Treść opublikowana przez polakosbanditos
-
Od wymiany sprzęgła ciągle słyszę "gruchoczenie"
witam. mialem podobny problem.. wymienilem lozysko oporowe i znikl :8)
-
problem ze wspomaganiem jak wjedzie w wieksza wode...
no wlasnie chyba nie mam oslony moze w tym roczniku nie montowali albo wlasciciel nie zamowil :?: :? a moze ktos wie ile taka oslona kosztuje? Chcialbym problem zlikwidowac jak najszybciej. :worried: Ps auto '92 wrzesien.. :8)
-
problem ze wspomaganiem jak wjedzie w wieksza wode...
dzieki hal :roll:
-
problem ze wspomaganiem jak wjedzie w wieksza wode...
mam wlasnie problem tego typu ze jak wjade w wieksza wode (z tego co zaobserwowalem) :? , przestaje dzialac wspomaganie na moment. :shock: ciezko sie kreci kierownica tak jakby silnik byl wylaczony.. :mad2: i jak zawracalem i wcisnalem sprzeglo to auto zgaslo. ktos ma jakies sugestie? POZDRAWIAM
-
problem z odpalaniem na cieplym w benzynie
Witam. Problem tak jak w temacie. Gdy mam cieply silnik to czesto po odpaleniu poprostu gasnie. Jak przytrzymam na gazie chwile i odpuszcze stopniowo to obroty z bardzo niskich ( 200 -300 RPM ) ustabilizuja sie. Nieraz jak go dopale na cieplym i od razu jade bez odczekania tej chwili dojezdzam do skrzyzowania to zdarza sie ze gasnie jak dam na luz. CZy ktos ma jakies pomysly lub doswiadczenia z podobnym problemem? Dziekuje :modlitwa:
-
BMW e36 Alpina a BMW e36 m3
widze ze koledzy alpinisci to moze mi powiecie skad alpina bierze swoje oznaczenia np B7, B10 itp.. zadnej zaleznosci nie moge sie doszukac.. :twisted: Pozdrawiam
-
Centralny zamek (otwieranie z bagaznika)
Dlaczego kiedy auto otwieram z zamka w bagazniku to raz otworzy drzwi a raz nie otworzy? Ktos ma jakies spostrzezenia? Pzdr :roll:
-
zegary
odkrec 2 srubki i zacznij wpychac dol zegarow tak jakby do srodka z wyczuciem.. potem jak juz wyskocza to wypnij wtyczki tylko z glowa bo sa pozabezpieczane przed wypieciem... :cool2:
-
Felgi motosport 17'' wciaz na czasie czy to juz zabytek???
Jak powiem ze kicha to mi sprzedasz? heh :lol: jak cos to na PW pisz :mrgreen:
-
licznik i komunikat PPPPP
Mialem taki "ZONK" (PPPPPP) w e36 i wymienialem licznik. Nie chcialem sie bawic w majsterkowicza amatora W moim przypadku koszt licznika 70pln ale w twoim to juz troche wiecej :oops:
-
coś mi zżera wytłumienie pod maską - macie na to sposób?
ja tez spostrzeglem pod swoja maska 2 kostki wc kaczki przy zakupie :twisted2: i do dzis dnia sie zastanawialem po co one tam sa... :worried: :? :twisted2:
-
nie dziala licznik
mialem podobny problem. zakonczyl on sie padnieciem płyty głownej zegarów. Wymianilem zegary i jest ok. taka moja sugestia :roll: Przeczytaj moje posty na ten temat to dowiesz sie wiecej. POZDRAWIAM
-
Trzepanie kierownicą przy hamowaniu e36.
Mam podobny problem. Tylko ze jak jade to kierownica nie drga ale przy hamowaniu telepie :mad2:
-
szumy
Mialem cos podobnego... Z ustawieniem szyby walczylem bardzo długo."Szczelinka" u styku szyby, "trójkata" od lusterka i uszczelki.. Ale jakos nacyrklowalem. :twisted:
-
Tracenie mocy przy wcisnietym na fulla gazie..
Dorzuce swoje 5 groszy... mialem takie przypadki w aucie z lpg jak bylo malo gazu w zbiorniku. Jechalem za cinquecento i zacząlem je wyprzedzac i dopadla mnia zamula :duh: i zrównalem sie z nim i tak jechalem przez kilkaset metrów :twisted2: Gosc sie troche zdziwil jak odpuscilem :mrgreen:
-
Pomoc przy rozmiarze felg
Witam. Ja na lato mam felge 16" opona 205/55 z ET 35 i sa równo z linia nadwozia. Jezdzilem wielokrotnie w 5 osób i nic nie tarło. A co do ET 40 to tym bardziej sie nie martw :8) Tylko im wieksza felga tym mniejszy profil opony. POZDRAWIAM
-
Nowe muzeum BMW.
Moze sie z kims mozna dogadac zeby w 4 osoby pojechac i zobaczyc... Na paliwko wyszlo by taniej :lol: :8)
-
Jakiej firmy radia i glośniki sa seryjnie w BMW?
bavaria business to blaupunkt... Poprostu bylem ciekawy czy w nowszych modelach tez siedzi "niebieska kropka". A co do harman kardon to czy wystepuje on tylko w wersji z rozbudowanym audio czy w nowszych jest standardem? No i z tego co piszecie to głośniki Nokia :) sam zrobilem "karpia" :jawdrop: jak kiedys wyciagnalem jeden z nich :mrgreen: :twisted2:
-
Nieruchomy wentylator silnika
wicherek powinien zawsze sie krecic. Zaraz po odpaleniu silnika :shock:
-
Nowy numer BMW TRENDS w sprzedaży
Osobiscie polecam dzial TECHNIKA/PORADY i HISTORIA :cool2: W sumie seria 1 prezentowana byla w poprzednim numerze ale tii & 135i to juz ciekawiej :mrgreen: Warto chyba zobaczyc essen (chociazby w gazecie) O podnoszeniu mocy troche w sumie bylo w numerze 1(5) Luty 2007 :police: Ale przeczytac nie zaszkodzi :twisted2:
-
Jakiej firmy radia i glośniki sa seryjnie w BMW?
Interesuje mnie czy we wszystkich modelach sa radia blaupunkta i glośniki nokia? W moim E36 tak wlasnie jest a w waszych? A moze ktos wie jak jest w innych samochodach..? POZDRAWIAM :cool2:
-
jakie opony na felge 8x17
bemwu wybrales moim zdaniem najladniejsze felgi jakie zaprojektowali do E36. One chyba maja ET 41 choc pewien nie jestem. Ale w kazdym razie bede pasowac. TYLKO UWAZAJ NA PODRÓBKI :nienie: bo takowych na allegro nie brakuje w dziale "felgi" Oryginalne chyba maja wklęsłe przetłoczenia napisu BMW MOTORSPORT choc pewnien na 100% nie jestem. Moze ktos kto sie zna sie wypowie... Sa bardzo wytrzymale, bardziej niz seryjne. Byly specjalnie dadykowane do BMW M3. Co do profilu 55 to nie wiem czy wejdzie ale widuje takie fele z profilem od 35-45 PS. szkoda ze cena podana w linku to za sztuke :cry2:
-
jakie opony na felge 8x17
Potwierdzam opinie gladol na lato mam 16" i et 35. Równo z linia nadwozia... nic nie wystaje ET rzedu 20 to juz problemy z obcieraniem i takie tam moga byc.. :cool2:
-
Brewka na lampe, prosze o rade
ja mialem 2 coupe z '92 i nie mialem w zadnej.. a wy jak macie :?
-
Brewka na lampe, prosze o rade
a moze ktos wie w jakich rocznikach wychodzily te lampy z kropelkami? i po co te kropelki byly? :worried: :roll: :D