Treść opublikowana przez Jarek15
-
Smutna godzina, czyli pani w Toyota Yaris...
ja bym robił jeszcze ci zostanie kasy tak jak koledzy piszą
-
Skóra na tapicerkę
Jesteś wielki nie marnuj tego daru :modlitwa:
-
[Pytanie] Oceńcie tą niunie czy warto ?
spoko furka warto ją obejżeć na zdjenciach ładnie ciekawe jak w realu
-
E36 325td - automat czy manual?
raz jechałem na automacie i niebył głupi ale ja wole manuala POZDRO....................................... :8)
-
Czy zapinasz pasy ?
Zawsze zapinam inaczej niema jazdy :8)
-
Zerknijcie tu i ocencie to
Patzrzcie na te M3 tylko ze w polsce taniej a założe sie ze to auto niejest nawet w polsce: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1752082 http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=4689554&id=2a2k3tom24c&sc=&make=13&model=1646&pricefrom=&euroto=&zip=
-
Czym umyc silnik i jak?
Ja kiedyś pracowałem na myjni i myłem różne niekture po umyciu nie chciały nawet odpalić ale sie przedmuhało przewody wysokiego napięcia i wszystko było ok a w swojej też myłem i to bez zadnego zabezpieczania elektryki ale efekt pienkny wszystko sie świeci a nie cały w kurzu aż miło popatrzeć
-
Problem ze stopem
a co sie dzialo ze stopem? jesli mozna wiedziec... Raz łapie a raz nie ale teaz wogule wszystkie bezpieczniki są dobre a jak dam na ostro na kostce co wchodzi w czujnik to hodzi to napewno wina czujnika
-
Problem ze stopem
Jak w temacie tylko doszedłem co jest przyczyną, a mianowicie czujnik koło pedału tylko nie wiem jak go zdjąć, może ktoś to robił ??? :?:
-
rozmiar opon
Nieradze zakładć takich opon zawieszenie ci szybko pujdzie a co za tym idzie bendom następne koszty :idea:
-
Proszę o rade - jakie lampy tylne?
Mam zamiar kupić lampy tylnie tylko niewiem dokładnie jakie : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128728163 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128728644 A morze macie lepsze pomysły wysłucham wszystkie
-
KTÓRY LEPSZY 286KM czy 321KM
Tak apropos roweru. Chłopcze, a zdałes chociaz na karte rowerową ze sie tak strasznie wychwalasz? Panowie moim zdaniem cyfra 15 to wiek ów człowieka. Giertych sie nie stara. Zamiast robic lekcji o patryjotyzmie mogł by dolozyc jedną godzine jezyka polskiego w tygodniu. Dla twojich wiadomości ja już mam prawie 20lat a co do prwka to zdałem za 1 razem i to bez problemu ale o to nie chodzi a 15 to jest liczba kturom zawsze daje na użytkownika
-
Stuki w tylnym zawieszeniu po raz kolejny........
WŁaśnie sprawdz sobie te gumy bo one lubiom sie rwać ja też to ostatnio miałem i wymieniłem i po problemie bodajże jedna guma kosztuje do 30zł
-
KTÓRY LEPSZY 286KM czy 321KM
hehe ale śmieszne odnosze wrażenie ze nawet nie dorosłeś jesteś na poziomie małego bajta a co ty masz do tego ze piszę z błędami sam morze nie skończyłeś podstawówki :jawdrop:
-
Prośba o opinie użytkowników silników M43
Też mam m40 ma przejechane 155.000 i niemam zadnych problemów tylko jeden warunek dbać o ten silnik a mówicie ze silnik m43 ma większy moment obrotowy ale tak wynika ze jeszcze nigdy nikt z m43 nie odstawił mnie na krok widocznie mam zdrowy silnik :8)
-
Za ile sprzedac E36 325i z 91(Anglik)
Lepiej sprzedaj na części więcej zarobisz no fakt morze to troche potrwać chyba ze niemasz na to czasu to sprzedaj w całości
-
PROBLEM Z WSTAWIENIEM OBRAZKU
Mam problem z wstawieniem obrazku jak to sie robi ???
-
gdzie tu sens, gdzie logika - opowiesci dziwnej tresci
Ładna historia cóż już tak jest :shock:
-
Przyciemnianie kierunków
dzięki właśnie tego chciałem sie dowiedzieć
-
Zainteresowany kupnem X5 3.0d pomóżcie
Ładna fura tylko tyle powiem tak tzymać :8)
-
Jakie auto najlepiej kupić?
Ja na twoim miejscu zrobił bym pierwsze prawko a potem myślał o aucie a po drugie zeby komuś poćisnąć na drodze to jeszcze trzeba umieć co nie EWELINA ??
-
KTÓRY LEPSZY 286KM czy 321KM
Jeśli ty sie nabijasz ze mnie to ja z ciebie chciałbym zobaczyć te twoje bmw M6 :liar: bo jak narazie to widze ze jeżdzisz rowerem i sie nienabijaj z mojej pisowni bo taki już jestem hehehe POZDRO BMW - BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
-
KTÓRY LEPSZY 286KM czy 321KM
Jakie macie zdania o tych silnikach w M3 który może być lepszy 286 KM czy 321 KM?
-
Czy był model 328 is ????
Pierwsze słysze :idea:
-
ROZMIAR FELGI CZY TO WARZNE
Słyszałem ze rozmiar felgi i opony ma być gdzieś wbity jak niejest w rozmiarze orginalnym czyli dopuszczanym przez producenta. Ponoć morzna za takie coś dostać mandat bo ja mam 16 cali i szeokość 225 czy mogom mi coś zrobić. :8)