Ok. Dzięki. Tylko chodzi o to że tacie się akurat spodobało to że wyświetla się logo bmw itp. Widział coś takiego na filmiku jakimś. Może jest jakaś opcja z czymś takim?
Witam. Chciałbym się spytać czy jest możliwość wgrania oryginalnej mapy do nawigacji z BMW. Jeśli ktoś coś o tym wie to byłbym wdzięczny za wypowiedzenie się w tej sprawie. Pozdrawiam.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.