Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Podsufitka E91 preLCI
proszę o informację w jaki sposób zdemontować osłony słupka A [te przy szybie czołowej". trzeba coś odkręcać czy są na wcisk? Kolega pod zaślepką Airbag masz jedną śrubeczkę reszta na wcisk.
-
prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
Da się to zakodować NCS-em, kolega w E46 tak ma :duh:
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
Kolego ja ci wymienię za trzy stówki+miska+olej+tulejka wtyku elektrycznego to całkowity koszt 1000 zeta :D Ostatnio robiłem cały mechatronic+olej+miska+tulejka u mojego kolegi w E65 i skrzynia po tej robocie pracuje jak nowa, jeśli się boisz to daję gwarancję roczną na robotę.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Aktualizacja: 1. bronek126 2. Fxtrade 3. kalos 4. zielo 5. spine 6. zenek_koksownik 7. ziomekthx 8. mopsisko 9. skools003
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Nie to nie są naklejki z allegro :duh: To są naklejki zamawiane z innego źródła :D
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Niezły filmik :cool2: Mam nadzieję że z moim autem też jakiś filmik powstanie :mrgreen:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Aktualizacja: 1. bronek126 2. Fxtrade 3. kalos 4. zielo 5. spine 6. zenek_koksownik 7. ziomekthx 8. mopsisko
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Pete, to są twoje własne słowa. A tolerancji dla innych u ciebie żadnej (od początku swojego wystąpienia w tym temacie krytykujesz ile wlezie), o ciągłej dyskusji oceniających gusta innych forumowiczów nie wspominając. Podobnie jak pete zwracam się z uprzejmą i przyjacielską prośbą do wszystkich, bądźcie tolerancyjni i nie dyskutujcie o gustach. Kto tak jak ja chce wieśniaczy auto i jednocześnie dołożyć te 20 koni poprzez magiczne naklejki, niech dopisuje się do listy. A kto nie chce... wiadomo, nie dla niego ta lista. Słusznie :cool2: Koledzy sprawa wygląda tak, sprzedawca u którego zamawiam ma tzw. urlop do 3 stycznia, więc myślę że do tego dnia uda się uzbierać dziesięć osób, także ten dzień jest ostatecznym terminem do zapisywania się ma listę po tym dniu roześlę na priv dane do przelewu i po otrzymaniu wpłat, dokonuję zapłaty i po otrzymaniu przesyłki rozsyłam wszystkim zainteresowanym.
-
Jak zdiagnozować poduszki silnika lub skrzyni w E92 335d?
Nagraj filmik i może coś da się ustalić a tak naprawdę to wiele jest przyczyn, zresztą pisałem Ci jak chcesz coś robić z autem to zapraszam do mnie ogarniemy temat, koszt wymiany poduch nie wiem bo sam u siebie wszystko robię ale różnie wołają od 200-500 złotych, poduszki pod skrzynia wymienia się łatwo gorzej z poduszkami pod silnikiem bo z nimi jest dość sporo roboty, czym się objawiają zużyte poduchy silnika od skrzyni, ciężko to rozróżnić, gdy masz padnięte poduszki silnika wtedy masz dość duże wibracje odczuwalne na karoserii a skrzyni biegów gdy masz padnięte poduszki to raczej są odczuwalne wibracje podczas jazdy bo wał napędowy nie jest dostatecznie wyosiowany względem skrzyni biegów. Jak masz pytania to dzwoń 601221400. Pozdrawiam Mariusz.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
To są naklejki z tej aukcji i od tego sprzedawcy: http://www.ebay.de/itm/290951697006?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 a sprzedawca jest Łotwy :D Jeżeli masz możliwości to zrób takie szablony i sprzedawaj, nikt ci nie broni :mrgreen:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
To super :D Koledzy przed chwilą wysłałem wszystkim naklejki priorytetem, mam nadzieję że w poniedziałek każdy otrzyma swóją :D Proszę napisać czy otrzymaliście, koleżance ml0da również wysłałem naklejkę ponieważ stwierdziłem że ja i tak mam auto w malowaniu a konkretnie zderzaki i maskę i coś czuję że auto będzie dopiero po nowym roku gotowe to mogę poczekać :| Tak więc jeżeli chodzi o drugą turę to wygląda tak: 1. czerwony330d 2. ada137
-
[E91] 320D DPF problem
Jeśli problem powrócił to znaczy że problem jest :cry2: coś powoduje to że ten filtr się zapycha ,lub nie wypala. W ramach zabawy ,hobby i mojej ciekawości, możemy jeszcze raz pogrzebać w Twoim aucie. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę do mnie , wydasz tylko na paliwo . Nie wezmę od ciebie pieniędzy , pomoc kolegi z forum , koledze z forum :mrgreen: Pozdrawiam Krzysiek Krzychu jesteś wielki :cool2: Szkoda tylko że tak rzadko zaglądasz na to forum :(
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Panowie, to indywidualna sprawa każdego z nas, jednemu to śmierdzi agro, drugiemu to śmierdzi wsią a jeszcze innemu się marzą dresy, adidasy i bóg wie co, ja do niczego nie namawiam i tylko wyraziłem dobre chęci by koledzy którym przypadł do gustu taki akcencik sobie zamówili, ja gdy zamawiam 10 sztuk mogę kupić z przesyłką do kolegów za 20 złotych, nic na tym nie zarabiam, robię tylko dobry uczynek i myślę że będzie to zapamietane, uprzedzam naklejki są na foli oracal i nie są z allegro tylko z Łotwy. Dogadałem się z sprzedawcą i zaproponowałem uczciwe warunki, kto chce niech sie dopisuje do listy a jak ktoś ma krytykować że to wieś, agro, itp to lepiej niech nie zaśmieca wątku.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Nie kolego to nie są te z allegro :duh: Zresztą jutro wszystkim wyślę naklejki to moga ocenić jakość, jest to folia firmy oracal więc myślę że firma sama mówi za siebie, co do tych z allegro to niech ktoś kupi i spróbuje :mrgreen:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Ok, w porząsiu :D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Bardziej a.g.r.o. ... ale są gusta i guściki. Tylu wyśmiewa nalepki mPower bez mPowera oraz wszelkie znamiona wskazujące na uwielbienie ... a tu popatrz, tylu chętnych ;) W dziale E90 w ciągu jednego dnia miałem 20 chętnych a w dniu następnym 30 osób i takie złożyłem zamówienie, dzisiaj doszła paczuszka i jutro wszystkim którzy zakupili wysyłka priorytetem i na święta będą mieli mały prezencik ode mnie :mrgreen:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Mieszkasz chyba blisko Żor :norty: Jastrzębie-Zdrój :wink: My weźmiemy moczkę :norty: Jak to można jeść.... :silenced: ble.. :mrgreen: Nie przesadzaj nie jest najgorsza :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Już chyba wiesz co to moczka :mrgreen: Tak na poważnie, stwierdziłem że należy wam się mały prezencik ode mnie i jutro wysyłam naklejki :D Mam nadzieję że wszyscy otrzymają przed świetami :|
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
My weźmiemy moczkę :norty:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Za niewielką opłatą :mrgreen: Mieszkasz chyba blisko Żor :norty: Tak kolega vale46 mieszka niedaleko mnie :D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Kolego jak tylko będę miał zdjęcie to wrzucę :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Przed chwilą odebrałem paczuszkę :D :D Dawid, także możesz podjechać, jak już nie możesz się doczekać :D Panowie zasadnicze, wysyłać jutro czy mam wysyłać po świętach? Żona się obawia że mogą zaginąć listy :shock: Także koledzy komu bardzo zależy mieć przed jak dojdą to jutro wysyłam priorytetem.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Będzie miał kolega zenek_koksownik :D Więc na pewno wrzucę :D
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Panowie przesyłka jest już w Zabrzu, więc być może dzisiaj otrzymam naklejki a jutro wysyłka priorytetem i przed świętami być może będą u Was :D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Aktualizacja: 1. bronek126 2. Fxtrade 3. kalos 4. zielo 5. spine 6. zenek_koksownik