Skocz do zawartości

sfinks311

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sfinks311

  1. Jeśli temat aktualny dam Tobie kontakt do kogoś z kogo ja korzystam .Pisz PW
  2. O Jezu.....następny do wyjaśnienia bez pojęcia.Daje się brief,dowód rejestracyjny w oryginale z kraju pochodzenia i tłumaczenia .To mało do ustalenia właściciela ?????Czytać potrafisz ??? Oczywiście ,że możesz wołać faktury do wglądu ale handlarz musi wtedy pokazać za ile kupił a to już jest ciężki temat.Osobiście uważam ,że autor źle zrozumiał kobietę z leasingu i tyle. Osobiście na kilkadziesiąt kupionych aut nigdy nie wołałem faktury/umowy z kraju pochodzenia do wglądu a jak coś mi nie pasowało papierowo odpuszczalem auto i teorii spiskowych nie robiłem
  3. Będzie reset robić cały czas i język przestawia się.Jeśli to Tobie nie przeszkadza to mnie tym bardziej.Kodowanie to już chyba nie Twój konik.Trzeba mieć kabel ,program i kompa...i instrukcję ,która pewnie jest na forum
  4. Pewnie uwalona już kompletnie.Zapytaj dziqska to może coś podpowie
  5. sfinks311 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    W TM mam jak chcesz
  6. Pomyliło się kobiecie albo Tobie.Ona chce fakturę zakupową tego drugiego kupującego a leasing jest trzecim kupujacym.Te fakturę musisz mieć w oryginale do rejestracji i musi być potem zwrócona temu drugiemu kypujacemu ,bo to oryginał.Zagranicznej nikt nie woła.Ani leasing ani wydział komunikacji
  7. To urządzenie jest umiejscowione w schowku,bo musisz mieć gdzie usb podłączyć .Mikrofon możesz wykorzystać .Sterowanie jest pełne.Trzeba dokodowac w systemie zmieniarke i ważna rzecz:to urządzenie musi być podłączone pod stałe zasilanie np.ze skrzynki bezpiecznikow.
  8. MK2 viewtopic.php?f=91&t=20119
  9. Nie jestem pewien ale w tym roczniku to nie działało w standardzie.Jeśli w ogóle działało:):) Trzeba pewnie zakodowac przez kompa o ile moduł komfortu pozwoli.Zapytaj dziqska
  10. I pytaj o to sprzedawcę .To proste.Skąd mamy wiedzieć :):)
  11. To są praktycznie takie same urządzenia.W dziale zrób to sam jest o tym tyle ,że szok
  12. Kiedyś tutaj dorabiałem http://www.szafron.pl/strona/kontakt
  13. Klapa będzie bardzo ciężko a szyby wszędzie dorobić można przecież .
  14. Wszystko będzie chodzić.To jeden z najpopularniejszych emulatorow
  15. Mi zdarzyło się mieć styczność z autami z GK.Właściwie to moi klienci kupowali auta a ja załatwilem finansowanie i były to różne marki aut.Ceny faktycznie wyższe jednak każde z tych aut było zgodne z opisem i sprzedawcy mieli kompletne info.Moje odczucia pozytywne choć to było tylko kilka transakcji
  16. No pewnie masz rację tylko w takim razie skąd potem biorą się takie cudaki powypadkowe w sieci ? Z tym wahaczem przesadziłeś choć jeśli była duża szkoda to warto foto zrobić :-:) Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać.Każdy ma swoje zasady i tyle
  17. Ale co to za tłumaczenie ,że w ogłoszeniu nie ma że bezwypadkowy a przez telefon ze wypadkowy??Bez jaj....to dziecinada.Jeśli chcesz handlować bez walków i oszustwa piszesz w ogłoszeniu ,że auto powypadkowe i tyle.Sam mam czasami auta klientów po wypadkach i Zawsze pisze o wypadku i baaarrrdzo długo sprzedaje ale awantury nie ma.Tłumaczenie kolegi w ogóle do mnie nie trafia .Firmujesz sobą coś co nie powinno mieć miejsca.A wystarczy głupia zmiana opisu auta .
  18. No nieźle kręci wałki.Grunt to jeszcze idiotów znaleźć na taki szmelc
  19. sfinks311 odpowiedział(a) na Beebsly temat w F20, F21
    Dokładnie.....pendrive pod tym nigdy nie zadziała
  20. Bo pisaliśmy nie raz i dwa że softu w necie dobrego do Mk3 nie znajdziesz.Coś słabo czytałeś :):)
  21. Super......a czytałeś ilu ma tutaj z tym problem ?I jak go rozwiązać?To nie forum komputerowe a i trochę własnej inwencji kiedy wszystko podane na tacy przydaje się
  22. Trzeba mieć tuner tv......

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.