Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Kierownica, wymiana
Zależy o którą kierownicę pytałeś, ale raczej o tą "starą" bo za nową M-pakową co prawda bez rabatów powiedzieli ok 9tys.zł z poduszką. Używana około 2 - 2,5tys.zł z poduszką. Pozdrawiam
-
Kierownica, wymiana
Jeśli chcesz zrobić wszystko zgodnie ze sztuką i tak jak przewiduje to BMW, aby nie było żadnych błędów ( tak czy siak nie będzie się nic paliło ) to należy wymienić Lewarek ( zaadoptować go do auta, przypisać VIN, odpalić opcję sportowej skrzyni ) oraz zakodować łopatki. Pzdr
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ciekawi mnie jak dokładnie jest z tym VATEM, bo pośrednik kupuje w niemczech auto w cenie NETTO, a Vat płaci w Polsce. Cena 215 myślę jest jeszcze do negocjacji. Pozdrawiam
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo ja sam nie wiem ile bierze pośrednik, dostałem ofertę na ten samochód za 215tys.zł, jestem ciekawy ile dokladnie on wychodzi w zakupie ze wszystkimi opłatami ( akcyza, transport, tłumaczenia ) zakładając, że kupi go za 46tys. EURO. W Niemczech jest inna stawka VATU.
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadza się, ale ja nie mam na to czasu, a jest jeszcze kwestia Vatu, on załatwia wszystko w 4-5 dni i dostaję Fakturę Vat polską. Jak jest z gwarancją takiego auta? Czy ten salon który to sprzedaje robi jakiś przegląd ? Pozdrawiam
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaka akcyza ? Cena brutto tego samochodu jest 183 000zł, opłaty z transportem auta to około 10tys.zł Taką cenę zaoferował mi człowiek który chce mi go sprzedać, nie miałem wcześniej linku do ogłoszenia. Pozdrawiam
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
kamiloo98 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Auto rzekomo pochodzi z Bmw AG, i ma przejechane 18tys.km, czy ktoś byłby w stanie ewentualnie potwierdzić takie informacje na podstawie VIN ? :P Proszę jeszcze o dokładne rozkodowanie Vinu, ponieważ nie mam opcji wyposażenie w elektronicznym katalogu części. Samochód jest do kupienia za ok 215tys.zł, czy warto ? Pozdrawiam EDIT : POPRAWIONY VIN
-
POLSKIE MENU F10 F11
Jeśli jest to rocznik 2010 to być może trzeba będzie załadować nowy soft do Nawigacji, więc cena rosnie i czas również, bo robiąc to przez Ispa aktualizujesz cały samochód. Pzdr
-
Nerki Performance
Witam Gdyby ktoś był zainteresowany to posiadam na sprzedaż nowe oryginalne nerki Performance do F10-tki. Atrakcyjna cena. Pozdrawiam
- Felgi do F10
-
Jazda z otwartymi drzwiami...
Zapiąć Pas i wtedy możesz otwierać.
-
F10/F11 dodatki mniej lub bardziej potrzebne
Inny licznik jednym słowem, jeśli 6WB to LED-owy. Pzdr
-
Kierownica, wymiana
Nie wydaje mi się żeby F15 było serią 1,2,3 lub 4. Pzdr
-
Kierownica, wymiana
A czy ktoś się orientuje czy ta nowa M-pakowa kierownica od F15 podejdzie do F10 ? Pzdr
-
BMW 320d 2005r. Poznań, WBAVC31040VB72094
kamiloo98 odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo prawie 10 latach i takim przebiegu kierownica ma prawo być wytarta. Pzdr
-
Bmw e92 335i joystick zamiast standardowego lewarka
To jest gałka w kształcie joystika, nie ma to nic wspólnego z joystikiem. Pzdr
-
F10 520d navi
Pytam jaki ma licznik, bo możliwe, że ten podstawowy, czyli taki jak w F30 ( zwykły ), który nie jest na światłowodzie, którego wymaga duża Nav. Pzdr
-
F10 520d navi
Tak z ciekawości jaki masz licznik ? :D Pzdr
-
Wybór Lamp Soczewkowych
A ja ci mówie, że to tylko może pogorszyć wygląd samochodu, jak zaczną parować, pękać itp,itd Kup sobie ori halogeny po lifcie, są o wiele ładniejsze niż PreLci i do tego spełnią swoją funkcję ( będą oświetlały drogę ) Pzdr
-
Wybór Lamp Soczewkowych
Że wam nie szkoda kasy na takie niepraktycznie g*wno, które i tak nie spełni swojej roli ( ani dziennych na ringach, ani dobre oświetlenie drogi ), pomijam już kwestie estetyczne. Pzdr
-
regeneracja wtrysków
To wcale nie musi być wina wtrysków, może to być również przepływka, EGR lub nieszczelność w dolocie. Pzdr
-
E90 E91 E92 - m pakiet / szczegóły
Warto dodać do tego jeszcze : zewnątrz: Listwy ShadowLine, Środek : Podstopnica, sportowe fotele, listwy wewnętrzne, no i zawieszenie. Pzdr
-
BMW F10 (M5) WBSFV9C5XDC772882
kamiloo98 odpowiedział(a) na zukowpio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czemu uważacie, że to jest szczepan, skoro wszystko z Vinu z grubsza się pokrywa z tym co jest w aucie. Taki samochód jest do naprawienia w polsce, koleś kupił go pewnie za śmieszne pieniądze i za śmieszne też sprzedaje. Pzdr
-
Komunikat "wymień akumulator"
U mnie wyskoczył komunikat NAŁADUJ AKUMULATOR, więc go naładowałem do pełna i mam spokój już od 8 miesięcy. Pzdr
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
kamiloo98 odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM5-tka za 60tys. zł ? :cool2: Pzdr