Treść opublikowana przez orzel_man
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Panowie żeby nie było wczoraj nabyłem drogą kupna NIebieską Helgę Blau LeMans. Autko unikatowe, wymagające dopieszczenia "po mojemu". Założę nowy wątek z "dziennikiem" dzięki za sugestie rady i pomoc oraz cierpliwość. Jeżdzi się mega i czuję się w tym aucie dużo lepiej niż dopasionym S-maxie...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ten bandzior tez mnie zaciekawił. Jest w rzadkim areo. Ale jak patrzę na fotki to nie do końca Qmam Data na papierach z Belgii jest z kwietnia. Gość. Nie pisze ile auto posiada. Przez pół roku tyle by zrobił co popisał. https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-x5-e53-3-0-d-250km-aerodynamic-xenon-navi-full-7485991509
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Hehe... mam nadzieje ze „saga” będzie miała happy end. W przeciągu 2 tygodni będzie wszystko wiadomo
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Hehe. No. Coś w tym jest. Ale tak trudnej przeprawy w domu to jeszcze nie miałem jak tym razem. Od stycznia w sumie „pracuje” nad tematem. @Blaze Twoja x5 cały czas na sprzedaż ?
-
Zawieszenie pneumatyczne - tył
Ok spoko. Dzięki.
-
Zawieszenie pneumatyczne - tył
Dzięki za info. a na a "kopciuchy" w sensie 30d? bo rozumiem że piszesz o 30i czy wszystkie 30;) I czy w VIN będzie informacja jeśli pneumatyka jest?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Panowie z innej beczki. czy każda e53 ma isofix ? bo po VIN nie ma informacji. i czy są jakieś Haki dodatkowe z tyłu na foteliki ? żeby podpiąc pas dodatkowy za oparciem ?
-
Zawieszenie pneumatyczne - tył
Koledzy, pytanko z innej beczki, ale podepnę się. Czy wszystkie X5 mają pneumatykę ? z tego co się orientuje to nie ale może się myle. Mam na oku sztuke, w VIN nie ma informacji o zawieszeniu pneumatycznym. ale czy to jest 100% pewne że nie ma... dzięki
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Aj widzisz. Szkoda. Może ktoś z Lublina. Bo tam stoi ponoć.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No to też przemawia, i bliżej do look'a isa będzie jak bym zrobił zderzaki ;) jest kilka punktów w czarnej, jak klima 4 strefowa, lepsze nagłośnienie i podparcie lędźwii, elektryczna kanapa tył - i do tego też mam pytanie, czy to znaczy że siedzisko wyjeżdża ?czy oparcie ? jak to traktować ? podzwonię jeszcze... zobaczymy Edit: Zadzwoniłem drugi raz do gościa i trochę niepewności co do czarnej nabrałem. Gościu mówi że pełna historia ASO poprzedniego właściciela, a tam zero wpisów w historii między 2008 a 2010. tylko jakieś lusterko w 2008 a później już 2010 gdzie auto było oddane do salonu na sprzedaż BMW PREMIUM SELECTION ale jak próbowałem o coś spytać to tylko krótkie "tak" i "Nie" i tak trochę się zastanawiam czy warto te 500 km jechać dla kilku bajerów... czy jak nie ma elektrycznej kanapy z tyłu to można w jakiś sposób regulować oparcia żeby poprawić pakowność bagażnika - nie mam na myśli całkowitego składania. Dzięki za pomoc.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No właśnie co człowiek to opinia. Sam sie muszę określić. Co do historii tych aut to po prześwietleniu do 120 tys powiedzmy jakaś tam historia jest Ale tez niewiele jej Czarna lepiej doposażona dlatego skłaniam sie ku temu. Ale niebieska bardziej unikatowa. A nie lubię zwykłych aut. ;) Czy fakt ze skrzynia była wymieniona bo jak twierdzi właściciel szarpała, może oznaczać duże problemy z silnikiem za jakiś czas ?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No to temat nabrał kolorków ;) S Max praktycznie zaklepany. Klient odbiera w przyszłym tyg. A żona powiedziała „...ok to pojadę z tobą jeszcze jakąś ładną obejrzeć....” A to już jest daleko od stanowczego „nie” ;) Pojawiła sie jedna w wersji LeMans. Ciekawie to wyglada https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-limitowana-wersja-lemans-blue-sport-edition-ID6ATTtZ.html#gallery-grid-full Ale chyba jednak skłaniam sie ku tej czarnej https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-x5-salonpl-3-0d-218km-sport-pakiet-panorama-7435968268 Moze macie wśród znajomych jakieś pewne autko które szuka właściciela Miał być is ale nie mogę na miesiąc uziemiac auta zeby remont robić A dwa takie diesle już miałem. Było Ok. Warto iść w wersje LeMans tylko dla nadkoli. Czy lepiej wziąć bardziej wyposażoną czarną i dorzucić jej pakiet areo Jak w tej https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-x5-e53-3-0-d-250km-aerodynamic-xenon-navi-full-7485991509 Bo widzi mi sie to. I dwururka z tylu. ;)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Bardziej chodzi o zmieszczenie dwóch fotelików i dodatkowo kogoś na środku. Ale w sumie mam dzieci 4 i 6 lat. Wiec nie musimy z nimi peklować sie na tylnej kanapie. Walczę już długo. Może Wasze posty pomogą ;)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dzieki za info i pomoc. w zeszły piątek poprosiłem znajomego. przyjechał ixem i dokładnie sobie obejrzeliśmy. u mnie budzi emocje, ale żona stanowczo na nie. że za duży i wogóle "nie robi jej" Bagażnik faktycznie malutki jak na takie auto w porównaniu z autobusem który obecnie ujeżdźam. No i miejsce na tylnej kanapie... mam dwa foteliki jeszcze przez jakiś czas... ale pomiędzy nimi to tam za wiele miejsca nie będzie... pomimo gabarytów. Przyznaje że autko spore, ale ten dieselek 218KM spokojnie sobie radzi wg mnie i moment z dołu to jest to czego w benzynie mi brakuje pomimo turbo i mocnej mapy. Jestem świadomy że BMW to wybór z serca a nie do końca z rozsądku...z drugiej strony nie wyprowadzę się z chaty przez samochód ;) Raczej nie będzie ixa... ale rozważam poważnie "piątkę" zadbane E61 lub za jakiś czas jak będą fundusze to F11. Tymczasem dzięki.
-
Czym się różni czytnik navi mk4 od mk3 ?
przeczytaj na odbiorniku w bagażniku czy jest napisane DVD czy CD
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
są jakieś konkretne wątki na forum dotyczące paoramy ? jakiego typu to problemy? niedrożne kanaliki odpływowe, czy elektryka ?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Spoko. W tej z panoramą podoba mi sie środek. Miałem dwie e39. Wszystkie czarne w środku. Wiec z chęcią. Coś innego bym spróbował. Jestem po rozmowie telefonicznej. Sprawa nabiera rumieńców. Zobaczymy co dalej. Dzięki za info.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Temat wraca... i nawet małżonka się przekonuje. z tym że zacząłem na poważnie zastanawiać się nad 30D oglądam dwa ogłoszenia. jedno bliżej https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-x5-niski-org-przebieg-pelen-serwis-bezwypadek-7443147243 i jedno dalej jakieś 600km https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-x5-salonpl-3-0d-218km-sport-pakiet-panorama-7435968268 Auta wydają sie ok. Indywidual i panorama mi się podoba... ale nie wiem na ile ufać opisowi. Może ktoś z Was zna te egzemplarze. dzięki
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Hej, obecnie nie jest nawet wystawiony. wysłałem na PW dodatkowe informacje. Prawdopodobnie jeden z najmocniejszych w PL ;) ale nie najmocniejszy. 2007 rok obecnie 210tys nalotu. salon PL silnik 2,5turbo
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
S max się nie sprzedał niestety... ale przeglądam, dopytuje myślę co robić. nie mogę się otrząsnąć z braku BMW... ciężki klimat.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kurde myślałem że się otrząsnąłem na jakiś czas... temat wraca jak bumerang. znacie może ten egzemplarz? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-4-4i-v8-320ps-full-pakiet-sport-4x4-prywatnie-wazne-oplaty-ID6zfWAV.html myśle że może być trudno znaleźć IS w rozsądnych pieniądzach, więc zacząłem też 4.4 oglądać... a pakiet IS zewnętrzny z czasem możnaby dorzucić ;) bo podoba mi się. autko wygląda nieźle. ktoś był może oglądać ?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Panowie, czy ktoś oglądał tą sztukę... https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-4-8is-gaz-perfekcyjny-stan-100-oryginalny-przebieg-i-lakier-prywatnie-ID6zB9DR.html znacie autko ?
-
Problem z tankowaniem e53 3.0d
też tak miałem w e39. wiem że to niepoprawne, ale nie wciskaj do końca rury od tankowania. u mnie tak było. jak trochę "luźniej" siedział to tankowałem bez problemu.
-
BMW X5 E53 4.6 is
Jest jeden fachowiec w Mławie, którego dużo osób poleca.
-
BMW X5 E53 4.6 is
Nie mam zamiaru jakichś extemalnych prędkości robić. ale tak żeby do 180 się zbierało ;) a co jeśli obecnie jest jeden reduktor w instalacji prins? czy ogarnięty gazownik bez problemu dołoży drugi i zestroi temat?