Treść opublikowana przez gregorbmw
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Shadow line w 520d to rzadkość. Według mnie przy M Pakiecie musi być Shadow line, koleś kiedyś w swojej oklejał w jakiejś firmie ramki na czarny mat, tym razem znalazł już shadow line. :) pozdro
-
[E39] Nie składa się prawe lusterko.
Zgadzam się,używać jak najwięcej. Ja niestety mam ten sam problem z prawym lusterkiem. Poprostu zacięło się i koniec. Próbowałem rozkręcić ale nie mogłem dojść do głównego mechanizmu. Nie wiem czy jest to w ogóle możliwe.
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Wstaw fotki, zobaczymy efekt końcowy. Masz shadow line?
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Lampy zostają na miejscu i nie jest konieczne ich wykręcenie. Chyba nie masz weny żeby wykręcić nadkola i ściągnąć zderzak
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Tak, wtyczki musisz zmienić.
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Trzymanie przedniego zderzaka jest za nadkolami przy błotniku i u góry na przednim pasie. Poczekaj kilka dni bo będę robił kolejną E60 po lifcie i dokładnie Ci opiszę wraz z fotkami :)
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Zdemontuj nadkole i będziesz miał tam śrubki lub śrubkę mocowania zderzaka. Robiłem taką przeróbkę jakieś 5 miesiecy temu. Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale widzę że wiesz wiecej jakby moglo się wydawać w pierwszym poście tak więc sobie poradzisz. Co do belki przedniego zderzaka to pasuje także oryginalna czyli standard. Dodam,że auto było również po liftingu. Komplet został zakupiony BMW Niemcy 50 pozycji.
-
zmiana oleju z 5-40 na 10-40?
Dobre :) Ja bym jemu poradził zmienić jeszcze fach, raczej koło mechanika to on nawet nie stał.
-
Demontaż przedniego zderzaka po lifcie LCI
Masz kompletny M Pakiet łącznie z wlotem powietrza do intercoolera i mocowaniami tylnego zderzaka? Jeżeli nie masz nadkoli do zderzaka M to musisz je przerobić. Oryginalne są za szerokie na dole. Troche musisz kombinować. Jeżeli znasz się troche to powinieneś dać radę z wszystkim. Pozdro
-
Jakie to felgi ?
Jeżeli mają et20 to bym się nie zastanawiał tylko brał. Fajnie, że mają dwie szerokości i do tego dość spore
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
heheh tak, tak .. Nie proponuje jemu tego robić, ale jak nie ma nowego to niech kombinuje. Takie rozwiazanie jest dobre w kadecie ale jak ktoś lubi.. :)
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Jak czujnik jest dobry to możesz nawet to manualnie zrobić. Poszukaj troche, ewentualnie mostek na czujniku :)))
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Topasblau metallic. Podoba mnie się też imolarot ale jest ich bardzo mało. Pozdro
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Styling 32 (czarne połysk) przy kolorze Topasblau. Według mnie idealnie pasuje zwłaszcza, że mam Shadow line na wysoki połysk i tak samo zrobiłem felgi http://img268.imageshack.us/img268/3069/cimg4321v.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img51.imageshack.us/img51/1599/cimg4319s.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
Powietrze w układzie paliwowym 530d
Dzięki za podpowiedz,też myślałem o pompie. Wykręciłem ją i jest zepsuta :/ Pozdrawiam
-
Pytanie do obytych ze sportowym zawieszeniem...
Ustawiłeś zbieżność i kąt po wymianie?
-
Powietrze w układzie paliwowym 530d
Na pewno? to przez nią ciągnie powietrze?
-
Powietrze w układzie paliwowym 530d
Witam. Szukałem już chyba wszędzie odpowiedzi związanej z moim problemem i nigdzie nic nie znalazłem. Może ktoś już spotkał z takim czymś.. Od pewnego czasu zauważyłem , że coraz gorzej odpala mi auto, nie ma znaczenia czy jest ciepłe czy zimne. Czasami zapala się kontrolka DDE i auto przechodzi w tryb awaryjny. Zauważyłem , że przy wyjściu z filtra do pompy leci paliwo z powietrzem i nie wiem skąd się tam bierze. Wymieniłem filtr paliwa, pompka pod progowa też normalnie działa.Jeżeli wskazówka paliwa spada poniżej 15 L to zaczynają się takie cyrki, powyżej jest ok. Prosze o jakieś wskazówki. Dzięki
-
wyciek z pompy wody w e39 530d
U mnie też nie było uszczeli bo miałem oryginał. Jak kupiłem inną to już była uszczelka w zestawie z pompą.
-
[F10] Pytanie na temat wydechu
Fajny tuning przy nowym aucie :) Proponuję jeszcze siatkę w zderzak zamiast kratek :) Podrzuć koledze taki pomysł :)
-
320d Nie działa centralny zamek z pilota
Jka zamykasz od środka to działa centralny?
-
e39 525 tds nie działa nawiew
Żaden bezpiecznik. Jeżyk padł. Znajdziesz go po stronie pasażera, za schowkiem na lewo ( czyli po środku auta).
-
e39 525 tds nie działa nawiew
Na 1000% jeżyk padł (rezystor dmuchawy) jak nie chcesz kupić nowego to poszukaj postu jak możesz sam to naprawić.
-
Przycisk DSC czyli wyłączenie ADB i kontrolę trakcji
Możesz włączać i wyłączać kiedy tylko zechcesz. W nowszych modelach jest DTC , którę można całkowicie wyłączyć poprzez trzymanie przycisku kilka sekund. DSC nie wyłączysz całkowicie.
-
[e60] co wymienić od razu po zakupie?
Szkoda, że nie napisałeś jaki to rocznik . Na dzień dobry musisz sprawdzić kolektor ssący. Klapeczki urwą się i jest po silniku. Co tam Ci świeci na kompie?