Treść opublikowana przez pete_wwa
-
E61 530 2007, Gubin, vin WBAPX710X0B986897
pete_wwa odpowiedział(a) na Mboguszewski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto obejrzyj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=224688&hilit=+shootart
-
Co sadzicie o tym e 39 oplaca sie? WGDUE54 WBANX31300C248132
pete_wwa odpowiedział(a) na maciu.tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE39 do driftu :mrgreen:
-
Co sadzicie o tym e 39 oplaca sie? WGDUE54 WBANX31300C248132
pete_wwa odpowiedział(a) na maciu.tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto ja Ci powiem. w tej kasie jedyna opcja z tylnym napędem to rower :wink:
-
Co sadzicie o tym e 39 oplaca sie? WGDUE54 WBANX31300C248132
pete_wwa odpowiedział(a) na maciu.tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkurde nie widziałem tego wcześniej. ale ktoś miał fantazję i poleciał... :jawdrop:
-
e46 318 1998, Żary WBAAL31010JJ30064
pete_wwa odpowiedział(a) na onskio4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto już w wk zawarte w 750zł
-
e46 318 1998, Żary WBAAL31010JJ30064
pete_wwa odpowiedział(a) na onskio4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz 1500 może nawet być :mrgreen: akcyza 350zł,WK 75ozł 160zł skarbówka, przegląd 99zł, tłumaczenie stówkę albo i mniej bo dwujęzyczną na kolanie się skrobnie :wink:
-
E46 Coupe Świnoujście [WBABN11070JV50544]
pete_wwa odpowiedział(a) na Colarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażobleśny gust ktoś miał. pewnie po wakacjach nie miała siły do Wągrowca dojechać :mrgreen:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
pete_wwa odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtylko że wtedy trochę lepiej wyglądała w środku :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
napisz gdzie to ktoś się zgłosi. chyba że to tajemnica :mrgreen:
-
Pomozcie Co sadzicie o tym autku?
pete_wwa odpowiedział(a) na maciu.tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża maksimum? :mrgreen: vin podaj w tytule żeby było dla potomnych.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
pete_wwa odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto też już pod Warszawą tylko na północ :mrgreen: chyba że jutro podjedziesz też. jakby co pisz na priv
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
pete_wwa odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjutro jadę w tamtym kierunku mogę oglądnąć i jak dadzą foto zrobię jakieś normalne.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
dzwoniłem. mój jest ok.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
i co w aso pełna lista już jest? moja 30.04.2003 sklecona w München. wolałbym nie rozbierać bryki. czymś to grozi?
-
Co to za kabelek
w moim i wielu innych nie spotkałem się z błędem. jest to czujnik brzydkich zapachów :mrgreen: zresztą po numerze ten jest do e38 tylko: http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?part=64116924755&showus=&showeur=1&details=1
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
a mazda 6 2004? 2.0d bez dpf , komp denso?
-
E92 335i - Pruszków WBAWB73527P023315
pete_wwa odpowiedział(a) na Mr.Scully temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażano nie przeczytałem całości też. mój błąd.
-
E92 335i - Pruszków WBAWB73527P023315
pete_wwa odpowiedział(a) na Mr.Scully temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jakiś oszołom. tutaj koleś rozgryziony został: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=226394
-
320Ci Naprawa jeża Behr
komp powinien to powiedzieć.
-
E46 M43TU19 - wymiana oleju
silnik od motoru tam masz wstawiony? dużo lepiej się zbiera niż 1,9? :mrgreen:
-
320Ci Naprawa jeża Behr
to jak nie daje/nie znasz się na tym, jest proste rozwiązanie. kupić nowy i po kłopocie.
-
M47 jak poprawić osiągi?
albo jakieś dodatki tuningowe. nawiercane tarcze albo coś tym stylu :mrgreen: po pierwsze bmw cr to nie pompka nowszy silnik, dynamiczniejszy i to wszystko w temacie jego osiągów. w Twoim bez urazy ale już z pół bańki może być nakręcone więc żeby coś zdziałać trzeba by wymienić prawie wszystko. 2 pompy , wtryski, głowica, turbina , pierscienie, blok. zrób diagnoze komputerową i zobacz czy coś dolega. wyczyść kolektor, intercooler, wlej dobry olej i starczy.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
no nieźle Ci lakiernik przyszalał wkoło oblatując wszystko :mrgreen: dobrze że nerek nie zamalował :norty: tutaj kolega narzeka że ma za nisko. możecie się zamienić jak przypasuje Ci zawiecha: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=225678
-
e46 problem z elektryką
jeden. tutaj masz
-
[E46] zamiana oleju z 10w40 na 5w30/40
LL04 a po co do takiego starocia llo4? za dużo kasy masz?