Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Światła dzienne - wyłączenie lamp tylnych
Taka opcja, że samochód jest na światłach postojowych i jest prawdopodobnie zamknięty. Pzdr
-
Światła dzienne - wyłączenie lamp tylnych
Czemu nie mogłeś ruszać ? Co ma Gwarancja do wyłączenia/włączenia świateł dziennych ? To tak jakbyś nie mógł wyłaczyć STARTSTOP na gwarancji. Pzdr
-
Światła dzienne - wyłączenie lamp tylnych
Niewiem jak u was, ale u mnie przy automatycznych wycieraczkach, przy deszczu włączają się światła mijania. Da się natomiast wyłączyć tył przed liftem, właściwie to od 2011r jest już wyłączony. Pzdr
-
530D F11 WBAMX51020C312759 KOREKTA !!!
kamiloo98 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jak z Vatem, w końcu to Gubin, a pamiętajmy, że od takiego jest 18% akcyzy, czyli jakieś 15 - 18tys.zł. + zarobek handlarza, czyli auto musiało kosztować jakieś 70tys.zł max. Pozdrawiam
-
Opony na lato
Rof na 17-stkach zachowuje się bardzo rozsądnie, jest mniejsze ryzyko uszkodzenia opony i lepiej trzyma w zakrętach, więc niewiem czemu nie polecasz przy tym rozmiarze. Pzdr
-
BMW E90 330D strzałkowo słupca F000505
kamiloo98 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 3 przy sportowych fotelach jakoś bardziej mi pasuje manualne sterowanie fotelami. Pzdr
-
e61 525d Górna Owczarnia B404579
kamiloo98 odpowiedział(a) na KENi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMusicie wszyscy zrozumieć, że nie jest łatwo jest kupić E60 z 2004-05r w idealnym stanie. To są samochody mocno eksploatowane i przebiegi które posiadają na tarczach były wykręcone w większości przypadków przez pierwsze 3 lata, spójrzcie sobie na przebiegi F10-tek z 2010-11r, są bardzo podobne do tych w E60 z 2004-05r. Więc czy zapłaci 32 czy 38tys.zł to i tak będzie to prawdopodobnie zniszczony samochód biorąc pod uwagę, że taki samochód miał kilku właścicieli. A swoją drogą niektórzy się chyba zatrzymali w 2009r gdzie E60 było najwyższym modele i jako tako trzymało cenę, nikt za 11-12 letni samochód teraz nie napłaci 40tys.zł, zważywszy, że ulepy f10 są już po 70tys.zł, a za jakiś rok-póltora wchodzi nowy model Pzdr
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
kamiloo98 odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże i idiota, ale co jest dziwnego w tym, że ktoś chce zamienić ten wyjątkowo brzydki i nie wysposażony egzemplarz na Suva? Pzdr
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie wiem jak przy tych felgach ale przy oryginalnych od E90 duża szansa, że ten profil nie będzie tarł z przodu. pzdr
-
E90 sedan , uszkodzony błotnik tył
Skoro likwidujesz z OC sprawcy to zrób to bezgotówkowo, wstawiasz do jakiegoś porządnego warsztatu i oni sobie radzą z ubezpieczalnią i bez łaski możesz sobie wziąć jeszcze auto zastępcze. Poza tym gdzie ci kolego wycenili lakierowanie zderzaka na kwotę 3500zł ? Pzdr
-
lekkie drgania przy hamowaniu ze 160 do 120
A u mnie znowu jest taki problem, że zaczyna się bicie z tyłu przy prędkości 110 i kończy przy 140km/h. Kiedyś będąc w serwisie zwrócili mi uwagę na wahacze tylne, ale temat zignorowałem. Jak sprawdzić te wahacze ? Dodam, że koła są proste i wyważone a opony nowe. Pzdr
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Ale co chcesz sprawdzać ? Masz ori Xenon = Masz xenon na długich + wspomagacz H7 Pzdr
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Jak już piszesz te posty to pisz tak żeby ktoś nie musiał czytać 5 razy, żeby zrozumieć o co ci chodzi. Pzdr
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Może wstawisz jakieś zdjęcie porównawcze z E90 i F10 ? Ps. Jestem z Ciebie dumny :) Nie zrobiłeś żadnego błędu ortograficznego w swojej wypowiedzi, a to się zdarza niezwykle rzadko :) Pozdrawiam
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Popatrz ja też widzę codziennie i różnica jest kolosalna, zwłaszcza w granicy światło cienia jak i w samym świeceniu soczewki.
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Sugerujesz, że xenon w e90 świeci lepiej od tego w F10 ? mówimy o światłach mijania ??? Pzdr
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Jeśli dostałeś oryginalne xenony ( od e90 to co wyszło z fabryki ) to masz bixenony, a z dołożeniem spryskiwaczy i poziomowania, nie ma jakiegoś wielkiego problemu. Pzdr
-
BMW E90 Xenony słabo świecą ?
Ja bym się raczej obawiał wypalonych odbłyśników w lampie. Pzdr
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Ale bez przesady, nie 163km i to jeszcze w manualu, bo w automacie się zdarzały
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Prawie +50ps musi robić różnicę, swoją drogą taka słaba seria w manualu to chyba prawdziwa rzadkość ? Pzdr
-
F20 BMW 118 Warszawa WBA1C1107E863264
kamiloo98 odpowiedział(a) na jacklu06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże dlatego, że sprzedał ? Pzdr
-
Maska - czy da się zaszpachlować?
Tzw wyciąganie klejem, lub wybijanie od środka, do tego są specjalne narzedzia :) Ja bym się nie decydował na szpachlowanie, a jeśli już to zostawiłbym tą szpachlę na jakieś 2 tyg, aż usiądzie i dopiero lakier. Pzdr
-
ZMIANA WIZUALNA
Szkoda, że F10 nie chcesz zrobić, to by było coś. Pzdr
-
Kierownica, wymiana
Dobra cena :) Używaną z poduszką znajdziesz za ok 2 - 2,5tys.zł Pzdr
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzypuszczam, że urwał jeszcze coś z ceny, więc pewnie zarabia z 6 - 7 tys.zł róznica jest taka, że to auto konkretnie pode mnie czyli nie zamraża pieniędzy na nieznany okres czasu, bierze zaliczke i auto mu w ciągu tygodnia schodzi a prowizja zostaje w kieszeni :) Pzdr