Treść opublikowana przez Balugass
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
po co ja sprzęglo z dwumasem wymieniałem jak można wtawić od m47n :cry2: :cry2: Moby to u Ciebie w aucie zawitało to zmodyfikowane sprzęglo?? :)
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
3.onyxboy 4. kalos - chyba będzie trzeba założyć 17 na ten wyjazd:> 5. balugass (chyba ze w tym terminie będę miał obrone mgr bo jeszcze nie ustalone :mrgreen: )
-
320d Zgasł w czasie jazdy nie odpala
yoshimura01 to ten węzyk gumowy ma iść aż do pompy w zbiorniku?? czy po drodze są jakieś plastikowe rurki by podłączyć??
-
bmwe46 320d
mariuszsz może za mało gazu dajesz :twisted: :twisted: :mrgreen: :?: :?:
-
Świece żarowe 320d
smar miedziany podobno reaguje z aluminium, wynikiem czego "amelinium"szybciej sie utlenia... tak gdziesz wyczytałem :idea: :idea: :)
-
podwiekszenie mocy 320d compact
EGR możesz odłączyć poprzez zaślepienie wężyka podcisnieniowego... IC sprawdzasz pod obiciążeniem (3bieg i gaz w podłoge) i słuchasz czy syczy, można też na postoju przegazować... czujnik cisnienia doładowania masz w kolektorze wystarczy wyjac i acetonem przemyć końcówkę jeżeli jest w oleju/nagarze... jak jesteś mechanikiem to sciagasz INPĘ i kupujesz kabelek i masz wszystko jak na dłoni... zapewne wiesz ze nowoczesnego diesla nie zdiagnozujesz w 100% na słuch/węch/smak... :mrgreen: a co do utraty mocy/zwiekszonego zużycia paliwa (chodz 6l to akceptowalny wynik) to mylisz sie kolego jest jeszcze kilka czynników które wpływają na zmianę tych wartości...
-
E46 alufelgi
jak masz 7j jak najbardziej 205 bedzie pasować :cool2:
-
E46 alufelgi
u mnie w galerii znajdziesz jak wyglada e46 na 17 z oponami 215/40/17... teraz mam założone 225/45/17 :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/germanski-oprawca-miota-nim-jak-szatan-i2581465123.html miotało i miotało tą beemką aż wymiotło na allego :mrgreen: :mrgreen:
-
320d - PROBLEM Z KONTROLA TRAKCJI
sprawdz inpą czy nie wywala błędu czujnika kąta obrotu czy jakoś tak :cool2: jest umiejscowiony pod siedzeniem kierowcy też miałem swojego czasu z nim problem :cool2: u mnie objawiało sie to włączaniem DSC podczas jazy (jechałem prosto a system "myślał" ze lece bokiem i chciał korygować tor jazdy) bardzo nieprzyjemne uczucie,....
-
E46 320d 150km 2litry złego paliwa - konsekwencje
jak chcesz spać spokojnie to dodaj http://allegro.pl/liqui-moly-diesel-schmier-additiv-smaruje-wtryski-i2575655592.html
-
330Ci - Sprzedaż Kupno BMW - ile doinwestowaliście w auto
w m47 chyba rzadko lecą turbiny... chyba vnt15 siedzi też w 1.9 tdi (AFN)?? dobrze pamiętam??
-
330Ci - Sprzedaż Kupno BMW - ile doinwestowaliście w auto
i żeby tak zostało :cool2:
-
330Ci - Sprzedaż Kupno BMW - ile doinwestowaliście w auto
uuu to w takim razie też mam dobrze doinwestowaną 320d bo wydałem ok 8 koła a nie poszedł mi (twu twu) jeszcze wał i pompa :cool2:
-
320d czerwona kontrolka oleju
tak koszt naprawy ok 700-1000zł :cool2: w podstawie filtra oleju jest zaworek zwrotny który sie zużywa i puszcza olej do miski :( trzeba kupować całą nową podstawę filtra z tego co kiedyś czytałem...
-
Brak mocy e46 m47 ? Proszę o pomoc !
yoshi jak zawsze czujny :cool2: sorki ze wprowadziłem w błąd ale wiadmomo o co chodziło :cool2:
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
To i ja sie wypowiem a co :) Wgrałem już troche map od TC do różnych aut... włoskich, niemieckich, koreańskich itp... jeżeli były jakieś problemy/wskazówki właściciela auta to TC poprawiał "od ręki" a ja w tym czasie przekazywałem info jak dbać o auto po zwiększeniu mocy... Zawsze na początku wysyłałem na pełną diagnostyke silnika (BMW sprawdzałem osobiscie)... dla kilku aut odmówiłem wgrania mapy bo były niesprawawne (klekoczący dwumas, korekcje wtrysków rozjechane na max) Wiadomo auto 10letnie swoje lata świetności ma już za sobą i osoba decydująca sie na zwiekszenie mocy musi być swiadoma ze coś może sie popsuć, szybciej zużyć po dodaniu kilku km@Nm... ja już zrobiłem swoją 320d po remapie ok 40tkm i nic absolutnie sie nie stało a dodam ze specjalnie przed chipem wymieniłem kompletne sprzęgło z dwmasem, elektrozaworki, wężyki podcisnienia oraz tarcze, klocki, płyn hamulcowy, olej i filtry by mieć pewność ze auto od strony mechanicznej bedzie na 100% sprawne... ale ja swoje auto traktuje jak członka rodziny :cool2: zwiekszenie mocy powierzyłem dla TC i jestem w 100% zadowolony :cool2: :cool2: :cool2:
-
Brak mocy e46 m47 ? Proszę o pomoc !
Nietypowy problem e46 m47 ? Proszę o pomoc ! trzeba zmienić tytuł na : Powszechny problem e46 m47 ? Proszę o pomoc ! przepływka z końcówką 527 wymaga adaptacji, wymień dodatkowo elektrozaworki Turbo i EGR i węzyki podcisnienia, przesmaruj sztange od westgate i masz spokój na kilka sezonów z brakiem mocy :cool2:
-
E46 320d co zrobic zeby ladnie gasl silnik ?
mam u siebie zamontowaną przepustnice z e60 od trandolfa :cool2: juz nie rzuca przy gaszeniu :cool2:
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
zapraszam na Mazury :cool2: hehe a tak na serio dla mnie osobiscie pasuje : Toruń, Bydgoszcz :)
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
u mnie już 3 chłopaków mówiło ze poleci na hamownie ale jakoś im nie po drodze :) w Olsztynie podobno hamownia 150zł za chyba 1 pomiar wiec cena kosmiczna bo w Poznaniu Moby wspominał ze chyba 60zł?? dobrze pamiętam??
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
ja jestem jak najbardziej za :cool2:
-
320d brak ogranicznika drzwi
dziś z racji święta zabrałem sie za ogranicznik drzwi i przyklejenie pianki w drzwiach (przepuszczała wode) jezeli ktoś ma dostęp do migomatu to nie ma co kupować używki ogranicznika :) jedno "heftnięcie" i drut który działa jako sprężyna w ograniczniku już nie wypadnie :cool2: :) drzwi otwierają sie jak trzeba :cool2:
-
Hipol do mostu e46
hipolu uzywam do smarowania łancucha w motorze a nie do dyfra w BMW :mrgreen: :mrgreen: wiesz jak wyglada hipol przy -20 stopniach??
-
320D Kopci na siwo na postoju
:shock: :shock: ja u siebie też blaszką zaślepiłem bo po odpięciu węzyka przepuszczał dalej spaliny... trzeba poszukać jakiejś zbrojonej blachy 1mm :mrgreen: