Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Dołożenie M-Packa F10
?? Komplet zderzaków + progi + nowe ( osłony, halogeny, nadkola, i wszystkie części potrzebne do mpaka ) kosztują mnie 5tys.zł + lakierowanie z założeniem ok 1700 - 2000tys.zł Pzdr
-
Dołożenie M-Packa F10
Nie będę dokładał w ASO, za części wyjdzie ok 5tys. zł + lakierowanie 1,700 Pzdr
-
E60 530d WBANJ72080B501549 - Uwaga Anglik!
kamiloo98 odpowiedział(a) na xelion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena odpowiednia jak na anglika z takim przebiegiem. Pzdr
-
Dołożenie M-Packa F10
Może zlikwidujmy całkiem to forum, przecież wszystko ci powiedzą w ASO. :duh:
-
E60 - 520i - WBANA31080B160678 - Warszawa
kamiloo98 odpowiedział(a) na yog86wp.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSorry trochę się pospieszyłem z tą akcyzą :D Co nie zmienia faktu, że cena jest mocno zaniżona. Pzdr
-
E60 - 520i - WBANA31080B160678 - Warszawa
kamiloo98 odpowiedział(a) na yog86wp.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przesadzaj kolego ze 120tys.zł II sprawa to auto jest sprowadzone, od tego samochodu idzie jakieś 3-4tys.zł akcyzy, więc policz sobie ile de facto ten samochód mógł kosztować. ( Prawie tyle co zdrowe E39 z ostatniego wypustu ) Pzdr
-
Dołożenie M-Packa F10
Witam Co potrzebne prócz zderzaków, progów, osłony silnika. Nadkola, ślizgu zderzaka tylnego konieczne ? Wtyczki od halogenów inne, czy te same ? Pzdr
-
E90 320d 2006 WBAC31070VC68608
kamiloo98 odpowiedział(a) na maciejowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz taka moda, że się podaje przebieg z 3 pierwszych lat użytkowania samochodu i tu pewnie też tak jest. Pozdrawiam
-
F10 520d WBAFW11010C702434
kamiloo98 odpowiedział(a) na djyankee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy komuś zaczął szurać już rozrząd w F10 ? Bo ja mam prawie 150tys i nie slychać jeszcze. Pzdr
-
F10 520d WBAFW11010C702434
kamiloo98 odpowiedział(a) na djyankee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko, że w miarę wyposażone F10 w 2.0d ( xenon, automat, navi proff, skóra, jakieś audio lub jakiś inny bajer w zamian ) to koszt 220tys.zł Więc 220/2 = 110tys.zł
-
F10 520d WBAFW11010C702434
kamiloo98 odpowiedział(a) na djyankee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: Nie ma to jak dobrze wyposażone F10 za 70-80tys. Pzdr
-
bmw 535d gt 2012 WBASP81000C966863
kamiloo98 odpowiedział(a) na mabrahoo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajans specjalnie ci podał inny Vin, coraz częściej się to zdarza niestety. Pzdr
-
Ogranicza Moc
Ja płaciłem za wymianę tych łopatek na nowe coś koło 600zł z montażem/demontażem. Pzdr
-
BMW E87 118d M-Pakiet??? RZESZÓW WBAUD71030P274049
kamiloo98 odpowiedział(a) na Dżaqu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie trzeba mieć nr rej. żeby wywnioskować ze auto jest po przejściach a przebieg jest cofnięty.. Pzdr
-
w którym ASO w Warszawie naprawić z OC sprawcy?
Generalnie jak jest szkoda z OC sprawcy to nikt ci łaski większej robić nie powinien, bo auto ma być w takim stanie w jakim było przed wypadkiem, gorzej by było w przypadku AC. Pzdr
-
Dziwny dźwięk po postoju 525d
Gdybyś czuł rozładowanie aku przy porannym rozruchu to gwarantuje ci, że komputer by cie o tym poinformował, nie mógłbyś nawet włączyć radia/światła w środku na włączonym zapłonie. Pzdr
-
BMW 320 wbapp51050a996375 prosze o porade
kamiloo98 odpowiedział(a) na asus90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to dopiero ceny bez zarobku handlarza i opłat. Pzdr
-
F10 520d WBAFW11010C702434
kamiloo98 odpowiedział(a) na djyankee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś dużo tych "pomyłek" w wyposażeniu. •elektrycznie składane lusterka •wysokiej klasy sprzęt audio radio cd Dla mnie wysokiej jakości sprzęt grający to Hi-FI PRO, a tam nawet nie ma Hi-Fi. Poza tym auto GOLAS, nawet zenonów nie posiada. Dobre pytanie skąd wynikła taka cena, samochód od handlarza, w cenę wliczony zarobek, więc ciekawe ile kosztował w belgi, gdzie samochody nie są wcale super tanie ( pod warunkiem, że są całe ) Zdrowe F10 2.0d z 2010r to koszt ok 110tys.zł, ale skoro szukasz za 89tys. to powodzenia. Pzdr
-
E91 320D WBAVU51030A109842
kamiloo98 odpowiedział(a) na udy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba nigdzie nie znajdziesz, bo to mało realne, zdrowe E90 z 2005-06r z wiarygodnym przebiegiem kosztuje w niemczech od 30 - 35tys.zł w zależności od wyposażenia. ( a w niektórych przypadkach grubo ponad 40tys. ). Trzeba doliczyć do tego ok 4 - 5tys na transport, opłaty itp wychodzi cena samochodu, plus ewentualnie kolejne 5tys.zł na zarobek handlarza jesli auto jest od niego. Pzdr
-
E91 320D WBAVU51030A109842
kamiloo98 odpowiedział(a) na udy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego "BEZEL" ty już dobrze powinieneś wiedzieć, że za psie pieniądze nie kupisz zdrowego auta. Chwalisz się, że kupiłeś tanio auto, a co chwila miałeś bardzo kosztowne naprawy i problemy, które było ciężko rozwiązać, więc nie pisz głupot, że można kupić tanio dobre auto. Pzdr
-
Szybkie pytanko odnośnie przepływki
Może to być przepływka, ale nie musi, musisz sprawdzić komputerem, równie dobrze geometria turba mogła stanąć. Pzdr
-
e91 320d WBAVU31097KZ18352
kamiloo98 odpowiedział(a) na udy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej nie pisz nic o tym, że potrzebujesz Faktury, bo zaraz cię zlinczują... Pzdr
-
E60 530 2005, GRUDZIĄDZ WBANC71030B661009
kamiloo98 odpowiedział(a) na bmwfan4fun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma kolego. 150 - 180tys. to te samochody robią przez pierwsze 3 lata. Pzdr
-
BMW e90 163km ... 78000 przebieg WBAVG91010VG48731
kamiloo98 odpowiedział(a) na hugo47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo nie zmienia faktu, że samochód z niskim przebiegiem się Ceni, a wtedy na pewno nie łyknie go polski handlarz, bo on musi na tym SPORO zarobić, więc nie sądzę, żeby ktoś oddał zdrowe E90, rozsądnie wyposażone, z przebiegiem 80tys.km za 30tys.zł. Więc albo przebieg >200tys albo na prawdę porządny dzwonek Pzdr
-
-
kamiloo98 odpowiedział(a) na LOLObmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE90 troche waży ? Nie przesadzaj, myśle, że z tym silnikiem Max 1500kg. Silnik ma 170km, więc tragedii wielkiej nie ma, starczy do sprawnego poruszania.