jezeli jezdzisz spokojnie to jest ok gdy podczas jazdy gwaltownie dodasz gazu skrzynia sie blokuje na trzecim biegu i wyskakuje ten napis. musisz sie zatrzymac wylaczyc silnik i zapalic od nowa i jest ok. bylem w serwisie bmw we Franci i jak go podpieli do kompa to stwierdzili ze to wina instalacji gazowej. wiec mam teraz problem bo nikt go niechce zrobic ,nawet wymiany oleju w szkrzyni biegow .boja sie tego jak ognia . pozdrawiam.