Treść opublikowana przez AREK1056
-
Arek F22 m235i
diagosta nie jest w stanie odróżnić DP z katem od bez kata chyba że jest miłośnikiem tuningu. A analiza spalin w tym silniku benzynowy jest 10 razy czystrza od każdego diesla z dpf Więc się tym nie przejmuje. Byle moc była . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
Ok zostawię jak jest .Dzieki :D
-
Arek F22 m235i
ktoś mi powie jak zmienić tytuł bo dawno nie aktualne a nie potrafię tego zmienić :duh: Zmieniłem ale możesz wpisać co chcesz, wystarczy zmienić tytuł w pierwszym poście :) Dzięki jest ok .Ale dalej w postach jest stary opis . :D
-
Arek F22 m235i
high octan się wleje będzię miodzio :cool2:
-
Arek F22 m235i
Bez idę na maxa. :D
-
Arek F22 m235i
ktoś mi powie jak zmienić tytuł bo dawno nie aktualne a nie potrafię tego zmienić :duh:
-
Arek F22 m235i
Wreszcie doszło downpipe wagner
-
Arek F22 m235i
No i niestety spalanie wraca do normy 13,5 z ostatniego baku a komputer uparcie 9 l .Może się ustabilizuje. :duh:
-
Arek F22 m235i
No i kolejne opony się skończyły wracam do orginału michelin pilot super sport :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
Masz racje już rośnie ale po zatankowaniu pod korek też pokazał mało 11 l Co do powrotu do żywych też się cieszę. :D :D :D
-
Arek F22 m235i
Zdecydowanie, będę jechał na moda tylko muszę troche pojezdzić na nowym silniku i zachaczę o twoje miasto . To coś dziabnięm :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
-
Arek F22 m235i
Ja wcześnie j miałem średnie 13-14 l tera 9-10 l comp po zatankowaniu pokazał prawie 800 km do przejechania a ja mam bak 52 litry wcześniej max 600km.
-
Arek F22 m235i
Jestem w szoku odnośnie spalania nowego silnika ,pali ze 4 litry mniej średnio od poprzednika . Fakt przejechłem dopiero 500 km na nowym ale od razu czuje różnice. Nie wiem gdzie szukac fenomenu ale myślę że ja swój traktowałem od pierwszych kilometrów po prostu z buta. Poprzedni właściciel mógł go docierac ze 2000 tyś i dlatego mniej pali .Co wy myślicie o tym. :?:
-
Arek F22 m235i
Jak randall pisze wymiana silnika na ten sam to w miare prosta robota w moim przypadku ok 25 tyś ale wszystko zależy za ile kupisz silnik. wymiana na inny motor to temat rzeka i full kasy myślę że to sporadyczne przypadki. :D
-
Arek F22 m235i
Powrót w wielkim stylu nowy silnik jest genialny ,nie mogę się nacieszyć . Chłopaki zrobili dobrą robotę. Ide jeżdzić dalej korzystać z ostatnich suchych dni :D
-
Arek F22 m235i
Hej przeczytałem tego posta i jestem w szoku że tak trafnie to opisałeś co się mi stało na zlocie .Prorok czy co :mrgreen: :mrgreen:
-
430i GC dla no4
Ja mam ceramic pro koszt z korektą lakieru to 3000 bez korekty 2500 , robi robotę .
-
430i GC dla no4
Super furka Gratulacje. ja bym rozważył ceramikę mam ponad rok i jest rewelacja myję tylko bezdotykowo
-
Arek F22 m235i
Ciekawe. :cool2: :cool2: :cool2:
-
Arek F22 m235i
Witam na wtorek jestem umówiony w BMW KLIMAT w katowicach jak autko będzie na 100 % sprawne to wpadną mody 1. downpipe 2. coś z wydechu końcowego co polecacie żeby fajnie buczało 3 .opony federale się już zużyły ,więc co polecacie z miękiej opony żeby ładnie trzymała.
-
Arek F22 m235i
Pacjent wrócił po wielu tygodniach do żywych przeszczep się udał , ale serce bije ale nie domaga mianowicie wyskakuje błąd z czujnika położenia wałka rozrządu i wzniosu vanos kody to 160001 oraz 120408 jakaś diagnoza co z tym zrobić się da czy to coś poważnego . :?: :?: :?:
-
Spalanie F20 / F21
U mnie górna granica nie istnieje ale tylko na torze przy cywilnej jezdzie powyzej 200 kmh to jakieś 22 litry na setę. Ale też 6 cylindrów i moc trochę wyższa.
-
Spalanie F20 / F21
Ładne spalanie bez szaleństw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sporo jak na 4 cylindry .
-
F30 LCI 330i M Sport Black Sapphire Metallic
Fajna furka koła na żywo pewnie sto razy lepsze .Wiem z doświadczenia że zdjęcie nie oddaje charakteru samochodu .pozdrawiam :D
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Miałem 318 d 143 konie po czipie 180 koni i 380 nm wtedy myślałem że mam rakietę ,w trójce 40 koni jest bardzo odczuwalne . :cool2: