Treść opublikowana przez orzel_man
-
Kierownica E39 M
A kto rozsądny grzebie przy modułach poduszek. ??? Masz jednonabojową - kupujesz kiere z jednym nabojem Masz dwunabojową- kupujesz kierowcę z dwoma nabojami. Koniec tematu wg mnie.
-
E61 - 535dA - stuki przy skręcaniu w lewo - magiel ?
czołem. wczoraj wieczorem pojawił się dziwny objaw. przy kręceniu kierownicą i skręceniu w lewo, coś stukało, w taki sposób że czułem na podstopnicy. wg Was coś z zawiechą... czy raczej maglownica ? ciężko ją wyjąć ? podrzucicie jakieś pomocne materiały jak zdiagnozować luz na maglu, dzięki
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
ok, dziękuję.
-
E61-535da - uszczelnienie pompy vacuum
Witam, szanowni forumowicze, podpowie ktoś jakie rozmiary o-ringów do pompy próżniowej. znalazłem - zwenętrzny - 91x3 mm - wewnętrzny - 61x3,5 mm Może ktoś potwierdzić i ewentualnie podpowiedzieć jaki o-ring wchodzi na króciec od przewodu dzięki
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Dzień dobry. Prośba o ofertę na uszczelnienie pompy vacum bmw e61 535dA CR67235 Dziękuję.
-
Kierownica E39 M
Musisz sprawdzić jaką masz poduszkę u siebie. czasami to jest loteria. jak masz dwunabojową to nie będzie problemu. jak jedno... cóż ja bym nie ryzykował.
-
e61 530d (235km) m57n2 - halas od strony rozrusznika
potwierdzam to co Kolega wyżej napisał. na 95% przetwornik podciśnienia.
-
535i N55 Błąd 101F01
Extra. Każdy trop może okazać się pomocny. będziemy działać. dzięki wielkie !! :cool2:
-
535i N55 Błąd 101F01
Dzięki. Za info. Akurat się ładowało dobę. Zobaczymy co dalej. Sprawdzone też zostanie
-
535i N55 Błąd 101F01
Zapomniałem sprawdzić... i przyznam szczerze nie pamiętam do końca jak to się robiło. ale podepnę jeszcze raz i zobaczę jakie są sugestie. dodatkowo jest temat takiego jakby ćwierkania w pewnym zakresie obrotów. wydawało mi się że to pasek, prysnąłem środkiem ale dalej piszczy. może napinacz. sam nie wiem. pojawił się jeszcze tamat akumulatora -jest z 2009r. błąd pojawia się po uruchomieniu. w trakcie jazdy, jak wyczyściłem błędy to nie wyskakiwał. ale po zgaszeniu i odpaleniu powrócił i zapaliła się kontrolka check engine. z doświadczenia wiem, że słabe aku w BMW może różne chece generować. a tutaj po zgaszeniu miał 12.8v .... ale szybko dosyć spadało do 12,3... ok minuty. Auto ciężko kręci, więc aku z pewnością słabe.
-
535i N55 Błąd 101F01
Cześć, u kumpla pojawia się takie Błąd 101F01 W trakcie jazdy wszystko ok - po usunięciu błędów i check się nie zapala. Natomiast przy uruchamianiu pojazdu wyskakuje. Zauważyłem, że auto dość ciężko kręci i wg mnie ma słabe aku. Wiem z własnego doświadczenia, że słaby akumulator może generować różne cuda. Podpiąłem miernik i zauważyłem że napięcie dość szybko spada z 12,8 do 12,3... Akumulator jest z 2009r... chyba jeszcze ori. Czy może to generować takie błędy ? auto jest po dość szczegułowym przeglądzie, dolot był sprawdzany itd... ale wyczytałem na forach że boost selenoid wadliwy może również generować taki błąd. dodatkowo w pewnym zakresie obrotów takie świergotanie słychać... z początku myślałem że to pasek, bo dźwięk przypomina to... prysnąłem preparatem... ale w dalszym ciągu występuje. Nie mam dużego doświadczenia z N55 więc będę wdzięczny za pomoc. dzięki
-
E61 535d pasy i poduszki nagle sie zapalily.
Heh spoko. Mam rodzinę w Luboniu... może pojadę na dłuższy weekend... jak znajdę ich ofertę gdzieś. dzięki za info,,,
-
E61 535d pasy i poduszki nagle sie zapalily.
Tak. Widziałem filmik w tym temacie. Tą naprawę robiłeś w pl ?? Dasz jakiś sprawdzony namiar ??
-
E61 535d pasy i poduszki nagle sie zapalily.
Aku wymagało podładowania. rano wrzuciłem naładowany , wyczyściłem błędy i pojechałem do pracy. oczywiście przeczyściłem klemy i "bolce od aku" jak narazie ok.
-
E61 535d pasy i poduszki nagle sie zapalily.
Ok. Ale treść komunikatu. To. Poduchy, pasy, napinacze I inne systemy bezpieczeństwa. Z tego co wyczytałem może to być mata zajętości pasażera. Klema pirotechniczna. Albo słaby akumulator. Szukam tropu. Narazie wyjąłem akumulator. I ładuje. Zobaczymy czy coś się poprawi Mam zagłówki elektryczne. Możliwe że kostka fotela ?? . W bt tool nie było akurat opisu tego błędu.
-
E61 535d pasy i poduszki nagle sie zapalily.
Cześć. Dzisiaj nagle taka przypadłość Z partyzanta. Autko stało ze dwa dni. W kompie błąd 93f9 Moduł do wymiany ??
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Cześć. Dzisiaj kolejna zaskoczka. Błąd 93f9 Zapaliły się poduszki i pasy. Komp pokazuje resistance systems Jakies pomysly od czego zacząć. EDIT: takie coś wyskoczyło Wyjąłem aku i podładowałem przez noc. wymagało trochę. rano wrzuciłem i usunąłem błędy. jak narazie ok.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki :cool2:
-
E61 535DA - LOGI - prośba o pomoc w analizie.
autko jest po delikatnym wirusie... i tak się zastanawiam czy to może mieć wpływ... spróbuję zrobić sensowniejsze logi. coś więcej bedzie wiadomo
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Maestro!!! Bardzo dziękuję. Zmieniłem. System ustawil mi D-can. Ale jak czytam w informacjach to do mojego modelu 2005 jest ok. Czy powinna być opcja wyboru automatycznego zaznaczona ?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
ok spróbuje ograniczyć ilosć informacji i ustawić odczyt blokami. gdzie konkretnie można to zmienić ? dzięki
-
E61 535DA - LOGI - prośba o pomoc w analizie.
Autko tak kupiłem poprzedni właściciel informował że jakiś "delikatny" program był zrobiony
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki za profesjonalne info. Auto jest z 2005 roku. Wiec raczej ciężko będzie. Korzystam z kabla i przejściówki USB otg
-
E61 535DA - LOGI - prośba o pomoc w analizie.
Dzięki za wyczerpujące informacje. Sprobuje cos zrzucić.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
cześć, Mam apkę u siebie. jest świetna. obecnie jestem na etapie logowania i tutaj mam pytanie. czy jest możliwość zmiany interwału logowania. dane mam jaby co sekundę odświeżane... wygląda na to jakby co sekundę kopia powstawała. z góry dzięki za pomoc link do loga https://drive.google.com/file/d/1eDWLcu327u0mbaNxoRR3GqBZGxHhm86a/view?usp=sharing[/url]