Treść opublikowana przez AREK1056
-
Pierwsze oficjalne fotki BMW M2 LCI
Nie widzę różnic. wyłapał ktoś coś.
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
Też się dziwię bo dla mnie 8ZF rewelacja jedna z lepszych skrzyń na rynku ,nie jechałem DKG ale nie sądzę zeby była dużo lepsza może trwalsza. :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
bez problemu nawet więcej
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
Pewnie tak będzie :D
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
Powiem tak jazda bmw jest przyjemna do bólu ale fakt w markach premium jest jedną ze słabszych pod względem jakości nawet 7er jest słaba w porównaniu do S klass . Bmw zawsze będzie się kojarzyć z dobrze prowadzącymi się samochodami ale nie z jakością. A nawiązując do seri 2 i 3 niewiem gdzie jest ten przeskok w jakości średnio w jednym i drugim . Wygląd ok ale w podstawie 3 jest tak samo słaba jak i 2
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
Ostra dyskusja Ja osobiście podziwiam wygląd M2 , bo wygląda lepiej od M235i ale faktycznie trochę jestem zawiedziony małą mocą M2 . Ale zdaję sobie sprawę z tego że M2 z mocą ponad 400 koni zagroziło by M4 . Jeśli cho :mrgreen: dzi o radość z jazdy to jeśli jest lepiej jak w M235i a pewnie tak jest .To pomijając wykończenie jak w compact auto jest genialne . Takie kilka zdań ode mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
Piekie napisane
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Myślę że ostateczną trasę obgadamy wspólnie jak będziemy mieli komplet jak wspomniał organizator czas ucieka . Kto chętny wpisywać się . :D :D :D Ps Po co drzewo do lasu brać :mrgreen:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne
Arek, te 1400 to i tak dużo mniej Cię wyjdzie niż łącznie zlot zeszłoroczny. Patrząc na to jakie mają być atrakcje to raczej nie jest wygórowana cena. Ja w tym roku akurat nie mogę, ale do klubu się zamierzam zapisać. Tym bardziej, że nie ma otrzęsin:) Jak masz na myśli wymiane silnika to faktycznie najdroższy zlot w moim życiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Panowie trzeba dopiąć ten trip kto chętny to pisać . Bo potem będzie płacz że miejsc nie ma. Pozdrawiam :D :D :D
-
Arek F22 m235i
Panowie jest taki problem po wymianie silnika na inny samochód spala litr oleju na tysiąc kilometrów . Powszechnie wiadomo że te silniki biorą olej bo poprzedni silnik brał litr na 5000 kilometrów i w aso mówili że to norma , ale litr na tysiąc to już trochę przesada . Co robić myślicie że zmiana oleju na bardziej wyścigowy 10 w 60 coś pomoże ? A tak z innej beczki DownPipe już jest cooler Wagner też czekam tylko na termin ponownego strojenia , liczę na 430 koni i 600 nm
-
Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne
Miałem na myśli tych co ewentualnie zapiszą się w tym roku :D nawet nie da się pisać normalnie . Więc edytuję post nie wiem jak jest z wami z matematyką ale Ułęż było ponad 100 aut impreza była super . Teraz to tylko będziecie zrażać do siebie fanów bmw nie tędy droga . Ps jeśli dopłacaliście do czegoś wcześniej to z własnych pieniędzy? Nie idżcie tą drogą bo stracicie zaufanie wielu fanów . Ja osobiście jestem zawiedziony
-
Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne
No to wszystko jasne nie trzeba było tego w tamtym roku powiedzieć teraz to założe się że za 1400 zł to będzie zero chętnych ale pewnie tego chcieliście cena zaporowa więc nikt nie przyjedzie. Szkoda :mad2: :mad2: :mad2:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Fakt że dokładał. Ale za to jak dobrze się teraz mówi o zlotach Bmw . Organizacja ,zabawa super a After Party to już legendy :mrgreen:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
No ma się rozumieć :D
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
8. arek1056 -1 osoba
-
F22 m235i dołożenie tempomatu
Dzięki odezwę się
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
No faktycznie Wojtek też miał sytuacje na wodzie.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Ja się pytam po co ograniczenie prędkości na autostradzie skoro Niemcy nie mają a u nich wypadków jest mniej to znaczy że da się . Ale druga strona medalu jest taka że jak jest ograniczenie do 30 to niemiec jedzie 30 bo wie że czas stracony nadrobi na autostradzie :D
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
dokładnie tak jak piszesz.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Rivasi pojechałeś po bandzie z tym filmikiem tu ludzka głupota nie prędkość zabija . 50% wypadków z udziałem pieszych spowodowane jest przez nich samych nie raz byłem świadkiem jak głupia baba nie patrząc w lewo ani prawo, wtargnęła na drogę . To jest właśnie debilizm :duh:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Ja mam swoją teorię na temat przepisów drogowych , lubię szybką jazdę i przepisy interpretuję po swojemu .Ale z drugiej strony lubię swoję życie i je szanuję więc głupot nie robię. Reasumując dostosowuję prędkość do warunków na drodze , jak da się szybciej to jadę szybciej a jak nie to nie :mrgreen:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Ja do swojej kupiłem na wyrost wagnera najlepszego jaki był Smiga super a może wpadnie jakieś większe turbo to będzie jak znalazł
-
Bmw serii 2 lub 3
3.0 w serii 2 tylko benzyna diesel 2.0 Gazu nie polecam do bmw.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Jak miałem e90 prowadzenie super ale człowiek się starzeje teraz jeżdziłem f10 kolegi full wersją komfort bajka . Moja m235i taczka ale coś za coś