trzeba zobaczyć :cool2: życzę powodzenia :mrgreen:
-
skoszone lusterko i co tu zrobić
byłem kiedyś na koncercie kombi i był ruch w jedną stronę i tu nagle babka się wjeb... pod prąd i co tu robić auta za mną stoją rzędem ja do niej mówię ze jedzie pod prąd a ona nie wierzy bo droga była dwukierunkowa ale miejscowi też to samo mówili że ruch jest w jednym kierunku zacząłem zjeżdżać na bok żeby z babkom się przecisnąć a na poboczu stały auta i właśnie wtedy się obtarłem z gościem lusterkami ale mi się złożyło a jemu te nic się nie stało ale gościa od auta nie było ale jak by się coś stało to bym babkę chyba zaje... :mrgreen: :cool2:
-
Golf mkII GTI 1.8 16V czy BMW e36 325 ?
słyszałem o golfie II który ma kute głowice i ma 200KM na pewno jest frajda ale zero komfort a w BMW masz frajdę i komfort a poza tym co do czego panowie porównujemy niema o czym gadać oczywiste że BMW :cool2:
-
Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??
ja też jestem miłośnikiem bmw ale jakoś compakt nie przypadł mi do gustu
-
zima - technika jazdy
bokiem jeździ się spoko msze znaleźć plac żeby potrenować hehehe a dla początkujących radze żeby za bardzo nie wbijali pedał gazu w podłogę to będzie wszystko w porządku :cool2: :mrgreen:
-
koło zamachowe - czy można je odwrócić?
ja bym nie eksperymentował na kole zamachowym bo one nie są drogie i szkoda zachodu na takie zabawy polecam wymianę :cool2:
-
biała maź przy wlewie oleju, problem?
też miałem kiedyś taki objaw ale już go niema :jawdrop:
-
Mam problem ze skrzynia biegów!!!
morze być to wina sprzęgła sprzęgło w granicach 550zł kompletne :8)
-
Potrzebuje rady E-36 318
już widziałem bmw w takim kolorze a co do stanu to najlepiej ocenić go na miejscu :cool2:
-
316 91r na niskich obrotach sie dusi potem ok.
Morze sonda albo przepływomierz
-
Ile wzrośnie spalanie po zmianie opon na szersze?
ja zmieniłem teraz z 225 na 195 zimowe auto tak jak by odżyło a na 225 to paliła na pewno więcej niż 1l :mrgreen: :mad2:
-
Ten piękny dźwięk M5
spoko piękny dźwięk :cool2:
-
Propozycja nowego działu "rozwiazane problemy"
Też tak myślę :cool2: :cool2: :cool2:
-
Palenie z pilota jak to jest ???
Hehehehehe dobre masz racje chyba odczepie się od tego bo często zostawiam auto na biegu a w zimie to zasada jeszcze mi umknie hehe :mrgreen: :cool2:
-
Brilliance prawie jak BMW
Chyba dałeś zły link bo niema tam auta, ale na pewno to Brilliance będzie gorsze wykonaniem od BMW środek nie będzie tak komfortowy zresztą to tylko moje przepuszczenia :twisted2:
-
Gdzie najtańsze ubezpieczenie
Jarek15 odpowiedział(a) na Jarek15 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa dzisiaj pośmigałem po ubezpieczeniach i wyszło mi ze najtaniej jest w allianz a w samopomocy było drożej niż w pzu.W allianz babka powiedziała mi ze na rok 480 zł chociaż ze mam na współwłaściciela który ma 60% zniżki
-
Gdzie najtańsze ubezpieczenie
panowie gdzie najtaniej zapałce za ubezpieczenie ma w PZU i płace 540zł na rok mam auto na współwłaściciela ale słyszałem że są tańsze a wnet skończy mi się ubezpieczenie i bym morze się przeniósł silnik to 1,8 POZDRO :cool2: