Treść opublikowana przez kamiloo98
-
e91 330d WBAVU91030KT00324
kamiloo98 odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajny przebieg, szkoda, że tyle to ona miała pewnie w ciągu pierwszych 3 lat od daty produkcji. Pzdr
-
e92 335i wbawb73538p043591 Zielonka
kamiloo98 odpowiedział(a) na isys3014 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż335i w dobrej opcji 335i z przebiegiem 100tys. 335i z 2008r POWINNO KOSZTOWAĆ OKOŁO 15-18tys.zł więcej. Ale, że jest to pewnie ulep ze stanów to kosztuje tyle ile kosztuje. Pzdr
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
kamiloo98 odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zauważyłeś, że większość F10-tek z tego rocznika stoi średnio o ok. 20-30tys. zł drożej ? Jeśli chcesz kupić za 100 to szukaj 2.0d z 10-11r. Pzdr
-
BMW M3 E92 -> Powrót do oryginału
Wszystkie E92/3 miały DRL na ringach, nawet te bez xenonów? A widziałeś kiedyś M3 bez xenonów ? :D Pzdr
-
BMW M3 E92 -> Powrót do oryginału
W E92/3 rDRL były realizowane na ringach a nie na długich Nawet gdyby to kosztowało 500Ojro to przy takiej wartości auta nie miało by to pewnie znaczenia dla właściciela, raczej niedopatrzenie. A jeśli chodzi o navi to na pewno będziesz zadowolony ze zmiany, bo różnica jest według mnie kolosalna, a można to w tej chwili zrobić w rozsądnej kasie :) ( ok, 3500-4000tys ) Pzdr
-
Kasowanie inspekcji klocków przód F11 520D
Wymieniłem klocki+czujnik klocków. Komputer przed wymianą pokazywał ok. 5tys.km do przejechania, klocków było mało, nawet bym powiedział bardzo mało. Nie mogę teraz skasować inspekcji, cały czas komputer pokazuje 5tys.kkm mimo, że czujnik założyłem nowy. Czy komputer sam sie dopasuje do nowego czujnika ? Czy okaże się, że niedługo będę musiał wymienić czujnik po raz 2 ? Pozdrawiam
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
kamiloo98 odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażReasumując jak na auto za taką kasę to i tak niewiele wyszło, uważam, że takie rzeczy jak klocki, lusterko, opona, osłony itp to nie są jakieś drogie rzeczy. Pzdr
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Moja też delikatnie szarpie, a może nie tyle szarpie co po prostu czuć ze zmienia biegi, w zakresie obrotów 2,1 - 3,3. Tyle, że u mnie przebieg dużo większy bo 160kkm. Pzdr
-
CB RADIO
Na dobre radio z ASC to szykuj minimum 400zł. Pzdr
-
Rodzaje zawieszenia w m-pakiecie
F10 daje rade do 120 dzięki skrzyni, problem się robi od 120 --> 200. E70 na pewno szła dużo lepiej w zakresie tych prędkości. Pzdr
-
professional ccc czytanie filmów
NIE.
-
Felgi do F10
Zwykłe felgi ( nie m-pak ) w rozmiarze 18cali, mają ET30 i szerokość 8cali. Pzdr
-
Felgi do F10
No to znowu przy 18nastkach w m-pakiecie jak mnie pamięc nie myli to jest tył 9j (ET44) a przód 8j(ET30). I kapcie też zakładasz na tył szersze. Natomiast zwykłe 18 mają Et30 i jedną szerokość. Pzdr
-
Felgi do F10
Nie ma znaczenia czy w m-pakiecie czy nie, moje WZ331 mialy dokładnie tak jak piszesz, a nie są z mpaka. Pzdr
-
Problem z xenonem
A ja się obawiam, że nie wlożyłeś oryginalnej żarówki i uwaliłeś przetwornice. Mi jak się spaliła żarówka i ją wymieniłem to błąd zniknął, fakt, że nie trwało to dłużej niż tydzień, ale nie wiem czy to ma znaczenie Pzdr
-
[F10] - zbiera się woda, za fotelem pasażera
U mnie były wyciągane szyby tylne. Pzdr
-
E60 530d Jaworze 05' WBANC71060B829287
kamiloo98 odpowiedział(a) na czacha777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak bo przecież E60 to nie wiadomo jak trzyma cene. To jest prawie 10-letni samochód ! A ile ona musiała kosztować ? Pewnie kupił ją za 25-27tys.zł z przebiegiem 350-400tys, cofnął licznik na 180 i goni ją po normalnej cenie jak na swój przebieg ( czyli >300tys.km ) Założe się, że żadna sprowadzana prze handlarza E60 nie ma realnego przebiegu przy sprzedaży w polsce, wystarczy spojrzeć na przebiegi F10-tek, które są sprowadzone i tu już samochody z 2010-11r mają nastukane >150tys.km. Ta E60 180tys.km to zrobiła przez pierwsze 3 lata, potem przebieg rósł możliwe, że wolniej. Pzdr
-
F11 LCI - zasilanie gniazda zapalniczki
U mnie Pre-Lci też jest non-stop, chociaż możliwe ze kilka minut po zamknięciu auta napięcie znika. Pzdr
-
e60 530i 08' WBAND71050CS88272 Hamburg real przebieg?
kamiloo98 odpowiedział(a) na kacper_WLN temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd razu widać swieżość w tym aucie. Przebieg do 30tys.km weryfikujesz po wnętrzu, które powinno być NOWE ! Pzdr
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
kamiloo98 odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWymieniłeś te części tylko po to, żeby były nowe ? :cool2:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Ciekawe czemu tak szybko uciekają od F.
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
kamiloo98 odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jeszcze sobie postoi drugie pół roku, bo wątpie żeby mu ktoś szybko zadzwonił, w przebieg i tak pewnie malo kto uwierzy, nawet jeśli jest prawdziwy. Poza tym faktycznie jeśli E60 to albo w M-paku albo po lifcie. Pzdr
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
kamiloo98 odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek z całym szacunkiem, ale czy ty byś zapłacił za E39, które ma 13 - 14 lat 30tys.zł ? Nie wydaje mi się. Wiadomo, że cena 23tys.zł za E60 to przesada, ale generalnie E60 to stary model, ma już prawie 12 lat, a większość z was zatrzymała się na 2010-11r gdzie te auta jako tako trzymały cenę. Poza tym większość z was ma też wygórowane wymagania co do stanu auta z 2003-05r, to można powiedzieć stare samochody, które nie miały 1 - 2 właścicieli, więc logiczne, że będą mniej lub bardziej zniszczone. Polski rynek wygląda jak wygląda i trzeba wziąć na to poprawkę, jak sprzedawałem swoje E90 i wystawiłem je trochę powyżej ceny rynkowej to nawet nikt nie zadzwonił, jak zjechałem do ceny z Allegro to moment się sprzedała. Pzdr
-
e91 330 xd vin WBAVT91080KT92310
kamiloo98 odpowiedział(a) na Kecaj72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikt nie mówi, że są droższe, są w tej samej cenie, ale jak doliczymy do tej ceny opłaty ( akcyza itp itd ) + zarobek handlarza to ta cena rośnie w przypadku E90 z 3.0d o około 10tys.zł. Pzdr
-
BMW E65 Łódź
kamiloo98 odpowiedział(a) na emcies temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOglądałem auto u tego sprzedającego ( F10-tke ), która była jak się okazało uderzona. Sprzedawca raczej uczciwy, przyznał się, że było coś robione, chociaż szczegółów nie zdradził, wysłał za to raport z przeglądu przedsprzedażowego z ASO, który robił poprzedni klient i jej nie kupił z takich czy innych powodów. Pzdr