Treść opublikowana przez mikan
-
E46 328ci [VIN...JH33762] Zagrody
mikan odpowiedział(a) na wumurzyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż.
-
BMW e91 318i WBAUS32050A535634 kłamczuszek z forum
mikan odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk ok, "wersja językowa angielski" to jest jako ostatnie zdanie w ogłoszeniu na otomoto - o to mi chodziło.
-
BMW e91 318i WBAUS32050A535634 kłamczuszek z forum
mikan odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle i tak się pierdzielnął, bo wersja językowa angielski. Ogólnie jak tak ściemnia to jakiś kulig bez sanek po lesie się należy, przynajmniej.
-
E46 328ci [VIN...JH33762] Zagrody
mikan odpowiedział(a) na wumurzyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco za burdel ... viewtopic.php?f=44&t=72889
-
Montaż wzmacniacza i skrzyni
A napisane jest już na forum. Wystarczy poszukać, bo nawet foto story jest do tego.
-
Montaż wzmacniacza i skrzyni
Wyjmij, zobaczysz, 3 min roboty, jeden śrubokręt płaski, drugi krzyżowy. Poza tym nie ma. Można zrobić. Jest o tym na forum. Użyj opcji szukaj.
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
Trzeba sprawdzić co jest cięższe, cabrio czy turas, ale wydaje mi się że turas jest najcięższy ze stawki, kwestia jeszcze żeby porównywać takie same silniki. Turing 320d jest tak ciężki jak vectra c 2.2 pb sedan + 3-4 osoby na pokładzie. Niestety z tą wagą jest gorzej niż źle, jedno co to ostatnie solidnie i grubo zrobione bmw 3er.
-
Moja Bestia e46 330d, Touring, M-Pakiet
Nie tylko tobie. Ale jaki ma być 330d 2002r w At, nikt go raczej do jazdy do kościoła nie kupił.
-
E46 320d Głośno pracuje po wymianie oleju na nowy (żadki)
Kupujemy "wymarzone" e46 a tam ktoś taki syf wlewał za 50zł ... Dlatego nigdy samochodu z PL, bo albo syf j.w. wlany albo idea long life 30k tyś i więcej bez zmiany.
-
BMW szanuje! ale trace cierpliwosc POMOCY!
Rozumiem, że skoro odwiedziłeś mechaników, to zanim w akcie desperacji napisałeś na forum, to ty albo owi mechanicy podłączyli pod komputer to bmw ? I oczywiście nie sugerujesz się kontrolką ale sprawdzasz rzeczywisty poziom oleju?
-
E90 320D WBAVC31090PY60920 prośba o sprawdzenie
mikan odpowiedział(a) na megapol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez jaj to by musiał co tydzień robić bibę na tej osłonie, kładąc kamienne szklanki. Chodziło mi o szrot, jako miejsce gdzie się porysowała.
-
bmw e90 2.0 diesel bez dpfu busko zdrój
mikan odpowiedział(a) na cdnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej czego nie ma ... Bo jak na belgię to biedak straszny. Oczywiście próżno szukać zdjęć kierownicy i boku fotela. Dodatkowo, chyba spryskiwacze xenonów poszły na piwo/vódkę Raczej ich wcale nie powinno być, chyba że żyd handlarz kupił zderzak bez.
-
Moja Bestia e46 330d, Touring, M-Pakiet
A, i ma czarne koła. Looknij jak inne galerię wyglądają, gdzie jest dużo wpisów, stron. Nie tak to powinno wyglądać.
-
E90 320D WBAVC31090PY60920 prośba o sprawdzenie
mikan odpowiedział(a) na megapol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pierwszy rzut oka wygląda ok. Przebieg to w aso raczej. Mnie jedynie dziwi porysowana osłona w komorze silnika, ta z emblematem bmw, wygląda jakby nie raz do góry nogami gdzieś leżała, latała i się przewracała. Scenariusz i powody tego można sobie samemu dopowiedzieć. Kot mu raczej pod maskę nie wszedł i nie szukał pod osłoną myszy, rysy są typowe.
-
E91 320D WBAVU31010KZ10493
mikan odpowiedział(a) na Poklados temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiedna wersja z utytłanymi stołkami i odwróconą kierą. A vin sami rozkodowujemy.
-
E46 czarny sedan by michalll
Słabo z tymi kołami, choć pal licho koła jak te kołpaki. Druga sprawa, z boku widać, pomieszanie kolorystyki kierunków. Co do wspomnianej gały i jej wymiany, sugerowałem bo wytarta jest jakby ją używał producent papieru ściernego. Jeśli chodzi o podświetlenie to przemilczę. Coś czuje, że preferujesz tą ciemniejszą stronę mocy.
-
Moja Bestia e46 330d, Touring, M-Pakiet
No fajnie ... czarne z czarnymi nerkami i działają reflektory. Coś więcej ... ?
-
Kilka pytań odnośnie mojego BMW
Wszędzie o tych klapkach trąbią, motor, auto świat, internet itd Przejrzyj sobie na forum tematy o klapkach, o urwanych kkapkach.
-
wycena FElg M-power
Tyle co za aluminium na złomie ;)
-
E46 czarny sedan by michalll
Sport size pełna skóra. Po co robić coś z czegoś czym nie jest i nie będzie. Moje zdanie znasz.
-
E46 czarny sedan by michalll
Również wielu nie przeszkadza przód od polifta w e46 z 99r. Wrzuciłeś do galerii to oceniamy. Pamiętaj, że źle dobraną felą, profilem opony i zbyt wysokim zawieszeniem, można zwieśniaczyć każdy samochód, choćby fele były nie wiadomo jakie. Nie każde sportowe fotele to mPak, poprostu sport size. Zapraszam go galerii poloneza, może zrozumiesz o co mi chodzi.
-
E46 czarny sedan by michalll
Gleba, koło, kierat, fotele, coś z tymi reflektorami i porządek czy wszystko przód tył białe czy pomarańcz - uważam, że do czarnego pomarańcz. No i jeszcze gała niska.
-
[E46 320d] WBAAS71000FY49111
mikan odpowiedział(a) na bobeq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz to mam zagadkę ... ale, sam mam taką tapicerkę u siebie, tyle że w sportsize-ie i uważam, jak i wiele osób, że to nie jest skóra. Choć ktoś kiedyś napisał, że jak jest skóra to musi być to w vin-ie zaznaczone, nie wiem już, moim zdaniem nie jest.
-
[E46 320d] WBAAS71000FY49111
mikan odpowiedział(a) na bobeq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpójrz choćby na 2 - 3 szwajcarki e46, to zobaczysz czego brakuje. Tutaj na pewno xenonów, skóra to nie skóra a skaj. Nie widać boczka fotela i boku kiery.
-
e46 320d tłumik
A`la m3 wejdzie, jakieś tuningowe, od m3 nie bo wnęka na koło przeszkadza.