Treść opublikowana przez ogród-lca
-
[M52/M54] konsekwencje pękniętego przewodu odmy?
moim zdaniem nic nie powinno się uszkodzić co najwyżej może Ci pochlapać troche silnik. Problem byłby gdyby ten przewód był zatkany i nie było by odprowadzenia gazów ze skrzyni korbowej.
-
Sensor deszczu
panowie czy na prawdę nikt nie wie nic w tym temacie ? czaczęła się deszczowa pogoda i brak trybu przerywanego jest bardzo uciążliwy. A może ktoś wie ile kosztuje djagnoza usterki lub porada w ASO BMW np Wrocław ?
-
Trzaskanie - stuki w okolicach lewego słupka
A możesz kolego jaśniej napisać o które śruby i w którym miejscu chodzi ?
-
Trzaskanie - stuki w okolicach lewego słupka
Z przedniej maski dobre :) Kolego Spectakillah daj znać jak już uda Ci się zlokalizować i usunąć problem.
-
Trzaskanie - stuki w okolicach lewego słupka
Koledzy dołączam się do tematu mam to samo nie dawno kupiłem auto mam nie durzy przebieg, bo 160 ts, autko nie jeździło po Polskich drogach a tłucze w lewym słupku szlak mnie trafia w Audi takich czarów nie miałem na początku myślałem, że to pas się obija, ale jak jest zapięty to też tłucze , ale widzę, że to problem nie jednostkowy.
-
jakie opony na 18 calowe felgi
Dzięki :)
-
jakie opony na 18 calowe felgi
Ja u siebie mam identycznie przód 235/40 tył 265/35 jeździ sie nie najgorzej. Koledzy ponawiam pytanie chcę kupić stalowe felgi na zimę, 16 jakie ET muszą mieć żeby pasowały do e39 po lifcie.
-
W BME E39 JAKI SILNIK WYBRAć ???
Nie napisałeś kolego, do jakiej kwoty i jakie roczniki Cię interesują, jeśli ma być to 2.8 to wybór masz tylko przed Liftem jeśli już nie awaryjny 525TDS tylko CR to różnica cenowa jest znaczna. Ja nie dawno zakupiłem 3.0 D po Lifcie i jestem zadowolony z osiągów myślę, że jeździ lepiej jak 2.8 w benzynie a spalanie jest zadowalające.
-
Sensor deszczu
koledzy ponawiam pytanie czy jest mozliwośc przeprogramowania wycieraczek by na 1 biegu chodziły bez sensora deszczu bo przy niewielkich opadach jest to bardzo niewygodne gdy tryb przerywany nie działa. Jest też opcja zakupienia brakującego sensora i zamontowanie tylko jak i gdzie jest on podłączony ?
-
jakie opony na 18 calowe felgi
Ja chcę kupić sobie felgi stalowe 16 na zimę może ktoś podpowie jakie powinny mieć ET żeby podeszły do 530 po Lifcie.
-
Bezpieczniki
Ok dzięki już wszystko wiem :)
-
Sensor deszczu
A czy jest możliwość przeprogramowania wycieraczek żeby działały na biegu 1( przerywanym ) bez sensora tak jak w wersji , które go nie mają fabrycznie ?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Czy w moich okolicach jest ktoś kto mógłby mi pomóc wgrać polskie menu + lektora do MK4?
-
Bezpieczniki
Dzięki to już zawsze coś, chodziło mi tez o to gdzie są umieszczone bo pare znalazłem w tylnym blotniku, ale juz wyczytałem że są też w schowku :)
-
Bezpieczniki
Koledzy ma ktoś może rozpiskę bezpieczników, które i gdzie są bo słyszałem że w e39 są umieszczone w paru miejscach.
-
jakie opony na 18 calowe felgi
Ja mam z przodu 8 calową felgę a na niej opony 235/45 a z tyłu mam 10 cali i oponę 265/40, ale z doświadczenia z innych aut wiem, że na 235 oponie zawsze mi sie źle jeździło na 225 było Ok na 245 też a 235 to strasznie źle sie po nierównościach prowadziła i zastanawiam się teraz czy nie założyć 225 lub 245 na przód. Jeśli chodzi o to, co napisał tomek26 odnośnie komfortu na 18 bym sie nie zgodził wcześniej miałem audi A8, które oryginalnie było na 18 i przyznam, że obecnie posiadana e39 dużo lepszy daje komfort na 18 jak dużo większa audi A8 z tym, że A8 miałem obniżoną .
-
Czujniki parkowania - złe działanie
Czujniki mam wszystkie czyste myślę, że gdyby było coś z PDC to żaden by nie działał a skoro wszystkie cykają prócz jednego to wina musi być po stronie samego czujnika może to tylko przerwany kabelek, lub jakieś zabrudzenie, ale od, wewnątrz lecz tak jak pisałem nie ma do niego dojścia i będę musiał ściągnąć lub odsunąć trochę zderzak.
-
Czujniki parkowania - złe działanie
Czujniki mam wszystkie czyste myślę, że gdyby było coś z PDC to żaden by nie działał a skoro wszystkie cykają prócz jednego to wina musi być po stronie samego czujnika może to tylko przerwany kabelek, lub jakieś zabrudzenie, ale od, wewnątrz lecz tak jak pisałem nie ma do niego dojścia i będę musiał ściągnąć lub odsunąć trochę zderzak.
-
Czujniki parkowania - złe działanie
Czujniki mam wszystkie czyste myślę, że gdyby było coś z PDC to żaden by nie działał a skoro wszystkie cykają prócz jednego to wina musi być po stronie samego czujnika może to tylko przerwany kabelek, lub jakieś zabrudzenie, ale od, wewnątrz lecz tak jak pisałem nie ma do niego dojścia i będę musiał ściągnąć lub odsunąć trochę zderzak.
-
Czujniki parkowania - złe działanie
I jeszcze takie pytanie czy ktoś wie czy ten wewnętrzny czujnik jest z prostą czy z wygiętą wtyczką i czy wyciąga się na zewnątrz czy do wewnątrz ?
-
Sensor deszczu
A czym się różni szyba pod sensor od tej z wersji bez sensora ? Jak ten sensor jest podłączony czy przewód idzie gdzieś w podsufitce i wychodzi wtyczka przy szybie ? , czy jest sensor razem z przewodem ? i gdzie to jest wpięte z drugiej strony ? Muszę coś pokombinować z tym, bo jak dam wycieraczki na pierwszy krok, czyli na pracę przerywaną to raz sie ruszą i juz nie chodzą może to przez ten brak sensora ?
-
Czujniki parkowania - złe działanie
Dziś osłuchałem czujniki w swoim aucie i nie cyka mi tylny wewnętrzny od strony kierowcy próbowałem się do niego dostać od spodu ale nie da rady go wyciągnąć więc muszę zdemontować zderzak ma może ktoś schemat demontażu tylnego zderzaka w kombi ?
-
Sensor deszczu
Czujnik w e39 jest dokładnie na szybie przy lusterku wstecznym patrząc od przodu po jego lewej stronie tak jest u mojego kumpla ma taką e39 jak ja po lifcie, ale ona ma orginalna szybe a u mnie jest wymieniona.
-
Sensor deszczu
Mam takie pytanie w moim aucie nie działa ta opcja samowłączających się wycieraczek, ale nic dziwnego, bo na szybie nie mam czujnika pomyślałem, że po prostu nie mam w wyposażeniu tej opcji, ale przeglądając książkę serwisową na pierwszej stronie jest wklejone wyposażenie auta i tam jest wpisane, że sensor deszczu jest. Auto ma wymienioną szybę, bo jest nie oryginalna i przypuszczam, że ktoś po prostu dał D..... i go nie zamontował.
-
Czyszczenie skóry
Mój vin nr to : WBADP71040GS76335