Treść opublikowana przez Jarek15
-
BMW 318 czy Golf 4
Raczej chodzi o e36 bo golfa 4 porównywać do e46 to nie ma sensu bo wiadomo że e46 jest lepsze ale mógłbyś napisać więcej szczegółów na temat jakie te auta mają być jakie roczniki i za jakom kasę :8)
-
CZY JEST M8
z tego wynika że BMW montuje swoje silniki w wielu innych samochodach :dance:
-
Ile mieści się oleju w silniku 318i
do mojej weszło równo 4l
-
Zmiana linki od ręcznego e36
tak jak w temacie mam wyciągniętą linkę ile taka morze kosztować i czy jest dużo zabawy przy wymianie
-
Jakie jest wasze zdanie na temat tej e46 coupe??
z tego co wiem to też tak mi się wydaje :8)
-
Ciekawe rozwiązania samochdów BMW - przykłady
Kurde niema jak BMW a nie te inne śmietniki nigdy nie powiem złego słowa o BMW a następne moje auto to też będzie BMW tylko nie wiem jeszcze jakie??? :cool2: BMW- BÓG MA WŁADZE................................
-
"Uczymy nie jeździć, tylko przemieszczać się"
racja ciekawy artykuł morze się myle jak tak to poprawcie mnie wydaje mi się że większość osób która zda prawko wsiada w auto i sandał sprawdza maszyne a to czysta głupota oczywiście można ale jak do tego pozwalają warunki i czuje ze potrafie opanować auto :cool2:
-
CZY JEST M8
Najlepiej przetłumacz to :jawdrop:
-
Palenie z pilota jak to jest ???
Widziałem jak jeden koleś palił swoje auto z pilota ile takie coś wogule kosztuje i na jakiej zasadzie to działa :?: :?:
-
Który Wzmacniacz jest lepszy?? POMOCY:(
ja mam blaupunkta GTA 4100 i jestem z niego zadowolony tylko kwestia jeszcze tuby lub subwoofera bo niema wystarczająco mocnego mam narazie subwoofer 200W w RMS ale narazie mi to wystarcza a co do ciebie kolego to radze wzmacniacz JBL
-
Hałas rozrządu w 1,8 IS
Jak kupowałem swoje bmw to też mogłem kupić 1.8is ale jak gościo to odpalił to złapałem się za głowę i posłem co on mi chciał pokazać łańcuszek tak dzwonił jak by miał coś tam rozwalić a on mówił mi ze to jakieś ślizgacze :cool2:
-
malowanie dekla i kolektora?
Na allegro widziałem gotowe odrazu spolerowane http://moto.allegro.pl/item137959436_bmw_pokrywa_zaworow_m40_polerowana_tuning.html http://moto.allegro.pl/item137959523_bmw_kolektor_ssacy_m40_polerowany_tuning.html POZDRO :mrgreen:
-
Opony zimowe - czy już czas na wymianę?
ja już na dniach bende zmieniał chociaż ze nie musze jechać do warsztatu bo mam na alufelgach zimówki i tylko sobie przerzuce ale jak te z lepszym bieżnikiem dać na przód czy tył ??
-
CZY JEST M8
Ciekawe czemu nie ujrzała światła dziennego bo niewierze że nie było by chętnych do zakupu takiej maszyny :?: :?:
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
jeździ dużo kierowców młodych sam jestem jednym z nich ale niektórzy naoglądają się filmów typu Tokio drift albo innych i potem szalejom na drogach i myślom że są bogiem na drodze ludzka głupota nie zna granic a znam parę takich osób :duh:
-
CZY JEST M8
Pierwszy raz spotykam się z M8 ale morze była http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=5503551&id=2ahwdujryrt&sc=&make=13&model=1664&pricefrom=&euroto=&zip= :?: :?: :?:
-
Rozrzad w m40
Nie ma objawów kończenia się paska urwie sie i koniec, silnik do roboty widziałem już takie silniki po urwaniu paska :)
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
Fak niemam przekonania do rzadnej myjni bo lakier mi porysowali a teraz koszta są 10 razy większe niż umycie auta :mad2:
-
E 38 które felgi wybrać
Dlamnie zdecydowanie te po prawej
-
Coupe czy Compact?????
compact auto dla kobiet :twisted:
-
E36 318 na Alfe Romeo 156 2.0TS?
Alfa z tego co słyszałem ma bardzo awaryjne silniki mówił mi jeden pan z serwisu alfy :duh:
-
Coupe czy Compact?????
ja bym nie brał coupe bo na tych silnikach co chcesz to jest tylko prowokacja jak chcesz coupe to tylko na 6 garach bo dopiero wtedy zczyna sie jazda według mnie no chyba że zdrowy IS to jeszcze ujdzie ale takich to mało jest :twisted:
-
Poprzednicy waszych BMW..
Witam Fiat 126p , ford fiesta 1.1 a teraz bmw e36 318i i tego narazie bende sie trzymał no i jeżdziłem kiedyś jeszcze WV sharan 2,8V
-
SKRADZIONO CZARNE BMW E34 525 24V !!!
oż kurde ja sie zabezpieczam wspułczucie dla kolegi. :modlitwa:
-
Zerknijcie na to E39
Raczej orginał :cool2: