Treść opublikowana przez pete_wwa
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna przykładzie tego: za 2700 powiedzmy pójdzie to 11000zł akcyza z 200zł recykling 500zł skarbówka 160zł tłumaczenia 100zł rejestracja 275zł niemieckie blachy 400zł paliwo ok. 1000zł minimum wyjdzie 13535zł więc cena e46 na full u nas :wink: pisałem Ci wiadomość na priv żeby nie zaśmiecać ale chyba nie czytasz :mrgreen: poprawione
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtyż racja. tu jest ładne 323ti
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie no ten ze Swarzędza też pewnie kibel. z przekąsem pisałem. pisałem a propos importu z de. ale w takim budżecie to nie bajdzo.
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża jaki budżet masz na tego kompakta? bo jak to co patrzysz jest maks to zostaje tylko drugi mega full m3 m-pakiet top w Swarzędzu :mrgreen: http://otomoto.pl/bmw-325-325ci-200km-m3-mega-full-C30203299.html bo za taki sam w niemcowni chcą 5000 ojro. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-325-baureihe-3-compact-325ti-steinfeld/183153868.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=6000&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=150000&doorCount=TWO_OR_THREE
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażspójrz do góry :wink: w takim razie i tak akcyza 3000zł więc nie jest mało.
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteż mi się zdawało dziwne i przeładowałem stronę. są dwie tabelki nie wiedzieć czemu. niby przed 01-03 i polift.03-05 w drugiej pokazuje 14200 czyli realną wartość próchna na naszym rynku. w pierwszej cena za polifta X2 czyli realna cena na zachodzie :mrgreen: http://s21.postimg.org/mfzuh9irn/Screen_Hunter_23_Oct_25_13_31.jpg
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://s23.postimg.org/komyg65w7/Screen_Hunter_22_Oct_25_13_27.jpg
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdarmo wręcz. pewnie do tego zaliczył bum bo sama akcyza od niego to 6500zł. jak po stuku to z 50% czyli z 3000zł. odliczając akcyzę za 14 sprzedaje to za ile kupił? :shock: w/g eurotaxu stoi 35400zł. a w Niemczech bez piątki nie podchodź.
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
pete_wwa odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkierownica jest nie taka :nienie: powinno być: S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką a tu jest: S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana
-
Wymiana radia na wyświetlacz DVD
lepsze to niż ta zabytkowa navi do e46. można w sklepie obejrzeć/posłuchać czy pasi bo są importerzy u nas tylko cena x2 wtedy.
-
BMW e91 318i 2009 - WBAUS31090A527408
pete_wwa odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo opisach bym go omijał z daleka. debil to pisał jakiś.
-
Warszawa E46 320D WBAAS71070FY17482
pete_wwa odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż231tkm proszę Cię. przebieg X 2 albo jakieś hipopotamy z papierem ściernym na łapach jeździły. kibel na fotkach to w realu zawał. i to nie Warszawa tylko Ursus :mrgreen:
-
Radom e46 320D WBAAS71050FY00051
pete_wwa odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco się dziwisz że na paliwo chłopina nie ma jak na rejestrację zostanie to co się urwie z kupna :mrgreen: jak już jechać to mus kupić bo jak drugi taki wyjazd to już nie kupi w tej cenie :wink: po prostu odpuść i kup coś za 12 żeby na ruchy zostało a nie wyprujesz się do cna i jakoś to będzie. nie nie będzie.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
coś tam z ekologia jest: http://www.oilspecifications.org/img/api-sn-api-sm-comparison-chart.png
-
removed
pete_wwa odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna przykład takie jak w tym linku
-
removed
pete_wwa odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkażdy użytkownik jest pewien. tylne obowiązkowe więc nie ma w vin. przednie w opcji to powinno być. nie ma pomyłki.
-
removed
pete_wwa odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzaślepkę zderzaka też psi zjedli. po taniości robione.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
dokładnie :mrgreen:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Specyfikacje, klasyfikacje: SAE 5W-40 API SM/CF ACEA C3 MB 229.31 BMW Longlife-04 a normy api sn nie znam :shock: już doczytałem. nie wszystkie z listy są SN. ale do e46 320d nawet poliftowej to i tak za dobry :mrgreen: a poza tym wydaje mi się że ta specyfikacja idzie bardziej w ekologię niż to co napisali. pożyjemy zobaczymy.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
a co?
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
jak tak standardy lubisz to zobacz jakie normy ma ten lotos a nie wszyscy jak baby o motulu. http://lotosoil.pl/pl/home/produkty/samochody-osobowe,2,412,show,11971 leje teraz elfa droższego od motula albo valvoline i nie chodzi o oszczędność. tylko nie lubię jak mi jakiś marketingowy typ robi szambo z mózgu.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
co Ty pierniczysz? czytałeś porównanie? jakby skoda miała lepszy design i osiągi od bmw to oczywiste że skoda czy nawet daewoo. sama marka to nie wszystko :mrgreen:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
ja teraz przechodzę na naszą produkcję. po co mam jakieś globalne badziewie kupować i szpanować wypromowaną marką za ponad 200zł jak lotosa za pół tego kupię. parametry poniżej: Nazwa oleju i klasa lepkości Klasa jakości Wskaźnik lepkości Temperatura płynięcia Liczba zasadowaTBN Lotos Traffic Thermal Control 5W-40 - syntetyk API - SL/CF EC 170 -53 st.C 10mg KOH/g Castrol GTX Magnatec 5W40 - syntetyk API - SL/CF 164 -48 st.C 7,7mg KOH/g Elf Synthese 5W40 - syntetyk API - SJ/CF 171 -48 st.C 12mg KOH/g Mobil 1 Rally Formula 5W50 - syntetyk API - SJ/CF EC 184 -54 st.C 12mg KOH/g Total Quartz 9000 5W40 - syntetyk API - SJ/CF 172 -53 st.C 11mg KOH/g Valvoline SynPower 5W-40 - syntetyk API - SL/CF 169 -45 st.C 10,3mg KOH/g
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
ja teraz przechodzę na naszą produkcję. po co mam jakieś globalne gówno kupować za ponad 200zł jak lotosa za pół tego kupię. parametry poniżej: Nazwa oleju i klasa lepkości Klasa jakości Wskaźnik lepkości Temperatura płynięcia Liczba zasadowaTBN Lotos Traffic Thermal Control 5W-40 - syntetyk API - SL/CF EC 170 -53 st.C 10mg KOH/g Castrol GTX Magnatec 5W40 - syntetyk API - SL/CF 164 -48 st.C 7,7mg KOH/g Elf Synthese 5W40 - syntetyk API - SJ/CF 171 -48 st.C 12mg KOH/g Mobil 1 Rally Formula 5W50 - syntetyk API - SJ/CF EC 184 -54 st.C 12mg KOH/g Total Quartz 9000 5W40 - syntetyk API - SJ/CF 172 -53 st.C 11mg KOH/g Valvoline SynPower 5W-40 - syntetyk API - SL/CF 169 -45 st.C 10,3mg KOH/g
-
Za duża dawka paliwa przy pełnym zbiorniku e46 320d 136ps
z wykręconym korkiem się przejedź jak to odpowietrzenie to powinno być ok.