Skocz do zawartości

kamiloo98

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamiloo98

  1. kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w F10, F11
    ?? Komplet zderzaków + progi + nowe ( osłony, halogeny, nadkola, i wszystkie części potrzebne do mpaka ) kosztują mnie 5tys.zł + lakierowanie z założeniem ok 1700 - 2000tys.zł Pzdr
  2. kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w F10, F11
    Nie będę dokładał w ASO, za części wyjdzie ok 5tys. zł + lakierowanie 1,700 Pzdr
  3. kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w F10, F11
    Może zlikwidujmy całkiem to forum, przecież wszystko ci powiedzą w ASO. :duh:
  4. Sorry trochę się pospieszyłem z tą akcyzą :D Co nie zmienia faktu, że cena jest mocno zaniżona. Pzdr
  5. Nie przesadzaj kolego ze 120tys.zł II sprawa to auto jest sprowadzone, od tego samochodu idzie jakieś 3-4tys.zł akcyzy, więc policz sobie ile de facto ten samochód mógł kosztować. ( Prawie tyle co zdrowe E39 z ostatniego wypustu ) Pzdr
  6. kamiloo98 opublikował(a) temat w F10, F11
    Witam Co potrzebne prócz zderzaków, progów, osłony silnika. Nadkola, ślizgu zderzaka tylnego konieczne ? Wtyczki od halogenów inne, czy te same ? Pzdr
  7. Teraz taka moda, że się podaje przebieg z 3 pierwszych lat użytkowania samochodu i tu pewnie też tak jest. Pozdrawiam
  8. A czy komuś zaczął szurać już rozrząd w F10 ? Bo ja mam prawie 150tys i nie slychać jeszcze. Pzdr
  9. Tylko, że w miarę wyposażone F10 w 2.0d ( xenon, automat, navi proff, skóra, jakieś audio lub jakiś inny bajer w zamian ) to koszt 220tys.zł Więc 220/2 = 110tys.zł
  10. :cool2: Nie ma to jak dobrze wyposażone F10 za 70-80tys. Pzdr
  11. Fajans specjalnie ci podał inny Vin, coraz częściej się to zdarza niestety. Pzdr
  12. Ja płaciłem za wymianę tych łopatek na nowe coś koło 600zł z montażem/demontażem. Pzdr
  13. Nie trzeba mieć nr rej. żeby wywnioskować ze auto jest po przejściach a przebieg jest cofnięty.. Pzdr
  14. Generalnie jak jest szkoda z OC sprawcy to nikt ci łaski większej robić nie powinien, bo auto ma być w takim stanie w jakim było przed wypadkiem, gorzej by było w przypadku AC. Pzdr
  15. Gdybyś czuł rozładowanie aku przy porannym rozruchu to gwarantuje ci, że komputer by cie o tym poinformował, nie mógłbyś nawet włączyć radia/światła w środku na włączonym zapłonie. Pzdr
  16. Coś dużo tych "pomyłek" w wyposażeniu. •elektrycznie składane lusterka •wysokiej klasy sprzęt audio radio cd Dla mnie wysokiej jakości sprzęt grający to Hi-FI PRO, a tam nawet nie ma Hi-Fi. Poza tym auto GOLAS, nawet zenonów nie posiada. Dobre pytanie skąd wynikła taka cena, samochód od handlarza, w cenę wliczony zarobek, więc ciekawe ile kosztował w belgi, gdzie samochody nie są wcale super tanie ( pod warunkiem, że są całe ) Zdrowe F10 2.0d z 2010r to koszt ok 110tys.zł, ale skoro szukasz za 89tys. to powodzenia. Pzdr
  17. Chyba nigdzie nie znajdziesz, bo to mało realne, zdrowe E90 z 2005-06r z wiarygodnym przebiegiem kosztuje w niemczech od 30 - 35tys.zł w zależności od wyposażenia. ( a w niektórych przypadkach grubo ponad 40tys. ). Trzeba doliczyć do tego ok 4 - 5tys na transport, opłaty itp wychodzi cena samochodu, plus ewentualnie kolejne 5tys.zł na zarobek handlarza jesli auto jest od niego. Pzdr
  18. Kolego "BEZEL" ty już dobrze powinieneś wiedzieć, że za psie pieniądze nie kupisz zdrowego auta. Chwalisz się, że kupiłeś tanio auto, a co chwila miałeś bardzo kosztowne naprawy i problemy, które było ciężko rozwiązać, więc nie pisz głupot, że można kupić tanio dobre auto. Pzdr
  19. Może to być przepływka, ale nie musi, musisz sprawdzić komputerem, równie dobrze geometria turba mogła stanąć. Pzdr
  20. Lepiej nie pisz nic o tym, że potrzebujesz Faktury, bo zaraz cię zlinczują... Pzdr
  21. Nie ma kolego. 150 - 180tys. to te samochody robią przez pierwsze 3 lata. Pzdr
  22. Co nie zmienia faktu, że samochód z niskim przebiegiem się Ceni, a wtedy na pewno nie łyknie go polski handlarz, bo on musi na tym SPORO zarobić, więc nie sądzę, żeby ktoś oddał zdrowe E90, rozsądnie wyposażone, z przebiegiem 80tys.km za 30tys.zł. Więc albo przebieg >200tys albo na prawdę porządny dzwonek Pzdr
  23. E90 troche waży ? Nie przesadzaj, myśle, że z tym silnikiem Max 1500kg. Silnik ma 170km, więc tragedii wielkiej nie ma, starczy do sprawnego poruszania.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.