Skocz do zawartości

aquarel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aquarel

  1. Witajcie prośba o oceną a najlepiej może ktoś już oglądał ten egzemplarz i wie coś ciekawego lub mniej ciekawego,dzięki :cool2: http://otomoto.pl/bmw-x5-sport-pakiet-org-full-indiwidu-C19144160.html
  2. Halo ludzie żyjecie :evil: Nikt nic nie napisze nawet tego że jest brzydsze hehe :cool2: dzieki
  3. Mógł zostać uszkodzony moduł komfortu ,ale nie dam głowy ,najlepiej żeby sprawdził to ktoś kto zna temat.Samemu już narozrabiałeś,więc może zostaw temat :nienie:
  4. Witajcie ,proszę was o opinię które modele są mniej awaryjne .Czy waszym zdaniem auta przed liftem są gorsze,a może odwrotnie ?Roczniki 2003 oraz 2004.Motor tylko 3.0d.Wygląd zewnętrzny zostawiamy ,interesują mnie tylko sprawy techniczne.Dzięki
  5. aquarel odpowiedział(a) na X5. temat w X5 (E53)
    I wszystko w sprawie dzięki kolego :cool2:
  6. aquarel odpowiedział(a) na Daoo temat w X5 (E53)
    Daoo jak sytuacja :?: opanowałeś temat :?: Kierowcabmw masz rację po co się cisnąć.Sam jestem ciekaw co za ch.j :D
  7. aquarel odpowiedział(a) na X5. temat w X5 (E53)
    Nie ma nikogo kto by podzielił się informacjami na jakich calach jeździ się w Polsce optymalnie :mad2:
  8. aquarel odpowiedział(a) na sznif temat w X5 (E53)
    jaki motor ? uzupełnij profil będzie łatwiej i szybciej
  9. aquarel odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    fajna maszynka kolorek spoko, kółeczka również :D no i w dobrych pieniadzach oby przebieg był prawdziwy ale przed kupnem warto podjechać do serwisu bmw i sprawdzić wsio 300 zł to nie wiele :cool2:
  10. Moc masz podniesioną więc turbina oraz wtryski są pierwszymi do oględzin.Skoro zaczął pracować nie równo to pewnie wtryskiwacz żywot zakończył 200tkm to punkt graniczny dla tych podzespołów.
  11. aquarel odpowiedział(a) na Bombel temat w X5 (E53)
    Sporo,pewnie jeździłeś nimi max 1 rok i pewno nic się nie działo w tym czasie .Mimo wszystko nie powinne zdychać napędy w takich autach i z takim przebiegiem .Mam artykuł pewnie już znany ,ale awarii jest więcej niż tego dobrego,szkoda :? http://autokult.pl/2011/02/25/awarie-i-problemy-bmw-x5-e53
  12. aquarel odpowiedział(a) na Bombel temat w X5 (E53)
    Ja zamierzam kupić x5 ,rozglądam się ,ale jak piszesz że takie dopadają je awarie to albo naprawdę lipa z nimi ,albo trafił ci się jakiś trefny egzemplarz.Tak czy siak chu..wo się dzieje,że takie coś siada .Chyba zostanę przy e65 :)
  13. aquarel odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    Spoko maszyna fajnie wyposażona można ja przełknąć ,ale kolor felg to już porażka takie moje zdanie :mad2:
  14. aquarel odpowiedział(a) na X5. temat w X5 (E53)
    Koledzy i ja się podpinam jakie najlepiej założyć koła do e53 19" czy 20" wiadomo że czym większe to szybciej zawiecha do wymiany .Jaki waszym zdaniem jest optymalny rozmiar na nasze ch...we drogi :?
  15. aquarel odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    Kolego darkowak napisałem do gościa wczoraj i odpisał mi podając nr vin WBAFB71050LV51760 z tej aukcji http://moto.allegro.pl/bmw-x5-3-0-d-2004-r-e53-i1619890541.html .Jestem trochę zdziwiony bo wcześniej nie dostałem,ale myślę że jest wszystko ok.Temat jest raczej pewny trzeba wsio obadać .Ogólnie auto fajnie wyposażone ,koła do zmiany ale na siłę można i na takich jeździć :D .Myslę że za 70 tys. odsprzeda ,albo i jeszcze zejdzie .Interesowałem się kiedyś tym autem.Mnie odpowiada :lol:
  16. aquarel odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    Dzwoniłem swego czasu do serwisu BMW i pytałem się modyfikacje to została mi zaproponowana opcja podciągnięcia mocy do 260km oraz 600nm i to max jakie było zalecane przez serwis dla silnika 218km ,koszt 3 tys.Nie wiem skąd taka moc 280 km ,chyba na własne żądanie ,ja osobiście bym nie kupił auta z tak podkręconym motorem .Koszt 6 tys zł. domyślam się że to razem z nową turbiną :lol: Wole fabryczną i zmodyfikować samemu jak przedmówca 250-max 260km ,o ile brakuje komuś mocy.Ja mam 18 punktów za prędkość i 8 już na żonę więc starcza mi 218km :D
  17. Jestem już po zabiegu ,wyjęcie przekładni zajmuje około 2h.Procedura odwrotna 3h łącznie z geometrią . Trzeba uważnie zdjąć przewody hydrauliczne z przekładni są zapinane na klik,przekręcamy w lewo szybka robotka zero kluczy tylko sprawna rączka :D . Warto mieć nową oliwę (servis :( ).Silniczek podwieszamy ,odkręcamy 6 śrub mocujących sanki (podporę silnika),poduszki silnika oraz łączniki stabilizatora.Przekładnie wyjmujemy przodem w kierunku do zderzaka.Wykręcamy tylko same drążki kierownicze !!!!. Przekładnia malina nic nie puka nic nie stuka zrobiona profesjonalnie koszt 350zł. :cool2:. Regenerację robiłem w Białymstoku u sprawdzonego szpeca.Czas roboty 4h. Dowiedziałem się tylko że to już ostatnie podejście do tej przekładni,robi się je tylko 1 raz :cry: . Potem już trzeba szukać drugiej :?
  18. aquarel odpowiedział(a) na darkowak temat w X5 (E53)
    Na pewno fotele muszą być komforty są mega wygodne i najlepiej łamane.Zdało by się żeby były podgrzewane,dużo egzemplarzy nie ma grzania,ale za taka kasę na pewno znajdziesz .Kierowniczka fajnie jak by była 3-ramienna no i podgrzewana (piękna sprawa zimą).Myślę że przebiegi są dość realne na te roczniki i raczej nie będzie przekrętu :D .Ważny jest również wygląd np.z pierwszego linku maszyna ma beznadziejne felgi które nie pasują do całości,podobnie z 3-go linku aczkolwiek środek już mi odpowiada tylko że te auto sprzedaje się strasznie długo kiedyś prosiłem właściciela o vin to się nie doczekałem :? ,Więcej to wiadomo warto podjechać pod kompa się podpiąć zczytać ewentualne błędy ,wyciągnąć wnioski,przejechać się .Auto musi się spodobać i tyle :D .Daj znać czy coś namierzyłeś ciekawego.
  19. Maglownica często jest powodem pukania.Ja mam podobny problem będę wyciągał przekładnie i wiozę do kalibracji luzu na listwie .Jest to do zrobienia o ile jest jeszcze co ratować z tej przekładni.U mnie pukanie wylazło po zimie więc jest nadzieja :? .Może wie ktoś czy jest dużo roboty żeby ja wydobyć ? Mile widziany krótki opis :)
  20. dzięki kolego :)
  21. Witajcie ,mam problem z przyciskiem zamykania drzwi od wewnątrz coś go blokuje i przycina .Drzwi zamykają i otwierają się poprawnie.Doradźcie jak zdjąć tapicerką (boczek drzwi) od kierowcy żeby nic nie uszkodzić ,dzięki.
  22. Czym to zczytałeś ?
  23. aquarel odpowiedział(a) na koper86 temat w E65, E66, E67
    W e65 jest tak że info o zużyciu klocków pojawia się nadzwyczaj szybko ,a to ze względu na głupie usytuowanie czujnika względem zużycia klocków .Czujnik informuje o zużyciu a kloca zostaje jeszcze grubo na którym można jeszcze zrobić dużo km .Wymiana czujnika nic nie da bo po kilku obrotach masz znowu starty czujnik ,więc trza go zmostkować .Oczywiście należy pamiętać że klocki powinne być pod stałym nadzorem. :cool2:
  24. aquarel odpowiedział(a) na aquarel temat w X5 (E53)
    Dzięki za wypowiedzi ,maszyna ponoć sprzedana,oby ten ktoś był szczęśliwym nabywcą :cool2:
  25. aquarel opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Witajcie , powiedzcie coś na temat tego auta ,może ktoś przypadkiem oglądał ten pojazd i wie coś na jego temat. Liczy się każdy ważny szczegół. Właściciel mówi że przebieg jest oryginalny ale ma wytarty boczek fotela którego nie ma na zdjęciu jak twierdzi od wsiadania, czy to możliwe ???? :shock: http://moto.allegro.pl/bmw-x5-sport-pakiet-diesel-i1491513830.html

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.