Treść opublikowana przez pete_wwa
-
Uszczelnienie układu chłodzenia Liqui Moly
może. np zaklajstrować pompę wody.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A skąd pewność, że pewny? :) stąd że jest książka serwisowa i unfallfrei napisali. kumasz? to nie czcze pogaduchy jak w Polsce. jak ktoś nie jest pewien to nie pisze bo podpada to pod paragraf.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
ll04 do dpf jest
-
330Ci Radom VIN: JT68663 Ciekawy przypadek :)
pete_wwa odpowiedział(a) na vip_22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwałek bo: pod tym adresem jest koncesjoner Pius Buchs SA. https://maps.google.pl/maps?q=Route+de+Meyrin+214,+1217+Meyrin,+Szwajcaria&hl=pl&ie=UTF8&ll=46.225393,6.085268&spn=0.004379,0.009645&sll=46.225539,6.085426&sspn=0.008758,0.01929&hnear=Route+de+Meyrin+214,+1217+Meyrin,+Gen%C3%A8ve,+Szwajcaria&t=m&z=17&layer=c&cbll=46.225393,6.085268&panoid=Elc9oHONy0ODrWD4x0Yhkw&cbp=13,67.14,,0,4.62 dwa nie ma numeru telefonu trzy nie ma firmy facchinetti automobiles merylin cztery SA powinno być na pieczątce po nazwie firmy a nie po zdublowanej bez sensu w nawiasie nazwie miejscowości.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
golas ale pewny: E46 318i
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no chyba nie myślałeś że o złotych piszę? :duh:
-
BMW 320 - WBAVR71080KS95174
pete_wwa odpowiedział(a) na gmroz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak to czemu? bo to... okazja :mrgreen: Panie takie to już po 28tysi można kupić :mrgreen:
-
bmw e90 lift co sądzicie WBAPF510X0A428402
pete_wwa odpowiedział(a) na besiowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtu masz tą co na wyłudzenie zaliczki była i ukradzione zdjęcia wystawili za 55000zł z Twojego poprzedniego tematu. wtedy u sprzedawcy stała ponad 100000zł później 95000zł: http://s11.postimg.org/8x4u1jiz3/Bez_tytu_u.jpg teraz już 79000zł: http://s24.postimg.org/he6wyd8i9/Bez_tytu_u_2.jpg kto wie, kto wie... :mrgreen: śledź aukcję może do 50000zł dobije i kupisz :)
-
E46 318td 116KM Raport Eksperta przed zakupem
za tyle to by sprawdził każdy ogarnięty w diagnostyce forumowicz. tylko że znający konkretnie model i zdiagnozowałby usterki. a gdzie ten przyszły nabytek stoi?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
w tym wypadku sam sobie przywieź z Niemiec, rozsądne 318 z przelotem do 200tkm znajdziesz za 3-4 tysie.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
to raczej rok niż dwa lata, przy małych przebiegach olej zasiarcza się i rozwadnia. zresztą 150zł na rok to nie duży wydatek eksploatacyjny a głowa spokojna.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
starzenie i utrata właściwości, woda w oleju itp. z drugiej strony nie można popadać w skrajności. ja ll wymieniam co 15-18tkm
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
i co z tego? na ll można i 30 tysięcy zrobić z wymianą co dwa lata. widziałeś jak taki olej i silnik po tym wygląda?
-
BMW e90 co sadzicie WBAVC31070PS25338
pete_wwa odpowiedział(a) na mrk0sa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcoś tam myślę :mrgreen: głównie że handlarz więc wzmożona ostrożność. zacznij od potwierdzenia przebiegu w aso i papierów.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
taka śnięta wioska pod Poznaniem. Oborniki.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a no są. wczoraj koło 18 baran czarnym demonem 116i tak jechał. w sumie nie do końca bo przawy wolny na dużej odległości. olsztyńskie blachy 5 drzwi. z grzybów w Kampinosie wracałem. brylował na lewym pasie siódemki aż do Wisłostrady. może baran czyta i zakuma że w cywilizowanych miejscach na dwupasmówkach do defilady i jazdy to jest prawy pas.
-
BMW 535i 2008r warto WBANV93538CZ64506
pete_wwa odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż60/h to napisał chyba że po innych drogach niż autostrada i że nie rysował progów butami :mrgreen:
-
BMW 320 - WBAVR71080KS95174
pete_wwa odpowiedział(a) na gmroz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz vinem idź do aso bmw powinni podać historię.
-
BMW 535i 2008r warto WBANV93538CZ64506
pete_wwa odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- BMW 535i 2008r warto WBANV93538CZ64506
pete_wwa odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuż tam wisi .- e60 530d Ostrołęka WBANC71040B638175
pete_wwa odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeśli już to forumowicza z aż 16 postami. strasznie wiarygodne.- BMW 320 - WBAVR71080KS95174
pete_wwa odpowiedział(a) na gmroz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtaniej? to poszukaj ale u nas za 25 znajdziesz może :mrgreen: tyle to nierozbite paprochy w Niemczech kosztują, a handlarz z 1000E jeszcze przytula.- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
pete_wwa odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsiemanko. jest kartoteka na tego? :norty: link WBANV93538CZ64506- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kierownica jest sport.- Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
total to marka elfa teraz. ja zalałem wiosną elf excelium full- tech 0w30. parametry TUTAJ przy cenie rzędu 150zł za 5l. bardzo dobry olej z parametrów, pełen syntetyk i do tego nie znany w bmw a nawet Kubica na nim jeździł :mrgreen: - BMW 535i 2008r warto WBANV93538CZ64506
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.