Treść opublikowana przez kazikson
-
E90 325I poliuretany
Chodzą mi po głowie poliuretany, ale mam trochę obaw. Wymieniać wszystkie, czy tylko niektóre, ale które? Może ktoś, kto użytkuje auto z poliuretanami zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami w tym temacie. Opierając się na opiniach znalezionych w necie należałoby spodziewać lepszego prowadzenia i większej trwałości, ale czy na pewno? Podzielcie się proszę swoimi opiniami na temat poprawy lub pogorszenia się zachowania E90 po wymianie tulei gumowo metalowych na poliuretany.
-
Piszczący wentylator nawiewu - skręcanie, hamowanie itp.
Tak będzie najlepiej.[[ ][][/url]
-
Piszczący wentylator nawiewu - skręcanie, hamowanie itp.
Jasne, że najlepiej wymienić, ja ponad rok temu posmarowałem olejem silnikowym i do tej pory spokój.
-
Łożysko - przednia oś
Miałem podobnie, wymieniłem piastę z łożyskiem. Sama wymiana banalnie prosta.
-
e92 325i kontrolki abs auto na podnośniku
Sprawdź które koło powoduje błąd abs, jeśli tylne, to na 99% winna jest koronka na półosi. Pod koronkami tworzy się rdza, która odkształca koronkę, aż do pęknięcia. U siebie wymieniłem obydwie. Czujniki były przytarte od zniekształconych koronek, jednak nieuszkodzone, działają do dziś. Wymiana koronek na półosiach jest łatwa, poradzi sobie każdy.
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
E90 325i automat. Michelin Alpin 6 - 225/45/17, tak dobrze ten zestaw współgra, że z przyjemnością jeżdżę z wyłączonymi systemami trakcji.
-
Program INPA
Mam ten kabel, z inpą działa bardzo dobrze. Inpę musisz znaleźć w necie.
-
Źle domykające się drzwi pasażera
Jest, regulacja zaczepu zamka.
-
Gniazdo zapalniczki w wersji dla niepalących
W tylnej konsoli, czyli tej dla pasażerów.
-
Gniazdo zapalniczki w wersji dla niepalących
Sprawdź w tylnej konsoli, ja też mam wersję dla nie palących i trzy gniazda zapalniczki, jedno w podłokietniku i dwa w tylnej konsoli.
-
Świecące ringi po otwarciu drzwi - jak?
Jest taka opcja w Carly for BMW.
-
Dywaniki materiałowe do E90
Ja mam gumowe z rzepami.
-
problem po wymianie klockow hamulcowych E90 330i tylna oś
Tarcza w tym miejscu jest bardziej zdarta, bez paniki, jeszcze kilkadziesiąt hamowań i się ułoży. Tylne klocki dłużej się docierają, bo tylne hamulce pracują mniej intensywnie.
-
Radio 2 din do E90
Mam takie urządzenie w swoim samochodzie. Montaż bardzo prosty, jest sporo instrukcji w necie.
-
Tarcze hamulcowe - niekończący się problem
Udało mi się rozwiązać problem trzęsienia przy hamowaniu. Objawy podobne jak u kolegów, leczenie też podobne, tzn wymiana tarcz, sprawdzanie luzów, geometrii, bez rezultatów. U mnie winowajcą było łożysko w przednim prawym kole, nie wykazywało żadnych luzów, tylko było głośne w lewych zakrętach, po wymianie ustały jakiekolwiek problemy z hamowaniem.
-
[e90] piszczacy nawiew
- [e90] piszczacy nawiew
Jest tylko jeden wentylator, doraźnie można, po zdemontowaniu filtra kabinowego, wpuścić kroplę oleju silnikowego na oś wirnika. W moim przypadku pomogło, a zrobiłem to w zeszłą zimę.- E90 325i 2005r problem z czujnikiem poziomu oleju.
Polecam aplikację Carly for BMW. Jest tam zakładka- oil level sensor, która w czasie rzeczywistym pokazuje poziom oleju. Nie ma znaczenia temperatura silnika. Każde hamowanie, przyspieszanie czy zmiana kierunku powoduje zmianę wartości w aplikacji.- E92 325i. Problem z weryfikacją usterki odmy i termostatu
Mój N52 B25 też się nie dogrzewał, 80 stopni (płynu) to było maks co mogłem osiągnąć. Wymieniłem termostat i płyn, teraz osiągnięcie 100 stopni temperatury płynu nie jest żadnym problemem, obojętne jaka temperatura zewnętrzna i czy to miasto czy trasa. Co do nieszczelności układu, jak najszybciej usunąć.- E92 335i test pompy wody
https://www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/BMW-3-Series-E90/WATER-Draining_Filling_Cooling_System/WATER-Draining_Filling_Cooling_System.htm- Awaria i Wymiana Mostu - oplaca sie regenerowac ?
Nie regenerowałbym mostu.. bo niby co tam regenerować? Jeśli ktoś ma most w bardzo dobrym lub dobrym stanie to niech da Ci gwarancję na piśmie na 50 tys. km, zalej odpowiedni olej i WŁALA. Jezdziles bez oleju, tam nie ma co regenerowac, złom. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- wibracje , rezonans kierownicy
Buczenie może wskazywać na uszkodzone łożysko. Podnieś przód i sprawdź luzy w płaszczyźnie pionowej, tzn trzymając koło u góry i dołu, naprzemiennie szarpiąc. Duże luzy mogą powodować wibracje, a na pewno buczenie.- nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
1 GB RAM Memory 16 GB Internal Storage Słabo. Ale wygląda dobrze.- Spryskiwacz reflektora
Można skleić. Przy niestarannym montażu urwałem jeden z dwóch uchwytów zaślepki, zastosowałem do klejenia jakiś dwuskładnikowy klej i trzyma już prawie rok.- Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
No nareszcie normalny silnik, N52 B25, ten sam rocznik, sedan, przebieg o połowę mniejszy- spalanie prawie identyczne. - [e90] piszczacy nawiew
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.