Treść opublikowana przez Sajgon_83
-
318tds silnik powoli się nagrzewa
Dokładnie tak termostat miałem dokładnie to samo nowy termostat i pięknie się nagrzewa
-
318tds - problem z zegarami
Jeżeli chodzi o test liczników to ja robię troszkę inaczej niż przedmówca ja przytrzymuję kasowanie przebiegu i wtedy kluczyk na pozycją zapłonu (nie rozruch :D )i zawsze tak działa
-
E36 318Tds Turbina
Potwierdzam opinię poprzedników lepiej zmienić oprogramowanie niż turbinę tylko jak to wpłynie na trwałość tego właśnie nie wiadomo a parę kucy by się przydało :twisted:
-
zbiornik paliwa 318TDS i 318i
Prawdopodobnie jest tak jak myślałeś czyli ciśnienie pompy jest zbyt niskie i dlatego się nie wkręca co do zbiornika to prawdopodobnie jest bardzo podobny lub identyczny a w e36 jak się nie mylę to są 2 zbiorniki połączone pompą wyrównawczą czy czymś podobnym
-
318tds nie chce odpalić, czy to może być akumulator?
No to kolego strzeliłeś gola przewody WN to nie ten motorek to nie benzynka :shock: no ale nic człowiek całe życie się uczy po wypowiedziach obstawiam akumulator i nie polecam odpalania na popych to nie maluch :P
-
318tds dymi na siwo/niebiesko na zimnym silnku
Podobnie jak przedmówcy z objawów obstawiam turbo jeżeli uszczelki są ok
-
318 TDS - proszę o opinię
ha ha dobrze powiedziane a tak jak już pisałem wyżej autko nie powala osiągami ale naprawdę potrafi pozytywnie zaskoczyć na stacji zwłaszcza jak się jeździ z głową. Dziś byłem swoją na przeglądzie takim dla swoich potrzeb i zawieszenie ok tylko 2 tulejki do wymiany jak na prawie 2 lata użytkowania to i tak dobrze, ale koszt jest do przyjęcia 2 firmy TRW to 60 pln.zawieszenie i tak jest bardzo cierpliwe jak na nasze drogi także kolego jak chcesz kupić to śmiało tylko dobrze pooglądaj i nie kupuj "okazji" takich jak 95rok a cena 6000 czy 7000 na dzień dobry zaoszczędzisz a potem dołożysz z nawiązką. Wiem co mówię bo właśnie w sobotę zrobiłem rozeznanie po komisach i ogłoszeniach, gdy szukałem autka dla kolegi. Powiem nawet że już mi przeszło sprzedawanie mojej bo miałem swoją na sprzedaż, ale po tych szrotach cieszę się że mam dobry zadbany egzemplarz. Sprawdź to co pisałem wcześniej i jak będzie tak jak pisałem wszystkie objawy to silnik jest OK zawieszenie jest cierpliwe a co do blachy to ogniska korozji trzeba szukać nadkola tył i tylna klapa tam najczęściej się pojawia.
-
318 tds - wysokie spalanie, niska moc
Witam podpinam się do reszty większość problemów związanych z mocą w tych motorkach spowodowany jest rozszczelnieniem układu a co do osiągów to faktycznie nie powalają ale tragedii nie ma mój "traktorek" trzyma wszystkie parametry jak fabryczny a sprawdzałem na różne sposoby łącznie z v-max mierzony na GPS i naprawdę da się pojechać więcej jak 150 czy 160 bez najmniejszego problemu
-
318tds Które kontrolki pod zegarami podświetla test zegarów?
Kolego powiem tak jak nie wymieniłeś czujnika to ABS nie będzie działał a kontrolka prawdopodobnie nie dział bo spaliła się żarówka po wymianie czujnika ABS powinien wrócić zostanie jeszcze błąd w sterowniku ale można z tym jeździć.
-
328i auto nie chce odpalić (nawet na popych)
Napisz kolego dokładniej o zabezpieczeniach jakie masz w autku i nie odpalaj na popych bo możesz sobie tylko zaszkodzić to nie polonez :D
-
318 TDS - proszę o opinię
Jak kupować diesla w budzie e36 to tylko 318tds lub 325td odradzam 325tds lubią się przegrzewać i ogólnie silnik bardzo delikatny na ostrzejsze potraktowanie. Silnik nie powala na kolan jeżeli chodzi o osiągi dotyczące przyspieszenia ale tragedii nie ma, spalanie przynajmniej w moim pokrywają się z danymi fabrycznymi 4,3-4,4L (orlen verva) na 100 przy prędkości do 90-100km/h na trasie powyżej tej prędkości nawet przy wygłupach nigdy mi nie przekroczyło 6L. Przy jeździe po mieście górna granica 8L ale to już przy pełnej swobodzie jak spokojnie się jeździ to nawet do poniżej 7L. Co do awaryjności to po 1,5 roku użytkowania kiepsko mi się wypowiedzieć bo ich nie było no nie licząc wymiany olejów i filtrów, ale to normalna sprawa. Przy zakupie warto spróbować jak pali na gorącym silniku, powinien palić od "strzała" rozgrzany silnik nie powinien też praktycznie dymić poza raptownym dodaniem gazu to normalne ale tylko przez chwilkę. Trzeba też sprawdzić czy zawór EGR jak dobrze pamiętam się nazywa taki odpowiednik silnika krokowego w benzynie. To jest akurat proste wystarczy przy minimalnej prędkości 2km/h włożyć 2 lub nawet 3 bieg i zobaczyć czy autko samo przyspiesza do wyrównania obrotów z dolnego zakresu czyli około 700 obrotów mam nadziej, że pomogłem