Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy w walce o odszkodowanie z OC sprawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

ok miesiaca temu ktos wjechal mi w tyl mojego touringa E39 530d.

Sprawa byla jasna, spisalismy protokół.

Ogolnie fakt jest taki ze widoczne mam uszkodzonr dwa z czterech czujnikow parktronic, zderzak jest porysowany, z jednej strony pojawila sie jakas wypukłosc (tak jakby jakas śruba spod spodu wyszla ale nie przebila zderzaka), z drugiej strony na dole zderzak jest zalamany i ogolnie jest tak wgnieciony w auto, ze przy prawym nadkolu jego czesc wystaje o okolo 12mm poza obreb nadkola. Klapa bagaznika jest wgnieciona i porysowana od znaczka na atrapie chlodnicu sprawcy, czyli uderzenie akurat tam gdzie na klapie jest wypukle zalamanie.

Przyjechal juz facet z ubezpieczalni sprawcy (Ergo Hestia), zrobil co miał zrobic i pojechal.

przyslal mi wycene na 1616zl.

jak czytałem to co dostalem na maila to okazuje sie ze ze wzgledu na to ze moje auto ma 16lat wyliczyli mi jakies nowe czesci ale nie oryginalne.

 

Czy jest ktos kto loze mi pomóc w walce o uczciwe odszkodowanie?? Dla mnie to pierwsza tego typu sprawa, nie wiem co mam im odpisac.

 

Obecnie jeszcze przez tydzien jestem w trasie wiec pozostaje mi jedynie telefon do pisania i buszowania po forum wiec prosze o wyrozumiałość na pisownie oraz na to ze ciezko jest mi z pozycji telefonu cos zamiescic poza opisem.

postaram soe jeszcze wkleic to co oni mi wyslali z ubezpieczalni oraz zdjecia zderzaka i klapy zeby bylo wiadomo co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

możne jest ktoś wprawiony, kto pomoże mi napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela?

Mam wszystkie dokumenty, wynika z nich ze oddali mi kasę za naprawę auta na częściach zamiennych.

Jest jakaś podstawa prawna która reguluje to? możne ktoś z was miał podobny przypadek i pomoże mi to napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.