Treść opublikowana przez Jarek15
-
Tuningowanie BMW
To mi się podoba prawdziwy styling a nie jakieś neony czy zderzaki które odstają po bokach i nie są dopasowane :cool2: :cool2: :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
hehe nic tylko boki zrywać ze śmiechu znam to auto dobrze bo to znajomego mojego brata znajomy brata zamienił się z tym gościem za passata bodajże co z tego pamiętam ponoć opłacało się mu zamienić za tego passata ponieważ to bmw to już jest szrot żeby ją doprowadzić do chociaż trochę normalnego stanu to trzeba trochę pieniążków włożyć a poza tym to BMW było chyba z 3 razy bite a spalanie w nim to kosmos ale gościo co pisze to dopiero ładne spalanie jeśli chcecie coś wiedzieć więcej na ten temat to piszcie postaram się wam odpowiedzieć bo sam parę razy ją na warsztacie naprawiłem a dodam że to auto ściągło sarnę przy 180 kmh :cool2: :cool2:
-
Nie każdy, kto jeździ BMW, ma związek z narkotykami !!
święte słowa ja jak raz dzienie co najmniej się nie przejadę to idę i muszę coś przy niej porobić umyć i posprzątać :mrgreen: :cool2: :cool2:
-
Jak lepiej przyciemnić lampy ? folia czy spray ?
ciekawe ciekawe a po ile chodzą takie spraye i jakiej firmy stosowaliście i jak z tym bezbarwnymi jakie żżarówki do tego POZDRO :cool2: :cool2: :cool2:
-
Czy jest taki silnik
Nie wiem co gość miał na myśli mówiąc mi że ma taki silnik morze chciał się pochwalić że jego 1,6 ma więcej mocy od mojego 1,8 :cool2: :cool2: :cool2:
-
Czy jest taki silnik
Panowie mam pytanie czy jest ślinik 1,6 16v bo spotkałem osobę która mówiła mi że ma taki silnik i ma 130KM nie wiem morze ma racje ale ja pierwszy raz słyszę o takim silniku wiem że 1,8 16v są POZDRO :cool2: :cool2: :cool2:
-
Uturbienie 316 Compact
Ja jeszcze się nie spotkałem autem z turbo na gazie no chyba że seryjnie ma turbo i ktoś włożył sobie gaz :duh:
-
Uturbienie 316 Compact
na co ci turbina ale koszty są duże z 8tyś a co za tym idzie nie włożysz dużej turbiny bo silnik długo nie pociągnie byś musiał zmienić tłoki i tam wiele innych części żeby było to dopasowane zresztą było już dużo takich tematów życze powodzenia :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To jest nic znam jednego mechanika co się specjalizuje w BMW to ten mi cisnął dopiero mówił że widział silnik 2.0l w 4 cylindrach mówił mi że szły takie silniki albo że też widział w M3 e36 silnik o mocy 321KM i też miał 4 cylindry no co nie sprzeczałem się z gościem bo mówił że ten silnik jest od Alpaina no nic i poszedłem tylko ciekawi mnie czy jest w tym choć troche prawdy
-
roznica w wygladzie
M40 wszystie są na pasek a M43 jest na łańcuch :cool2:
-
czy byly ?
Pierwsze słyszę niebyło takich silników seryjnie :cool2:
-
roznica w wygladzie
W 1,8 M40 też jest od strony kopułki a masz na łańcuch rozrząd czy na pasek ??
-
E39 - Oznaczenia z szyb czyli rocznik.
właśnie sam jestem ciekawy czy w BMW można odczytać z szyb rocznik auta ??????????
-
zima - technika jazdy
radził bym bardziej niż do serduszka to wziąć do główki POZDRO :cool2:
-
zima - technika jazdy
Jarku, może byśmy się razem umowili na jakieś ćwiczonka gdzieś pod Rzeszowem? :D Było by miło podszkolic swoje umiejętności w jeździe Bawarką w zimie. Z miłą chęciom tylko widzisz jeszcze śniegu niema ale zapraszam do siebie mieszkam w małej miejscowości oddalonej od Rzeszowa o jakieś 90 km i znalazłem sobie spoko plac ale przy okazji jak bym był w Rzeszowie to bym mógł potrenować z tobą z miłą chęciom zawsze się uczymy na błędach :cool2: :cool2: POZDRO
-
BMW Z4 M Coupe
Jak kolega wyżej pisał totka trafić i odrazu zakup by był kupił bym Z4 M POZDRO;) :cool2: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
[e36] Prośba o poradę :)
polecam R6 Vanos bardzo udany silnik ładny dźwięk pracy ślinika i zarazem kultura pracy a codo awaryjności to zależy tylko jaki kupisz czy zajechany czy dobry musisz zwrócić uwagę na ślinik POZDRO I UDANEGO ZAKUPU :cool2:
-
BMW w służbie policji
W moim regionie policja jest spoko za przejechanie przez ciągłą linie bo nie było miejsca do nawrócenia chcieli mi dać 500zł ale porozmawiałem z policjantem i zrozumiał to co zrobiłem tyko mnie spisał i nic mi nie dał ani mandatu ani punktów POZDRO :cool2:
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
Przepraszam że nie na temat ale muszę się zapytać valdorane bo widze że jesteś policjantem ale bez obrazy jak w Rzeszowie traktujecie młodych w BMW byłem parę razy w Rzeszowie i jak raz stałem na krzyżówce i z boku policja myślałem że policjant wyskoczy z radiowozu i wlepi mi mandat tak się na mnie patrzył potem jak już wyjeżdżałem z Rzeszowa to patrze w lusterka a oni siedzą mi na ogonie aż prawie do samego wyjazdu z miasta ale słyszałem że to nie tylko mnie to spotkało w BMW paru znajomych też tak miało :cool2: :cool2: :mrgreen:
-
Jak robiliscie to za ile?E36
znajmy teraz będzie robił całe sprzęgło za sprzęgło da 520zł a robocizna w granicach 200zł :cool2:
-
Lampy , Ringi do E36 kupic ???
Ja mam takie zdanie o ringach które się montuje samemu są nic niewarte po pierwsze że marne efekty a i jeszcze nie zawsze wszystkie świecą całe jak chcesz z ringami to lepiej kup sobie te lampy z ringami ja bym polecał takie ale każdy ma swój gust http://moto.allegro.pl/item138584721_reflektory_lampy_bmw_e36_coupe_angel_eyes_elekt.html a na tył mogą być M3 albo diodówki ale jak pisałem każdy ma swój gust i nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać POZDRO :cool2: :mrgreen:
-
bmw na mtv - pimp my ride - było?
A czemu ja bym dał choćby mieli mi ją odpicować heheheh :mrgreen: a na marginesie mówiąc podoba mi się ten program
-
Przerubka na elektryczne szyby
Chciał bym do swojej beci założyć elektryczne szyby ile takie coś morze mnie wynieść i co będzie mi potrzebne
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
zgadzam się i popieram w 100% :cool2:
-
[E36] - kontrolka ABS
jak gaśnie po odpaleniu to jest OK :cool2: