Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
Ja miałem 06/2010 i nie miam ani sport ani normal ani comfort Pzdr
-
E93 330d 2007/2008 VIN: WBAWM51040P097136
kamiloo98 odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej nich ci przedstawi dokument, na którym zawarta jest kwota zapłaty akcyzy, bo z tym też różnie bywa, tymbardziej, że była płacona ponad rok temu, a wtedy wartosć auta była pewnie jeszcze trochę wyższa niż obecnie. Pzdr
-
E93 330d 2007/2008 VIN: WBAWM51040P097136
kamiloo98 odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiększość aut z rynku francuskiego nie ma grzanych foteli, bo jest tam to zdecydowanie mnie potrzebne niż u nas. Z Zefira wynika, że akcyza zapłacona, ciekawe tylko od jakiej kwoty. Pzdr
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Nie wiem co wy macie z tym olejem, ja dopóki nic złego się ze skrzynią nie dzieje nie ruszałbym, zważywszy, że bmw nie zaleca wymiany. Przeliczając koszty twoich wymian oleju co 60kkm daje nam to jakieś 5tys.zł do przebiegu 180000tys.km, a to już koszt naprawy/zakupu skrzyni. Pzdr
-
Felgi do F10
Te 2 to oryginały i wg. mnie jedyne słuszne do tego auta :) Pzdr
-
doposażenie top view/surround view F10/11/07
Moduł do SideView raczej musisz dokupić bo do tylnej kamery jest inny. Pzdr
-
[e90] pre LCI wymiana zderzaków na M-pak
Z tyłu wymieniasz slizgi, z przodu nadkola, adapter do osłony, halogeny+wtyczki, reszta się dopasuje + oczywiście progi Pzdr
-
doposażenie top view/surround view F10/11/07
No jeśli uważasz, że zrobisz to za 500-1000zł to raczej jesteś w błedzie :) Pamiętaj jeszcze o przełączniku na konsoli. Pzdr
-
doposażenie top view/surround view F10/11/07
W jednym aucie mam surround view i uważam, że jest to funkcja bezużyteczna jak ktoś potrafi parkować na lusterka, czasem to włączam, ale nie można się skupić na 2 rzeczach na raz, a jestem już przezwyczajony do lusterek. Jeśli chodzi o surround view to obsługują to kamery w lusterkach i z tyłu Częściej się już przydaje Side View przy wyjeździe z jakichś ciasnych ulic, i tu juz kamery są w zderzakach, ale czy surround view i side view występują osobno tego nie wiem. Generalnie jakbym miał dokładać to raczej bym się nie zdecydował ze względu za duże koszty ( zderzak+lakierowanie+kamery+wiązka+lusterka ) zrobi się z tego kwota pewnie koło 10-12tys.zł. No chyba, ze w zderzaku się wycina otwory, ale w sumie i tak niewiele to zmienia. Pzdr
-
Bmw F11 535Xd LIFT WBA5K71030D296306
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś kto wydaje na samochód takie pieniądze w moim mniemaniu chciałby mieć jasną przeszłość auta ( auta które ma niespełna 2 lata ) i jednak mieć pewność, że za jakiś czas nie wyjdą kwiatki, bo ktoś chciał zarobić w taki sposób na aucie. :nienie: Pzdr
-
Światła dzienne zwykłymi światłami mijania? zmiana na ledy
Gruby ale wg mnie warto, chociażby dla samego świecenia xenonów w nocy no i dla ringów oczywiście. Pzdr
-
Bmw F11 535Xd LIFT WBA5K71030D296306
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby ktoś był zainteresowany to zdecydowanie odradzam, auto miało od momentu sprowadzenia ( od początku lutego ) już 3 właścicieli, a akcyza jest zapłacona od kwoty 110tys.zł, zamiast od rzeczywistej wartości auta, stąd ta niska jak na obecną chwilę cena za auto. Pozdrawiam
-
Światła dzienne zwykłymi światłami mijania? zmiana na ledy
Musisz założyć xenony, wtedy będziesz miał ringi na dziennych. Pzdr
-
Bmw F11 535Xd LIFT WBA5K71030D296306
kamiloo98 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Ktoś może oglądał? Może ktoś miał styczność ze sprzedawcą ? http://otomoto.pl/bmw-535-f10-xdrive-adaptive-nowy-model-fv-akcyza-C36109935.html Pozdrawiam
-
Felgi do F10
A gdzie te czujniki ? :shock: bo nigdy nie widziałem. Pzdr
-
Rodzaje kierownic w F10
Nie jest to ryzykowny zakup, bo ta kierownica pasuje do F10, bez żadnych kombinacji. Ale cena zaporowa( chyba, że musisz mieć kiere od M-ki ). Tu masz nową ( tyle, że od zwykłej F10tki ) http://allegro.pl/bmw-5-f10-m-pakiet-lopatki-kierownica-nowa-grzana-i5151192037.html bez poduchy, poduszka ok 800 - 1200zł Pzdr
-
F10 a Xenony
Ringi w F10 zawsze świeciły na biało, nie bylo żółtych ringów ! Niezależnie od xenona. Jeśli chodzi o spryski, to sprawdź czy może wcześniej nie było tam xenonów, chociaż co spryskiwacze przeszkadzają normalnym lampom, być może w f10 były montowane zawsze. A zabieg wg mnie jak najbardziej opłacalny, bo xenon to jednak inna bajka niż halogen + ringi do jazdy dziennej. Pzdr
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
kamiloo98 odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGwarantuje ci, że nikt rozsądny nie pojedzie takiej drogi po to auto jak ty. Sam zderzak, brak zaslepki, felgi, przebieg, cena daje bardzo dużo do myślenia. Pzdr
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
kamiloo98 odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen przedni zderzak to chyba szprejem poleciał. Pzdr
-
Rodzaje kierownic w F10
M-pakowa po lifcie pasuje zamiennie do pre-lci Pzdr
-
F01 2008 730d Poznań - WBAKM21080CY69903
kamiloo98 odpowiedział(a) na zetroxos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby właściciel chciał to mam taką poduszkę z kierownicą w nienagannym stanie za grosze do oddania :) Pzdr
-
Wymiana tylnych tarcz hamulcowych i klocków
Ciekaw jestem właśnie tych klocków od textara ( EPAD ), ciekawe czy pylą mniej niż Ate Ceramic. Ktoś ma? Pzdr
-
Wymiana tylnych tarcz hamulcowych i klocków
To tak młode auto z Premium Selection nie miało gwarancji fabrycznej ? Pzdr
-
ADBLUE - co ile
AdBlue musisz uzupełniać zgodnie ze wskazaniami komputera, jak będzie go mało, to nie odpalisz samochodu. Ogólnie z butelki na stacji ciężko wlać, ori w serwisie jest drogie. Ja kupowałem 5l i się męczyłem z wlaniem. Pzdr
-
Światła dzienne - wyłączenie lamp tylnych
Mój był rejestr. w 10r i światła się palą, kolega ma 11r i światła się nie palą. Pzdr