Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
1. czerwony330d - wpłata 2. ada137 kolega wpłacił? 3. RMCnet - wpłata 4. volki x2 - wpłata 5. jannovak - wpłata 6. Fiołas - wpłata 7. hepnet - wpłata 8. sogone - wpłata 9. Top Boy - wpłata 10. lechum4 - wpłata 11. michal15 - wpłata 12. RURA - wpłata 13. Bebe_1990 - wpłata To aktualna lista osób od których otrzymałem wpłaty. Kolego ada137 bierzesz naklejki czy rezygnujesz?
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Pięknie się prezentuje na chromowanej nerce :cool2:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Nie denerwuj się dziqusku też im to napisałem ale oni chcą sobie popisać :mrgreen:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Ja również spodziewałem się większego zainteresowania :?
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Ok Wlodi zapytam czy jest taka możliwość.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Panowie więc tak zamówiłem naklejki przed chwilą, założyłem za tych którzy nie wpłacili do tej pory, jutro będą wysłane więc w przyszłym tygodniu powinny być u mnie a pod koniec przyszłego tygodnia u was :D Pozdrawiam Mariusz.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Panowie więc tak zamówiłem naklejki przed chwilą, założyłem za tych którzy nie wpłacili do tej pory, jutro bedą wysłane więc w przyszłym tygodniu powinny być u mnie a pod koniec tygodnia u was :D Pozdrawiam Mariusz.
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Wlodi bardzo dobra wiadomość 4 you, mogę mieć ostatnie sztuki, kolega mi odpisał że są do załatwienia, jak dla Ciebie cena 475 euro za komplecik dopiero przed chwilą mi odpisał że są do załatwienia ale temat bardzo ciężki, wiem koszt jest spory ale to są ori splittery, więc jak się zdecydujesz to daj znać tu bądź na priv.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
1. czerwony330d - wpłata 2. ada137 kolega wpłacił? 3. RMCnet - wpłata 4. volki x2 - wpłata 5. jannovak - wpłata 6. Fiołas - wpłata 7. hepnet - wpłata 8. sogone - wpłata 9. Top Boy - wpłata 10. lechum4 - wpłata 11. michal15 - wpłata 12. RURA - wpłata To aktualna lista osób od których otrzymałem wpłaty. Kolego ada137 bierzesz naklejki czy rezygnujesz, mogę wyłożyć za ciebie a do końca tygodnia wyślesz mi kasę i bedę mogł zamówić naklejki już dziś, kolego bebe_1990 wpłaciłeś bo nie wiem czy mam uwzględnić w zamówieniu?
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Wlodi M-Pakietowe e92 e93 pre lci jest koniec produkcji, wysłałem do nie zapytanie czy jest mozliwośc załatwienia, pewnie jutro otrzymam odpowiedź, napiszę jak otrzymam odpowiedź.
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Może to ci podpowie co to jest CAS:http://www.youtube.com/watch?v=Bve4Xc5gOFg a jak chcesz sprawdzić czy tarcze są zmienione, musisz je zdemontować i sprawdzić od środkowej strony czy są ze znakiem BMW czy jakieś zamienniki a poza tym tarcze przy 95 tysiącach powinny mieć już jakiś rancik, jeżeli nie mają to znaczy że zmieniane choć tylne wolniej się zuzywają jak przednie, jak koledzy wcześniej pisali turbo przy 500 tysiach już dawno by się wysrało więc możesz sprawdzić na obudowie rok produkcji, sprzęgło też przy 500 tysiach miało by dość a most to pewnie by się już rozleciał :duh: Jestem zdania że to 500 tysi to jedynie w module świateł mogło się cos takiego zapisać tak jak kolega dziqusek wcześniej pisał a poza tym jak masz taki dylemat to sprzedaj dalej to auto lub zachowaj a nie głupie pytania zadajesz czy sprzęgło robione, turbina, most a co jasnowidzem ktoś jest że ci to powie :duh: :mlotek:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Wysłane na priv.
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Jak to co :duh: gałka do automatu bez mieszka 60 euro a z mieszkiem 105 :D Włodi jest problem z tym towarem bo tego już nie produkują do E93 ale są jedynie do E92, ale wysłałem zapytanie czy jest możliwość zamówienia pewnie jutro dostanę odpowiedź czy da się to dostać, natomiast splittery do E93 LCI są dostępne.
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Kolego jak dla Ciebie to 70 Euro, myślę że cena przystępna :D
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Oczywiście że jest możliwość ale napisz za ile możesz dostać a ja ci odpiszę czy jest taniej :D Nie wiem za ile mogę dostać bo nigdzie nie szukałem, ale jak możesz się dowiedzieć za jakie pieniądze jesteś w stanie załatwić to będę wdzięczny :) Jako że jesteś fanem dodatków Performance to cena jaką udało mi się załatwić to 900 z navi i 910 bez navi. Nie mam pojęcia czy znajdziesz gdziekolwiek te listwy ale cena wydaje mi się przystępna.
-
Różnice w karoserii LCI i PRELCI
Jest takie same, różnice były w przedniej masce i tylnej klapie jeśli chodzi o karoserię oraz lampy przód i tył :D
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Oczywiście że jest możliwość ale napisz za ile możesz dostać a ja ci odpiszę czy jest taniej :D
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Splittery do M-Paka e93 :) Włodi czy chodzi o pakiet aerodynamiczny numer 2 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/155981/686x484 Czy o splittery takie nr 1 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/330485/686x484
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Jeżeli zrobisz zaraz przelew to mogę zamówić :D
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Panowie napiszę tylko że na wszystkie części Performance mogę załatwić dobre ceny. Pozdrawiam.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
1. czerwony330d - wpłata 2. ada137 kolega wpłacił? 3. RMCnet - wpłata 4. volki x2 - wpłata 5. jannovak - wpłata 6. Fiołas - wpłata 7. hepnet - wpłata 8. sogone - wpłata 9. Top Boy - wpłata 10. lechum4 - wpłata 11. michal15 - wpłata 12. RURA - wpłata To aktualna lista osób od których otrzymałem wpłaty.
-
projekt M3 e91 - pytania
Jaki koszt KW V3? Na forum e90-forum.de jeden koleś chce sprzedać kompletny zawias B12 i drążki stabilizatora Eibach Anti-Roll-Kit i chce za to 850 euro jest to warte tej ceny?
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Ja też się cieszę ,że Wy się cieszycie Tu są jeszcze jakieś z ebay http://www.ebay.co.uk/itm/bmw-sticker-d ... 4ace563166 ale nie wiem jaka to jakość i czy na folii Oracal Kolego ta akcja to licytacja, tak naprawdę nie wiadomo na jakiej cenie się zakończy :duh: A tak poza tym to nie szukaj już cen naklejek żeby tylko było taniej niż ja oferuję :duh: :mlotek: I nie nabijaj postów głupimi wpisami :police:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Jaki był kolego powód zdjęcia naklejek z allegro :?: Pewnie jakość tobie nie odpowiadała :mrgreen: Dziękuję :cool2: Zresztą dziękuję wszystkim kolegom za wsparcie :cool2:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
:cool2: Właśnie o to chodzi że ta z allegro jest podobna ale jak długo wytrzyma to się okaże, kolega bbrys ma najdłużej te naklejki i nie ma problemu. Kolego Jaga nie mam pojęcia o co ci chodzi :mlotek: ale od jakiegoś czasu prowadzisz jakąś prowokację na temat naklejek które ja załatwiam dla kolegów, masz jakiś problem :sad2: Weź się odczep wreszcie, kupiłeś sobie naklejki z allegro to super ale nie rób jakiejś propagandy :duh: Daj już spokój chłopie :nienie: