Treść opublikowana przez Jarek15
-
Okazja cenowa;)
Fakt E46 jest ładniejsze od E36 ale nie pisz mi tu bzdur że E36 nie jest ładne ale gdybym miał wydać 45 tyś zł to wolał bym sobie sprawić E36 M3 i to bez żadnego zastanowienia :mrgreen: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i ten korek od gazu nawet nie dodał mocy a mógł dać bynajmniej tych parę koników hehehe :twisted: :twisted: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
E36 318i + niemiecki czip i dalej swoje 115 kucyków podziękował za taki czip hehehe http://moto.allegro.pl/item176535849_bmw_318_e36_tuning_mozliwa_zamiana.html
-
Co sadzicie o chromie?
A mi sie to tam nie podoba ale nie mogę powiedzieć jak to wygląda na żywo bo sie jeszcze z czymś takim nie spotkałem :twisted:
-
Skok w dal...
też już to widziałem i to dość dawno śmierdziuch miał więcej szczęścia niż rozumu ma w tej dyńce nie pokoleji i jego kumple też :8)
-
Radio Pioneer 2900 lub 3900
tej kasie to nawet ale ja bym wolał na twoim miejscu coś doskładać ale wiem jak te radyjka grają bo jedno z nich montowałem wujkowi i nawet ale ma jakiś problem z łapaniem stacji radiowych ale to już chyba nie jest wina radyjka a tak to spoko jak mówiłem za te kasę :cool2:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
a i jak ktoś by był by ciekawy to mógł bym jej cyknąć kilka fotek jak bym ją widział :mrgreen:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
A u nas jeden kolo ma e31 ale wiem ze ma silnik 5.0 ale jakie dalej oznaczenie to nie wiem i jest nawet w dobrym stanie chciał ją kiedyś sprzedać i cenił coś ponad 40 tyś zł ale jest przerabiana bo ten kolo to inwalida i powiem że nawet dba o nią i jest ładnie utrzymana i teraz co ostatnio zobaczyłem nawet za bardzo ją nie jeździ :cool2: :cool2:
-
Koszt polakierowania kilku elementów
U nas malowanie w komorze lakierniczej kosztuje 170zł i w skład tego wchodzi już szpachlowanie jak trzeba podkład i robocizna a za lakier płaci sie oddzielnie :cool2: :cool2:
-
Wiele pytań o wybór, koszty i wogóle BMW :)
nie patrz bardzo na silniki a patrz bardziej na stan ogólny auta ja sie tym kierowałem bynajmniej a po auto jeździłem do niemieć i tobie tez tam radze a w tej kasie powinieneś coś na pewno znaleźć może mocy mi brakuje w aucie ale nadrabiam to motorem :mrgreen: :cool2: :cool2:
-
Dzwine plamy na progach
panowie co ostatnio zobaczyłem w swoim BMW, jak umyje auto albo po deszczu przyjadę to na progach robią sie dwie lub trzy takie plamy które długo nie chcą wyschnąć a reszta progu jest sucha widzę to już od dłuższego czasu ale jakoś się tym specjalnie nie interesowałem a teraz myślę że szybciej przez to mogą progi pognić jak myślicie z czego takie plamy wody sie robią :mad2: :mad2: :modlitwa:
-
od czego ten przycisk ???
A jak ją jeździłem to nie odczuwałem żeby auto redukowało tylko tak jakby na wysokich obrotach dłużej jechało :cool2:
-
od czego ten przycisk ???
mój kolega kupił BMW e30 318i automat i ma taki przycisk pod pedałem gazu i ponoć jest to przycisk od jakiegoś przyspieszania nie wiem dokładnie a więc mogę sie mylić pytanie brzmi od czego jest ten przycisk :mrgreen:
-
Jaka tuba do tego wzmacniacza
dzięki kolego i chyba tak zorbie zadzwonię do gościa i zapytam ile da mi za mój wzmacniacz
-
... po zimie .... wczoraj założyłem letnie gumy ;-)
ja jeszcze sie zastanawiam nad zmianą poczekam aż zrobi sie ładna pogoda to wtedy przeżuce na letnie aluski :cool2: :cool2:
-
Jaka tuba do tego wzmacniacza
Czego ???
-
Jaka tuba do tego wzmacniacza
ok kolega mi to dokładnie wytłumaczył ale nie było to konieczne bo dobrze wiem o co chodzi ale doradźcie jakieś skrzynie do tego wzmacniacza do 400zł czy wymienić się za wzmacniacz gościu chce sie zamienić daje mi mocniejszy ale jakiś japoński :cool2:
-
Jaka tuba do tego wzmacniacza
Czy mógłbyś mi podżucic jakiś model tuby do 400zł bo myślę do zbierać ale miałem parę tub i ani jedna nie dawała rady i dlatego chce coś mocniejszego a najmocniejszą miałem 300w RMS i dlatego rozglądam sie za mocniejszymi POZDRAWIAM
-
Jaka tuba do tego wzmacniacza
Panowiemam wzmacniacz Blaupunkt GTA 4100 i znalazłem do niego takie coś http://www.allegro.pl/item169501413_super_tuba_1000w_.html co sądzicie o tej tubie czy będzie ona grała przy tym wzmacniaczu czy raczej nie a i czy naprawdę ta tuba może mieć 500 W RMS czy tylko goscio sobie tak napisał a może macie lepsze propozycje teraz jestem spłukany z kasy i dlatego nie pcham sie w wyszę półkę a chce coś do 200zł Piszcie mi swoje propozycje :cool2: :cool2:
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
Fajnie musiało to wyglądac gościo ładnie się musiał zgaśic ja też miałem kilka sytuacji że kierowcy BMW nie chcieli mnie wpuścić ale i takie się zdarzają
-
Jakiej muzyki słuchacie podczas jazdy swoją Bunią?
głównie to co wpadnie w słuch i się spodoba a więc nie mam ulubionego gatunku muzyki a ostatnio często słucham eski i zetki :mrgreen: :cool2: :cool2:
-
Od 180 km/h straszny muł...
To jest kolego tylko 1,6 i on nie służy do jazdy z prędkością 200km/h ten silnik jest przystosowany do normalnej jazdy a tak jak piszesz to ma iść nie jest żle :cool2: :cool2:
-
zmiana diody w podświetleniu zegarów
ok spoko już zmieniłem ale bania zawsze wpadam z ortografią ale się staram :mad2: :mad2: :mrgreen:
-
zmiana diody w podświetleniu zegarów
Panowie krótko i zwięźle na temat bandę zmieniał diody w podświetleniu zegarów ponieważ dwie mi się spaliły a ponoć są lepsze które ładniej świecą i zmienił bym od razu wszystkie pytanie brzmi ile jest wszystkich diod i czy są lepsze od tych co są oryginalne chodzi mi o bardziej żywy kolor w grę nie wchodzi zmiana na inny kolor tylko czerwony czy już ktoś takie operacje przeprowadzał i czy jest dużo zabawy POZDRAWIAM :cool2: :cool2:
-
Maniacy US Cars gardzą BMW
właśnie bo nie chce sobie konta tam zakładac wklejcie coś żebym zaczaił bazę bo narazie jestem poza bazą hehe :mrgreen: :cool2: